Режим підмішування і зелений тариф в off-line гібридах, як вплива на вхідну напругу?

Kalan2024

Tier2
Реєстрування
11 Сер 2024
Дописи
99
Бали
8
Інвертор
Phantom UPS-0512
Добрий вечір,щасливі власники off-line гібридів, будь ласка опишіть що відбувається з вхідною напругою коли інвертор врубає режим підмішування, на скіки вона задирається догори і чи задирається? Особливо коли наприклад в день і так 245В а то і більше і тут вийшло сонце включається підмішування то в теорії може піднятися і ще вище так як фаза розвантажується, і чи взагалі режим підмісу працює при високих напругах в off-line гібридах?
Опишіть такі випадки і при низьких напругах теж, коли наприклад вхід просів до 190в, на скіки інвертор підніме чи взагалі не підніме, я неможу ніяк вирішить брать on-line гібрид (NetPRO Phaeton-II 5KW ), чи off-line гібрид (Luxpower sna5000) до якого напевно доведеться щей стабілізатор on-line брати а це ще +20тис грн. Бо маю дуже сильні коливання в мережі на протязі дня.
Окремо опишіть на скіки задирає напругу коли іде продаж в розетку по зеленому тарифу однофазного гібрида і знову ж чи продає в мережу якщо там і так уже 250в, і якої потужності сонячне поле використовується. Дякую.
 
Останнє редагування:
Якшо по зеленому тарифу продавати - то має бути встановлене реле напруги, щоб не давало продавати "погану" напругу
По тому стандарту що в нас був (бо наразі є новий, але ним ще не користуються) - напруга має бути 220В+-10% а отже 198-242В, і якщо в вас є моменти коли напруга більше чи менше цих значень - то просто реле буде вимикатись і жодного продажу не буде, бо просто не буде фізичного звязку інвертора і мережі
 
Якшо по зеленому тарифу продавати - то має бути встановлене реле напруги, щоб не давало продавати "погану" напругу
По тому стандарту що в нас був (бо наразі є новий, але ним ще не користуються) - напруга має бути 220В+-10% а отже 198-242В, і якщо в вас є моменти коли напруга більше чи менше цих значень - то просто реле буде вимикатись і жодного продажу не буде, бо просто не буде фізичного звязку інвертора і мережі
якщо реле розімкне вхід то все господарство лишиться без електроенергії це якась дурня, це для чисто мережевої сес ще можна а для гібридної це суперечить здоровуму глузду, виходить коли напруга підніметься я залишусь без світла навіть якщо немає сонця??????? Бачу що мабуть ваги починають схилятися в сторону NetPRO Phaeton-II 5KW
 
дійсно знайшов таку дурню в нормах

Споживач зобов’язаний встановити технічний засіб (наприклад, реле напруги) безпосередньо перед інвертором (зі сторони мережі) з робочими параметрами 198-242 Вольт і часом затримки не більше 10 хв

· Забезпечення місць для опломбування встановлених на виконанням технічних вимог технічних засобів захисту, блокувань, захисної автоматики, контролю;

Технічний засіб захисту (реле напруги) має бути опломбовано таким чином, щоб унеможливити доступ до вхідних та вихідних контактів силових кіл, кіл управління та кнопок управління (налаштування).


якщо я поставлю цю фіговину з напругою 242в по верхнй планці то буду я по декілька годин в день без світла сидіти особливо вночі.
в мене в перемикачі фаз стоїть діапазон 200-255в і він весь день клацає по фазам, коли напруга тої на яку він перемкнувся вилізла за ці межі , бо то на одній просіло, то на іншій вилізло , а якщо я поставлю інвертор фіксовано до якоїсь одної фази то перескочить на інчу фазу можливості уже не буде. та ну нафіг мені той зелений тариф здався тоді.
Я ще розумію чому нада відсікати по верхній межі, а для чого по нижній нерозумію, адже сес навпаки повинні підняти напругу просівшої фази балансуючи перекос
 
Останнє редагування:
Ну в вашому випадку хіба ходити в рем, заставити їх встановити прилад, який відслідковуватиме напругу, і писати заяви, щоб виправляли невідповідності в мережі
ну і загалом неважливо який буде інвертор, бо реле треба в будь якому випадку під зелений тариф.
Єдине що може змінитись - це як писав - вже є новий стандарт для електрики, де по ідеї має бути 230+10% -10% чи 15%, де буде трохи більший діапазон від 196В чи 207В до 253В
 
Якщо використовувати режим "підмішування" лише для покриття споживання будинку, то інвертор не буде підвищувати напругу в мережі, натомість буде намагатися генерувати саме стільки, скільки потрібно будинку в даний момент.

Якщо ж ви хочете "віддавати" надлишки в мережу, наприклад по Зеленому Тарифу, то тут все залежить від багатьох факторів, в тому числі від якості тієї самої мережі. Але в будь якому випадку інвертор буде змушений підвищити напругу для того щоб в нього взагалі була така можливість - "віддавати" в мережу. І чим більшою буде генерація в мережу, тим вища буде напруга.
В моєму випадку, наприклад, при віддачі в мережу 3-4,5 кВт, напруга підвищується з 235V до 253V і спрацьовує Реле Напруги. Якби не Реле Напруги, то напруга в мережі була б навіть вищою. Саме тому я почав використовувати додаткове Реле Напруги для увімкнення навантаження в такі моменти.

П. С.
В нас вже стандарт 230V +-10%
 
дякую що поділились , ви підтвердили мої здогадки, одним питанням менче.
 
Доба
Якщо використовувати режим "підмішування" лише для покриття споживання будинку, то інвертор не буде підвищувати напругу в мережі, натомість буде намагатися генерувати саме стільки, скільки потрібно будинку в даний момент.

Якщо ж ви хочете "віддавати" надлишки в мережу, наприклад по Зеленому Тарифу, то тут все залежить від багатьох факторів, в тому числі від якості тієї самої мережі. Але в будь якому випадку інвертор буде змушений підвищити напругу для того щоб в нього взагалі була така можливість - "віддавати" в мережу. І чим більшою буде генерація в мережу, тим вища буде напруга.
В моєму випадку, наприклад, при віддачі в мережу 3-4,5 кВт, напруга підвищується з 235V до 253V і спрацьовує Реле Напруги. Якби не Реле Напруги, то напруга в мережі була б навіть вищою. Саме тому я почав використовувати додаткове Реле Напруги для увімкнення навантаження в такі моменти.

П. С.
В нас вже стандарт 230V +-10%
Добавлю лишь то, что при отдаче в сеть излишков энергии разница в повышении напряжения сильно зависит от качества самой линии между вашим счётчиком и трансформатором ОблЭнерго. Так, в моём случае при 15 кВт генерации (по 5 кВт на фазу) напряжение в сети поднимается не более чем на 5 вольт. Например было 240 ... стало 245.
 
Доба

Добавлю лишь то, что при отдаче в сеть излишков энергии разница в повышении напряжения сильно зависит от качества самой линии между вашим счётчиком и трансформатором ОблЭнерго. Так, в моём случае при 15 кВт генерации (по 5 кВт на фазу) напряжение в сети поднимается не более чем на 5 вольт. Например было 240 ... стало 245.
У вас в профілі вказаний Solis S5-EH1P6K, а хіба це 3-х фазний інвертор?, чи у вас їх 3 шт просто ? по одному на фазу.
Я так зрозумів що при 3-х фазній генерації в мережу піднімає не дуже, а при однофазній та сама потужність на фазу , піднімає набагато вище із за перекоса, хоче це все залежить від завантаженості тої самої фази.
 
Останнє редагування:
У вас в профілі вказаний Solis S5-EH1P6K, а хіба це 3-х фазний інвертор?, чи у вас їх 3 шт просто ? по одному на фазу.
Я так зрозумів що при 3-х фазній генерації в мережу піднімає не дуже, а при однофазній та сама потужність на фазу , піднімає набагато вище із за перекоса, хоче це все залежить від завантаженості тої самої фази.
Solis у меня в качестве автономного инвертора с возможностью переваривать 600-сот вольтовое напряжение с солнечных батарей. А для отдачи в сеть стоит отдельно 3-х фазный Huawey на 15 кВт. Как я уже сказал, зависит от состояния линии. У меня линия отдельная протянута от трансформатора, поэтому минимальная разница в напряжении. У соседа при генерации в общую линию задирает сильно больше.
 
Доба

Добавлю лишь то, что при отдаче в сеть излишков энергии разница в повышении напряжения сильно зависит от качества самой линии между вашим счётчиком и трансформатором ОблЭнерго. Так, в моём случае при 15 кВт генерации (по 5 кВт на фазу) напряжение в сети поднимается не более чем на 5 вольт. Например было 240 ... стало 245.
Якщо використовувати режим "підмішування" лише для покриття споживання будинку, то інвертор не буде підвищувати напругу в мережі, натомість буде намагатися генерувати саме стільки, скільки потрібно будинку в даний момент.

Якщо ж ви хочете "віддавати" надлишки в мережу, наприклад по Зеленому Тарифу, то тут все залежить від багатьох факторів, в тому числі від якості тієї самої мережі. Але в будь якому випадку інвертор буде змушений підвищити напругу для того щоб в нього взагалі була така можливість - "віддавати" в мережу. І чим більшою буде генерація в мережу, тим вища буде напруга.
В моєму випадку, наприклад, при віддачі в мережу 3-4,5 кВт, напруга підвищується з 235V до 253V і спрацьовує Реле Напруги. Якби не Реле Напруги, то напруга в мережі була б навіть вищою. Саме тому я почав використовувати додаткове Реле Напруги для увімкнення навантаження в такі моменти.

П. С.
В нас вже стандарт 230V +-10%
Не может этого быть. Читайте выше. Требуют на входе установить реле с параметрами 220+- 10%, а это 198-242В. Стандарт 230в - это Европейский и допуск там +- 5%. Наша страна еще не доросла, чтобы поддерживать такую точность напряжения в сети.
 
Скажу так ви ще там пограйтесь в продаванів країні електрики поки йде війна, далі зайдуть серйозні гравці і вам там ловити буде нічого.
 
Не может этого быть. Читайте выше. Требуют на входе установить реле с параметрами 220+- 10%, а это 198-242В. Стандарт 230в - это Европейский и допуск там +- 5%. Наша страна еще не доросла, чтобы поддерживать такую точность напряжения в сети.
Реле с параметрами требуют для новых подключений. Для старых договоров это неактуально, мы работаем на других условиях и менять их если и будем, то только через суд ...
 
Не может этого быть. Читайте выше. Требуют на входе установить реле с параметрами 220+- 10%, а это 198-242В. Стандарт 230в - это Европейский и допуск там +- 5%. Наша страна еще не доросла, чтобы поддерживать такую точность напряжения в сети.
Мені ще навесні в обленерго (ІФ) сказали що ми перейшли на 230V
 
В мене ще одне питання,найшов відео демонстрації режиму підмішування від сонця Luxpower, він в такому режимі не виходить на 0 Вт, а віддає в мережу 20Вт ,тобто компенсує з запасом з невеликим перетоком назад в мережу, а як реагує звичайний лічильник? він рахує ці 20Вт що піжли в мережу як спожиті мною? чи взагалі не рахує а просто показує що іде реверс?
 
В мене ще одне питання,найшов відео демонстрації режиму підмішування від сонця Luxpower, він в такому режимі не виходить на 0 Вт, а віддає в мережу 20Вт ,тобто компенсує з запасом з невеликим перетоком назад в мережу, а як реагує звичайний лічильник? він рахує ці 20Вт що піжли в мережу як спожиті мною? чи взагалі не рахує а просто показує що іде реверс?
лічільник рахує що ви споживаєте ці 20 ватт коли ви їх віддаєте
 
Будь ласка, скажіть, -- який режим меню у гібридних інв. - щодо генерації у мережу? Яке це налаштування у меню, як це працює?
Отримав ANENJI 6.2KW 48V - вивчаю мануал, чи генерує він у мережу, під ЗТ. Неочевидно це. Може взагалі не генерує?
Прошу допомоги. Дякую.
 
Будь ласка, скажіть, -- який режим меню у гібридних інв. - щодо генерації у мережу? Яке це налаштування у меню, як це працює?
Отримав ANENJI 6.2KW 48V - вивчаю мануал, чи генерує він у мережу, під ЗТ. Неочевидно це. Може взагалі не генерує?
Прошу допомоги. Дякую.
пробіг по мануалу але такої функції не знайшов,
 
  • Like
Реакції: Sag
Назад
Угорі