Режим підмішування і зелений тариф в off-line гібридах, як вплива на вхідну напругу?

Дякую. Я читав, шукав. Тобто - у тих інверт., у яких є "експорт" --- у них чітко у мануалах про це розписано? Це логічно було б.. Щоб вмикати, вимикати той експорт...
Чув тут на формумі думку, що усі можуть, а лише "програмно зажато"... але..
...при цьому --- навіть якщо його "змусити" якось (як??) генерувати на експорт , але пункту у меню немає.. -- то чи може це стати формальною першкодою (підставною для ВІДМОВИ) підключення до ЗТ.. ?
РЕМ обл.енерг. і так не хоче підключати.. а тут ще й така пряма підстава щоб "послати" ...
Що тоді... ЗТ мені не світить.. ? (з цим інвертором)..?

Дякую за допомогу.
 
Будь ласка, скажіть, -- який режим меню у гібридних інв. - щодо генерації у мережу? Яке це налаштування у меню, як це працює?
Отримав ANENJI 6.2KW 48V - вивчаю мануал, чи генерує він у мережу, під ЗТ. Неочевидно це. Може взагалі не генерує?
Прошу допомоги. Дякую.
Це не той апарат, нема в ньому ввідачі в мережу, такі апаратии коштують дорожче і в анернів їх немає на скільки я знаю зовсім.
 
Самый близкий режим - 01 SUB. Питаем нагрузку от солнца, если солнца не хватает, подмешиваем от сети.

Можете попробовать выставить его и понаблюдать поведение при избыточном солнце ...
 
Дякую. Я читав, шукав. Тобто - у тих інверт., у яких є "експорт" --- у них чітко у мануалах про це розписано? Це логічно було б.. Щоб вмикати, вимикати той експорт...
Чув тут на формумі думку, що усі можуть, а лише "програмно зажато"... але..
...при цьому --- навіть якщо його "змусити" якось (як??) генерувати на експорт , але пункту у меню немає.. -- то чи може це стати формальною першкодою (підставною для ВІДМОВИ) підключення до ЗТ.. ?
РЕМ обл.енерг. і так не хоче підключати.. а тут ще й така пряма підстава щоб "послати" ...
Що тоді... ЗТ мені не світить.. ? (з цим інвертором)..?

Дякую за допомогу.
Так в інверторах в яких є експорт відповідно є і настройка де це можна вкл/викл зробить
Фактично любий інвертор в якого є повноцінний підміс СП в 220в може продавати, а от гібрид який не вміє підмішувати а тіки заряжає від СП акб фізично цього неможе робити, навіть якщо йому прошивку влупити яка ці функції має.
РЕМ підключить ЗТ при наявності всих відповідних документів які для цого вимагаються. Але чим ви будете генерувати в мережу???
  • Документація на обладнання. Інсталятор має надати технічні паспорти на обладнання, а також сертифікат відповідності, яке підтверджує походження продукції.
  • Протокол відповідності та схема. Також ви маєте надати протокол відповідності інвертора згідно зі стандартами обленерго, яке підтверджуватиме безпечну інтеграцію мережевого інвертора з сонячними панелями в загальну мережу. Також маєте надати однолінійну схему підключення станції до мережі з даними про те, до якої опори та трансформатора підключена ваша лінія.
 
  • Like
Реакції: Sag
Тобто - у тих інверт., у яких є "експорт" --- у них чітко у мануалах про це розписано? Це логічно було б.. Щоб вмикати, вимикати той експорт...
саме так. ось для прикладу з мого інвертору - спочатку є пункт, де вказано, що даний інвертор вміє віддавати енергію в мережу
1726218601149.png
далі частина з інструкції, де вибирається чи видавати напругу в мережу, чи ні
1726218269110.png
ну і в специфікації є окремо пункти по режимі роботи з привязкою і продажем в мережу та режимі офгрід (автономному режимі)
1726218530725.png
 
  • Like
Реакції: Sag
Так в інверторах в яких є експорт відповідно є і настройка де це можна вкл/викл зробить
Фактично любий інвертор в якого є повноцінний підміс СП в 220в може продавати, а от гібрид який не вміє підмішувати а тіки заряжає від СП акб фізично цього неможе робити, навіть якщо йому прошивку влупити яка ці функції має.
РЕМ підключить ЗТ при наявності всих відповідних документів які для цого вимагаються. Але чим ви будете генерувати в мережу???
  • Документація на обладнання. Інсталятор має надати технічні паспорти на обладнання, а також сертифікат відповідності, яке підтверджує походження продукції.
  • Протокол відповідності та схема. Також ви маєте надати протокол відповідності інвертора згідно зі стандартами обленерго, яке підтверджуватиме безпечну інтеграцію мережевого інвертора з сонячними панелями в загальну мережу. Також маєте надати однолінійну схему підключення станції до мережі з даними про те, до якої опори та трансформатора підключена ваша лінія.
Дякую Вам дуже.

"По залізу" (моєму) -
продавець звідси https://anenji.com/products/anenji-6200kw-48v-mppt-hybrid-solar-inverter-off-grid-with-wifi
Лбязно відповів таке (!!!) (шедевр :)
"...If you purchased the 6.2KW inverter within the last three months, it has the SUF function that can meet your needs. Attached is the latest manual for our 6.2KW inverter, which you can refer to."
Ось і відповідь - який режим має бути - SUF: "Сонце - мережа - віддавання (фідбек)".
Отже - таки справа у прошивках (на цій моделі).
То що ж - маю запустити інвертор, перевірити "по факту", чи є там цей пункт меню.

а у "новому мануалі", що вони наділали, дійсно є...

+ На вказаному сайті таких є два види... один під 100 дол. дорожче. Довго видивлявся, у чому ж різниця (крім місця розташув. екрану)....
Що дрожче - на 1-2 кг. важче, і є функція "паралельної роботи".
ось вони два
https://anenji.com/collections/mppt-6.2kw-48v-solar-inverter
 
Дякую Вам дуже.

"По залізу" (моєму) -
продавець звідси https://anenji.com/products/anenji-6200kw-48v-mppt-hybrid-solar-inverter-off-grid-with-wifi
Лбязно відповів таке (!!!) (шедевр :)
"...If you purchased the 6.2KW inverter within the last three months, it has the SUF function that can meet your needs. Attached is the latest manual for our 6.2KW inverter, which you can refer to."
Ось і відповідь - який режим має бути - SUF: "Сонце - мережа - віддавання (фідбек)".
Отже - таки справа у прошивках (на цій моделі).
То що ж - маю запустити інвертор, перевірити "по факту", чи є там цей пункт меню.

а у "новому мануалі", що вони наділали, дійсно є...

+ На вказаному сайті таких є два види... один під 100 дол. дорожче. Довго видивлявся, у чому ж різниця (крім місця розташув. екрану)....
Що дрожче - на 1-2 кг. важче, і є функція "паралельної роботи".
ось вони два
https://anenji.com/collections/mppt-6.2kw-48v-solar-inverter
ледь не в кожній лінійці інверторів різних виробників є нюанси, особливо коли великий модельний ряд, який відрізняється непросто потужністю а й функціями, як у мастів наприклад на 3 кВт є моделі з приставками Plus i Pro, а є без приставки , всі на 3кВт а функціонал різний, то в мастів хоч є брошура з порівнянням по можливостям, підмішування , експорт в мережу, робота без акб, але не кожен виробник робить таку брошуру і доводиться розгадувати ці шаради самому. А люкси розділили по модельним рядам, наприклад в лінійки SNA у всих все однакове крім потужності, а в інчих виробників бува одна буква в назві відрізняється і вже може небути продажу в розетку чи там паралельної роботи, і це дуже запутує . Я цілий місяць вивчав масти поки зрозумів хто чим відрізняється і що мені нада, поки вибирав ціни политіли вверх, і я тепер радий що його не купив, бо знайшов більш надійніше і гнучкіше у налаштуваннях і моніторингу, хоча обрав Luxpower sna але ще коливаюся між ним і Netpro phaeton.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Sag
Будь ласка, скажіть, -- який режим меню у гібридних інв. - щодо генерації у мережу? Яке це налаштування у меню, як це працює?
Отримав ANENJI 6.2KW 48V - вивчаю мануал, чи генерує він у мережу, під ЗТ. Неочевидно це. Може взагалі не генерує?
Прошу допомоги. Дякую.
Плюс у вас 6 кв. На одну фазу можна не більше 5кв. Все що більше 3 фази. Навіть якщо є функція встановлення величини потужності віддачі в мережу - я думаю просто не підключать зелений тариф, тому що по документам інвертор більше 5 кв. Навіть зараз подивитись LuxPower 6 коштує іноді менше чим 5кв
 
Все що більше 3 фази. Навіть якщо є функція встановлення величини потужності віддачі в мережу - я думаю просто не підключать зелений тариф, тому що по документам інвертор більше 5 кв. Навіть зараз подивитись LuxPower 6 коштує іноді менше чим 5кв
А я то думаю чого це в деяких магазах 6кВт люкс коштує дешевше чим 5кВт версія, думав мабуть чогось не популярний:( , тепер зрозуміло , бо по факту зелений тариф там не працюватиме, це треба три штуки по 6кВт куплять на кожну фазу, Оце облом тому хто купив на 6кВт заради продажу, а РМ не підключать ЗТ із за перевищення потужності. а в налаштуваннях що викидали на форумах я там бачив обмеження потужності генерації у люксах.
 
Останнє редагування:
Ось що бува якщо неправильно підібрані деталі для перетворення гібрида в онлайн інвертор, шляхом випрямлення 220в через діоди і подача на PV вхід, якщо так і робить то нада підбирати діоди з двохкратним запасом по струму і напруги , ставить шунтуючий діод і швидкоплавкий запобіжник номіналом менчим за КЗ МППТ, принаймі це хоч якось захистить інвертор, у випадку на відео інвертор згорів до стану нерентабельного ремонту через пробій діодного мосту, і на вхід по сонцю пішов змінний струм.
 
Назад
Угорі