zakat
Tier2
- Реєстрування
- 5 Лис 2024
- Дописи
- 28
- Бали
- 13
- Сонячні панелі
- Risen RSM40-8-410M Risen 9BB TITAN S
- Інвертор
- ALLURE PRIME MPS-VIII-6200W
Доброго дня сонячній спільноті.
Наразі розглядаю питання придбання інвертора Solis Solar S6-EH1P8K-L-PLUS.
Маю два різнонаправлених стрінги з шести панелей кожний , включених паралельно. Загалом 4,92кВт Не впевнений що буду їх розносити на два трекера МРРТ (поки що не бачу сенса).
Зараз все працює на «ALLURE PRIME MPS-VIII-6200W» Основна батарея «Must LP16-48300, 51.2V – 300Ah LiFePo4», додаткова батарея «LiFePo4 51,2V 100 Ah 5,12kWh Taico» (в цілому 20кВт)
Схема використання: режим «SBU», якщо погано з сонцем, то часткова підзарядка від мережі в нічний час – вмикається якщо заряд менше 25% і заряджається до 35%, якщо вдень сідає то теж підзарядка від мережі - вмикається якщо заряд менше 15% і заряджається до 25%. В середньому в цій конфігурації від мережі беру 5-15кВт в місяць(крім зими звісно). Зараз інвертор керується MultiSIBControl (але з Solis він не працює).
Інвертор використовується тільки для енергопостачання приватної оселі.
В цілому все влаштовує, але хочу перейти на закриту архітектуру (IP66) з метою безпекових міркувань(пожежобезпека). Інвертор розташований в будинку і мені буде спокійніше з огляду на конструкцію приладу.
Питання прості:
Хтось має такого інвертора? Він тихий? Чи зможу я налаштувати подібну схему роботи? Чи помічені за цією моделлю якісь проблеми чи трабли?
Всім дякую за допомогу.
Наразі розглядаю питання придбання інвертора Solis Solar S6-EH1P8K-L-PLUS.
Маю два різнонаправлених стрінги з шести панелей кожний , включених паралельно. Загалом 4,92кВт Не впевнений що буду їх розносити на два трекера МРРТ (поки що не бачу сенса).
Зараз все працює на «ALLURE PRIME MPS-VIII-6200W» Основна батарея «Must LP16-48300, 51.2V – 300Ah LiFePo4», додаткова батарея «LiFePo4 51,2V 100 Ah 5,12kWh Taico» (в цілому 20кВт)
Схема використання: режим «SBU», якщо погано з сонцем, то часткова підзарядка від мережі в нічний час – вмикається якщо заряд менше 25% і заряджається до 35%, якщо вдень сідає то теж підзарядка від мережі - вмикається якщо заряд менше 15% і заряджається до 25%. В середньому в цій конфігурації від мережі беру 5-15кВт в місяць(крім зими звісно). Зараз інвертор керується MultiSIBControl (але з Solis він не працює).
Інвертор використовується тільки для енергопостачання приватної оселі.
В цілому все влаштовує, але хочу перейти на закриту архітектуру (IP66) з метою безпекових міркувань(пожежобезпека). Інвертор розташований в будинку і мені буде спокійніше з огляду на конструкцію приладу.
Питання прості:
Хтось має такого інвертора? Він тихий? Чи зможу я налаштувати подібну схему роботи? Чи помічені за цією моделлю якісь проблеми чи трабли?
Всім дякую за допомогу.