СЭС, проблемы с напряжение в сети

Aisy

Tier3
Реєстрування
7 Лип 2018
Дописи
12
Бали
1
Что реально можно сделать в ситуации, когда напряжение падает ниже 140В, а Облэнерго заявки принимает, но никаких действий не производит ?!
Видно, что линия заведомо перегружена и не может выдать необходимые параметры абонентам линии
 
Так у вас линия перегружена или недогружена? Вы же ее должны разгружать наоборот.
Какое расстояние до ТП?
 
Народ, нужен совет или может кто то сталкивался с такой проблемой? У меня происходит полный ..... В пятницу КиевОбленерго проводили какие-то работы и начиная с субботы напряжение в сети, внимание: 1фаза 178-220вт, 2 и 3 фазы 256-265вт, инвентор тупо стоит на ошибке и я его понимаю, нет напряжения работать не буду. Позвонил на горячую линию в обленерго, но там как всегда, ответ: заявку приняли, ждите. Посоветуйте что делать? Руки не опускаю, но блин как это б...... задолбало. ( прошу прощения за многоточие)
 
Народ, нужен совет или может кто то сталкивался с такой проблемой? У меня происходит полный ..... В пятницу КиевОбленерго проводили какие-то работы и начиная с субботы напряжение в сети, внимание: 1фаза 178-220вт, 2 и 3 фазы 256-265вт, инвентор тупо стоит на ошибке и я его понимаю, нет напряжения работать не буду. Позвонил на горячую линию в обленерго, но там как всегда, ответ: заявку приняли, ждите. Посоветуйте что делать? Руки не опускаю, но блин как это б...... задолбало. ( прошу прощения за многоточие)
вариант тут только один - долбать РЄС
 
поставил СЕС 35 квт. за 950 метров до трансформатора. линия 50 .

напряжение в сети 280
в пик генерации выбивает много раз на день.

в рес говорят что в трансформаторе 230 - 240 напряжение
 

Вкладення

  • зображення_viber_2021-06-29_19-13-26.jpg
    зображення_viber_2021-06-29_19-13-26.jpg
    118,2 Кб · Перегляди: 20
поставил СЕС 35 квт. за 950 метров до трансформатора. линия 50 .

напряжение в сети 280
в пик генерации выбивает много раз на день.

в рес говорят что в трансформаторе 230 - 240 напряжение
Прочитать
Применить
Кабель напрямую к вам?
Живёте там?
 
поставил СЕС 35 квт. за 950 метров до трансформатора. линия 50 .

напряжение в сети 280
в пик генерации выбивает много раз на день.

в рес говорят что в трансформаторе 230 - 240 напряжение
И главное же не врут скорее всего
 
хай поставдять регістратори в низьковольтній шафі КТП на ваш автомат на всі 3 фази і нададуть ВАМ дані заміру.
 
село 40 споживачів і в селі ще є одна СЕС 36 квт за 300 метрів від трансформатора, а моя за 950 - 35 квт.
на першій все ок, а в мене вилітає з 11 до 14 години. я так вже розумію, що збувся найгірший прогноз який міг бути
 
село 40 споживачів і в селі ще є одна СЕС 36 квт за 300 метрів від трансформатора, а моя за 950 - 35 квт.
на першій все ок, а в мене вилітає з 11 до 14 години. я так вже розумію, що збувся найгірший прогноз який міг бути
Ще раз - у вас виділений сіп до ТП?
 
лінія 50 нова ізольована
трансформатор змінили з 63 на 100
скрутки ніби все добре але буду перевіряти

інвертор працює 270,280 але страшно таку напругу видавати в мережу. і він все одно вибиває. в ті дні генерував по 200 квт і весь обід фактично не працював
 
село 40 споживачів і в селі ще є одна СЕС 36 квт за 300 метрів від трансформатора, а моя за 950 - 35 квт.
на першій все ок, а в мене вилітає з 11 до 14 години. я так вже розумію, що збувся найгірший прогноз який міг бути
каблю до тп за свій рахунок кільцем
 
лінія 50 нова ізольована
Ні . все на одній ліній. село і 2 сес
Будь ласка, для отримання правильної поради точно опишіть як саме вас приєднали. Докладно
І також скажіть, чи проживаєте ви в будинку чи ні.
 
Будь ласка, для отримання правильної поради точно опишіть як саме вас приєднали. Докладно
І також скажіть, чи проживаєте ви в будинку чи ні.
Так в будинку батьки проживають . Підключили до загальної лінії, на якій вже є ще одна СЕС в іншій частині села. Вчора вже РЕС почав говорити що спробують вивести іншу СЕС на на інший кабель і можливо збільшать трансформатор
 

Вкладення

  • 20210618_132926.jpg
    20210618_132926.jpg
    4,5 Mб · Перегляди: 30
Так в будинку батьки проживають
Батькам можна поставити стабілізатор напруги.
Я прошу вас написати, як саме від вас до підстанції іде кабель, як хто і в якому місці до нього приєднаний. перепитую останній раз
 
Батькам можна поставити стабілізатор напруги.
Я прошу вас написати, як саме від вас до підстанції іде кабель, як хто і в якому місці до нього приєднаний. перепитую останній раз
іде одна лінія по селу і в неї біля кожного будинку підключення. на карті жовта точка СЕС. Біля підстанції є ще одна
 

Вкладення

  • jr.png
    jr.png
    463,8 Кб · Перегляди: 23
Прочитать
Применить
Кабель напрямую к вам?
Живёте там?
Тоже была такая же проблема! сделал по инструкции в статье и реально помогло!
в моём случае в реактивку в пиках переводит 0,1квт тоесть совсем чучуть не хватает "линии"
 
Назад
Угорі