Прошивка для MUST PV18 3kv (Firmware for MUST PV18 3kV )

Fred

Tier3
Реєстрування
20 Сер 2024
Дописи
8
Бали
3
Сонячні панелі
560w x8
Інвертор
MUST PV18-3024 PRO
Может кому то пригодится, перекопал интернет - прошивок не нашел. Но Китайцы по запросу скинули, я просил для своего PV18-3024 PRO. Пока не ставил, т.к. текущей версии они дать не могут. А без резервной копии стремно.
Какие параметры для подключения прошивальщика на скрине.

Если у кого есть другие версии прошивок Welcome!
 

Вкладення

  • 1660-010051-0300 Software,PV18-2524 3524 PREM,TMS320F28034PN,Inverter,Off-grid,T1.3,Optimized ...zip
    199,7 Кб · Перегляди: 15
  • MustBurner.zip
    6,4 Mб · Перегляди: 19
  • connection_param.jpg
    connection_param.jpg
    37,2 Кб · Перегляди: 26
І як, вийшло оновитись? Бо в мого є глюк з зарядкою, коли батарея доходить десь до 28.2 сила струму знижується всього до 1-2 ампер,хоча має ще зарядитися до 29 вольт. А при 28.4 на батареї взагалі перестає заряджатися
 
Останнє редагування:
Я поки що не оновлював, тому що немає рідної прошивки, а без можливості відкату, вважаю це небезпечним. Усі режими я реалізував на одноплатнику і на Python.
З приводу зарядки в 1-2 ампера це нормальна поведінка для режиму підтримки заряду. з приводу того, що не заряджає до 29 - можливо ваша батарея не може бути заряджена до такої напруги. треба дивитися специфікацію батареї. можливо 28.4 це ваш максимум
 
Я поки що не оновлював, тому що немає рідної прошивки, а без можливості відкату, вважаю це небезпечним. Усі режими я реалізував на одноплатнику і на Python.
З приводу зарядки в 1-2 ампера це нормальна поведінка для режиму підтримки заряду. з приводу того, що не заряджає до 29 - можливо ваша батарея не може бути заряджена до такої напруги. треба дивитися специфікацію батареї. можливо 28.4 це ваш максимум
Та може, бо вона використовувалася на 3 різних інверторах і все ок
 
Назад
Угорі