Вертикальна збірка акумуляторів LiFePO4

Turovtsev

Tier3
Реєстрування
27 Чер 2024
Дописи
3
Бали
3
Добрий день, панство. Не можу знайти відповідь на своє питання чи можна збирати комірки вертикально - тобто в стовпчик класти одна на одну?

В мене EVE 280, 16 комірок. Як ви розумієте доволі важка в велика система виходить)

Читав датащіт виробника - там ні слова про це немає. Що цікаво, взагалі немає рекомендацій по розташуванню комірок.

Логічно розумію, що у фірмових рішеннях акумуляторних сбірок на 48 вольт, напевно, воно зібрано вертикально. Бо у всі ці апарати воно б інакше не влізло, але сумніви лишаються.

Підкажіть, будь ласка, хто має досвід чи просто має трохи більше знань ніж я)
 
IMG_20240903_194242_090.jpg
Ось про таку компоновку я питаю, щоб наочно було знайшов картинку
 
Вони ж закриті, з них нічого не витече
 
Десь на теренах інету зустрічав інфу, що EVE рекомендує встановлювати свої призматики лише вертикально. Мабуть, щоб коректно спрацьовував клапан. Але по факту, виробники ставлять призматики в своїх батареях і горизонтально.
 
Десь на теренах інету зустрічав інфу, що EVE рекомендує встановлювати свої призматики лише вертикально. Мабуть, щоб коректно спрацьовував клапан. Але по факту, виробники ставлять призматики в своїх батареях і горизонтально.
Я теж таку інфу десь зустрічав, але без посилання на джерело. А в EVE datasheet а ні слова про положення не знайшов.


Коротше, зібрав вже, будемо дивитись на практиці)
 
Я теж таку інфу десь зустрічав, але без посилання на джерело. А в EVE datasheet а ні слова про положення не знайшов.


Коротше, зібрав вже, будемо дивитись на практиці)
я теж планую в подальшому експлуатувати в горизонтальному положенні. Так само не бачив ніде застережень.
 
В одному телегам каналі хлопці знайшли на англомовному сайті інструкцію по збірці, і в якій є така картинка і пояснення чому не бажано так розміщувати комірки:
1726520160180.png

Переклад гугла:
"Визначившись зі способом підключення батареї, потрібно розмістити батарею відповідно до вимог. Слід зазначити, що існують певні вимоги до розміщення батарей. Оскільки рівень рідкого електроліту в батареї змінюється залежно від способу розміщення, горизонтальні батареї вкрай не рекомендуються. Цей спосіб розміщення може пошкодити акумулятор і знизити продуктивність акумулятора. Ми повинні використовувати вертикальне розміщення або розміщення на короткій стороні. Ці два методи розміщення дозволяють електроліту повністю контактувати з позитивним і негативним електродами батареї, таким чином максимізуючи продуктивність батареї."
 
В одному телегам каналі хлопці знайшли на англомовному сайті інструкцію по збірці, і в якій є така картинка і пояснення чому не бажано так розміщувати комірки:
дякую, логіка звичайно є. Я планую по "короткій стороні". Але бачив багато корпусів, де встановлюють саме горизонтально. І їх роблять вже в промислових масштабах.
 
  • Like
Реакції: Tom
Назад
Угорі