Реєстрування
19 Вер 2023
Дописи
2
Бали
3
Сонячні панелі
560W
Інвертор
6kW
ПРО SANLARIX
Ми робимо сонячну енергію простою і доступною
Sanlarix будує сонячні станції які допомагають зменшити рахунки за електроенергію.
Наша компанія - лідер на ринку сонячних гібридних станцій для приватних будинків. Ми працюємо з 2010 року та маємо великий досвід у проектуванні, монтажі та обслуговуванні сонячних гібридних станцій. Ми знаємо, як важливо мати надійне та ефективне джерело енергії для вашого будинку, тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб надати нашим клієнтам якісні послуги та рішення.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
2010 рік, це круто, мало хто так рано почав сонцем займатися, це, типу раніше Квазара?
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Прошу відповісти на питання.
1. Sanlarix та sunlarix - це одна й та сама ТМ?
2. Прожектори foyu, якими ви торгували - це ваша ТМ?
3. Де можна побачити приклади встановлених вами сонячних станцій? Особливо до 2020р?
4. У вас на сайті зазначено, що у 2022-2023 роках змонтовано 300+ гібридних станцій. Це вами змонтовано? В іншому місці сайту зазначено, що під вашим сприянням змонтовано 180 СЕС. Яким цифрам вірити?
 
Останнє редагування:
Реєстрування
23 Кві 2024
Дописи
1
Бали
3
Вітаю. Можу точно відповісти, що Sanlarix та sunlarix - це одна фірма. Замовляв у них одну з сонячних систем ще у той рік - 7.2кВт. Тоді була по знижці, вийшло трішки більше 200 тис. грн - під ключ. Трішки були нервування, що не вистачить потужності, думали навіть розглядати більш дорогий варіант але менеджер запевн, що під наші потреби вистачить повністю.
Ну, воно так і вийшло, нам хватає з головою, система працює безперебійно, живить пів будинку. З мінусів..навіть не знаю, поки що серйозних мінусів помічено не було. Хочеться вірити що і далі так будет.
На всі комплектуючі є гарантия - Інвертор - 1 рік, Акумулятори - 3 роки, Сонячні панелі - 15 років. Мабуть хтось хоче задати якісь питання - можу поділитися інфою
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Вітаю. Можу точно відповісти, що Sanlarix та sunlarix - це одна фірма. Замовляв у них одну з сонячних систем ще у той рік - 7.2кВт. Тоді була по знижці, вийшло трішки більше 200 тис. грн - під ключ. Трішки були нервування, що не вистачить потужності, думали навіть розглядати більш дорогий варіант але менеджер запевн, що під наші потреби вистачить повністю.
Ну, воно так і вийшло, нам хватає з головою, система працює безперебійно, живить пів будинку. З мінусів..навіть не знаю, поки що серйозних мінусів помічено не було. Хочеться вірити що і далі так будет.
На всі комплектуючі є гарантия - Інвертор - 1 рік, Акумулятори - 3 роки, Сонячні панелі - 15 років. Мабуть хтось хоче задати якісь питання - можу поділитися інфою
ну давайте раз так.
1. Надайте будь ласка рахунок по якому ви платили (замажте там всю для вас значущу інформацію)
Щоб було видно назви обладнання
2. Гарантійні талони
3. Сертификати (укр.кит.європ - байдуже)
4. дані по вашому споживанню по лічильнику - до і після.
 
Угорі