Solis 30k 5g. Робота без мережі.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

xXx_dimon

Tier3
Реєстрування
4 Кві 2021
Дописи
8
Бали
1
Сонячні панелі
Luxen 545w
Інвертор
Solis 30K 5G
Можливо якось примусити працювати інвертор Solis 30k 5g без зовнішньої мережі, тобто коли відсутня напруга в мережі.
Наприклад, подати йому на одну з фаз напругу від якогось аккумуляторного джерела постійного живлення і щоб потім підключити до нього споживача.
Хто робив щось подібне?
 

Pasbest

Tier2
Реєстрування
9 Лют 2022
Дописи
54
Бали
18
Сонячні панелі
Trina solar 545
Інвертор
Solis 5G
Можливо якось примусити працювати інвертор Solis 30k 5g без зовнішньої мережі, тобто коли відсутня напруга в мережі.
Наприклад, подати йому на одну з фаз напругу від якогось аккумуляторного джерела постійного живлення і щоб потім підключити до нього споживача.
Хто робив щось подібне?
Самому цікаво, вважаю що це може спрацювати. Потрібно перевіряти дослідним шляхом, але струм всеж мабудь повинен бути змінний.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Не буде працювати. Все згорить. Дослід буде мати високу ціну.
 

duale

Tier2
Реєстрування
22 Бер 2021
Дописи
69
Бали
18
Інвертор
Solis 10kW , Aurora 10kW
ак. Слова МЕРЕЖЕВИЙ інвертор за це відповідають
А імітувати зовнішню мережу? Наприклад по схемі - зовнішній генератор синусоїд. мережі (ББЖ , Бензиновий генератор )- роздільний трансформатор- інвертор і навантаження. Але генерацію інвертора обмежити в налаштуваннях , щоб була не більше потужності НАВАНТАЖЕННЯ.
При такій схемі можна основну потужність брати від інвертора , а частину - від зовнішнього генератора синусоїди. Якщо інвертор запуститься. Це як версія . НЕПЕРЕВІРЕНА. Уточню . Мінімальне навантаження має бути більше , ніж генерація інвертора.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
А імітувати зовнішню мережу? Наприклад по схемі - зовнішній генератор синусоїд. мережі (ББЖ , Бензиновий генератор )- роздільний трансформатор- інвертор і навантаження. Але генерацію інвертора обмежити в налаштуваннях , щоб була не більше потужності НАВАНТАЖЕННЯ.
При такій схемі можна основну потужність брати від інвертора , а частину - від зовнішнього генератора синусоїди. Якщо інвертор запуститься. Це як версія . НЕПЕРЕВІРЕНА. Уточню . Мінімальне навантаження має бути більше , ніж генерація інвертора.
в теорії так, а на практиці швидкість зміни ситуації в мережі становить 10мс., окрім того ні один з доступних у всесвіті генераторів не здатен знати яка буде потужність споживача наступні 10мс за теперішніми.

це я про що? да про те що побудувати то можна, але керувати стабільною роботою такої системи практично не можливо.

і це ми ще не дивилися на лінійність споживання імпульсних БЖ(((
 

babin

Tier3
Реєстрування
13 Січ 2023
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Riesen
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
Можливо якось примусити працювати інвертор Solis 30k 5g без зовнішньої мережі, тобто коли відсутня напруга в мережі.
Наприклад, подати йому на одну з фаз напругу від якогось аккумуляторного джерела постійного живлення і щоб потім підключити до нього споживача.
Хто робив щось подібне?
Так, можливо. В мене працює без мережі. Але опорна мережа (мікромережа) має бути трифазною.
 

duale

Tier2
Реєстрування
22 Бер 2021
Дописи
69
Бали
18
Інвертор
Solis 10kW , Aurora 10kW
Так, можливо. В мене працює без мережі. Але опорна мережа (мікромережа) має бути трифазною.
А можна детальніше? Яка опорна мережа , що є джерелом, яка його потужність, яке навантаження , як реагує система на зміну навантаження? Це дуже цікаво.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
А можна детальніше? Яка опорна мережа , що є джерелом, яка його потужність, яке навантаження , як реагує система на зміну навантаження? Це дуже цікаво.
Deye гібрид, і всьо працює. Він формує опорну напругу та баласт за допомогою акб. Плюс до того ще і генерацією мережевого може керувати частотою
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Частотою насампепед. Є в мережевих протокол регулювання генерації рівнем частоти. Відповідно Deye коли йому не треба потужність, збільшує частоту. Поступово до 52Гц. Мережевий має при цьому знизити генерацію.

Окрім того, акумуятор, він теж керує відповідно до заданого діапазону
 

babin

Tier3
Реєстрування
13 Січ 2023
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Riesen
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
Частотою насампепед. Є в мережевих протокол регулювання генерації рівнем частоти. Відповідно Deye коли йому не треба потужність, збільшує частоту. Поступово до 52Гц. Мережевий має при цьому знизити генерацію.

Окрім того, акумуятор, він теж керує відповідно до заданого діапазону
Все так і є. Deye вирішує відмінно цю задачу.
 

duale

Tier2
Реєстрування
22 Бер 2021
Дописи
69
Бали
18
Інвертор
Solis 10kW , Aurora 10kW
Є в мережевих протокол регулювання генерації рівнем частоти
Тобто мій мережевий інвертор Aurora 10kW при збільшенні частоти зовнішньої мережі самостійно зменшить генерацію? Це цікаво.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Тобто мій мережевий інвертор Aurora 10kW при збільшенні частоти зовнішньої мережі самостійно зменшить генерацію? Це цікаво.
ваш? чому ваш? де я писав про ваш? то треба мануал читати, але такий алгорит може бути бо такий алгоритм є, причому ще у 2015 році я з ним працював
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Так, можливо. В мене працює без мережі. Але опорна мережа (мікромережа) має бути трифазною.
не вводьте людей у оману.
Питання було про МЕРЕЖЕВИЙ інвертер
Гібрідний можна настроїти. Мережевий - НІ.
 

babin

Tier3
Реєстрування
13 Січ 2023
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Riesen
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
не вводьте людей у оману.
Питання було про МЕРЕЖЕВИЙ інвертер
Гібрідний можна настроїти. Мережевий - НІ.
Я уважно читаю питання. Питання було не про налаштування, а про спосіб активації інвертора Solis 30k 5g без зовнішньої мережі. Такий спосіб є, і я ним користуюсь на практиці.

Цитую питання:
Можливо якось примусити працювати інвертор Solis 30k 5g без зовнішньої мережі, тобто коли відсутня напруга в мережі.
Наприклад, подати йому на одну з фаз напругу від якогось аккумуляторного джерела постійного живлення і щоб потім підключити до нього споживача.
Хто робив щось подібне?
 
Останнє редагування:

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Я уважно читаю питання. Питання було не про налаштування, а про спосіб активації інвертора Solis 30k 5g без зовнішньої мережі. Такий спосіб є, і я ним користуюсь на практиці.

Цитую питання:
Можливо якось примусити працювати інвертор Solis 30k 5g без зовнішньої мережі, тобто коли відсутня напруга в мережі.
Наприклад, подати йому на одну з фаз напругу від якогось аккумуляторного джерела постійного живлення і щоб потім підключити до нього споживача.
Хто робив щось подібне?
тоді будь ласка поясніть.
Увас гібридний інвертер deye 3ф
solis 30k 5g мережевий
Як можна заставити генерувати мережевий інвертер?
не теоретично.
А у вас є обидва інвертори.
І вони працюють в такій схемі?
 
Останнє редагування:

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
275
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
Як можна заставити генерувати мережевий інвертер?
Легко! В мене такий інвертор запускається від генератора ( не інверторного) і працює!
Але інвертОр, не інвертЕр...
 

Вкладення

  • зображення_viber_2023-01-25_15-27-46-997.jpg
    зображення_viber_2023-01-25_15-27-46-997.jpg
    528,7 Кб · Перегляди: 16
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі