Вибір інвертора під наявні панелі

sephia

Tier3
Реєстрування
25 Лют 2023
Дописи
5
Бали
3
Доброго дня, шановне панство.
Кілька місяців тому придбав панелі risen RRSM120-8-590M. Зараз, коли сонячних днів стає більше, та й вартість інверторів почала знижуватись, підбираю собі інвертор. Основна ціль на зараз - це компенсація власного споживання. І можливість його роботи без акумуляторів (ближче до зими планую додати). Побачив у деяких моделей наявний режим пріоритету сонячної енергії з додаванням мережі до споживачів. Такі інвертори і переглядаю у якості кандидата на купівлю. Також маю 5 кіловат мережевої енергії, то хотів щоб той інвертор працював як транзит тих самих 5 кіловат коли зовсім немає сонця. Значить треба будувати систему на 48 вольт, та не менше 5 кіловат інвертор для байпасу.
Але залишається одне не вирішене питання. Панелі мають силу струму при максимальній потужності 17.2 Ампера. А майже всі з простеньких інверторів мають параметри максимальної сили струму з панелей 18 А.

От і переймаюсь про те. Чи може панель на 17.2 А при сприятливих умовах (наприклад була хмарка і потім вийшло сонце) видати більше 18А і інвертор згорить? Чи я сильно переймаюся?
П.С. розглядаю інвертор POW-HVM-5.5H-48V
Дуже дякую за коментарі
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
скільки штук панелей у Вас?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
LuxPower SNA5000 WPV / IP20 / On/Off-Grid 5000W / 48VDC / 2*MPPT 120-385V Vmax=480VDC / Imppt-2*13,7A / Max PV-6400W. Подмес энергии солнца в режиме реального времени к потребленю. Режим продажи солнечной энергии по зеленому тарифу. Возможность работы без аккумулятора. Параллельное включение. Трехфазное включение. Высоковольтное солнечное поле. Чистый синус в режиме АКБ / WiFi
Зараз в наявності 6 штук. Але є можливість придбати ще до повної загрузки інвертора по напрузі. Дякую.

такий дивіться, там 2 трекери по 13А, але вони можуть зєднюватися в один на 26А сумарно, і ваших панелей можна ставити 9 шт сміло. 10 на межі.
 

sephia

Tier3
Реєстрування
25 Лют 2023
Дописи
5
Бали
3
Дякую за відповідь. Я розумію що можна не дивитись на оте все непорозуміння з олх з однаковими мануалами та різними наклейками? І вартістю менше 1 тисячі доларів. Бо ж хочеться для себе зробити один раз і надовго.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Ну скажемо так. Я не можу сказати що те все не працює, ні, воно працює, інколи.

Люкс на сьогоді в своїй ціні поза конкуренції. Краще нього лиш Дейе, але Дейе без акб на працює.

Поки Люксам в китаю конкуренцію ніхто не зробив.

Питання бувають, не без того, але з більшістю вже стикалися. Віддалено моніториться і налаштовується. Оновлення постійно виходять, тобто виробник працює над допіліванієм
 
  • Like
Реакції: yuro

sephia

Tier3
Реєстрування
25 Лют 2023
Дописи
5
Бали
3
Дякую за конструктивну допомогу. Не підкажете надійного постачальника? (в приват)
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Дейе без акб на працює.
В мене якось працював, в налаштуваннях поставили No Batt та перезавантажили.
З іншого боку - деє надто дорогі для простих задач.

В мене інше питання.
Вольтронік Axpert MAX II 11000 має 2 MPPT 18+18A 450 (500) V
якщо йому втулити по 12 панелей Risen RSM120-8-585M на стрінг в яких
Струм при максимальній потужності17.15 А
Струм короткого замикання18.16 А
Напруга при максимальній потужності34.12 В
Напруга холостого ходу41 В
То це норм чи літом буде сильно перегріватися коли потужність не знімати?
12*34,12=409,44 < 450
12*41 = 492 < 500
17.15 < 18
!!! 18.16 > 18 !!!
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
В мене якось працював, в налаштуваннях поставили No Batt та перезавантажили.
там є побочний ефект, накачується шина дс і він типу думає що АКБ є і вмикається, такий собі косяк ПО, через який є хибне враження що то всьо працює, і воно як би і працює, але то все колхоз, і стабільності там не знайдеш


[TD]Напруга холостого ходу[/TD]
[TD]41 В[/TD]
от тут буде засада, і не літом а в зимку. Може вилетіти за параметри інвертора при низькій температурі, і тоді вже як повезе
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
там є побочний ефект, накачується шина дс і він типу думає що АКБ є і вмикається, такий собі косяк ПО, через який є хибне враження що то всьо працює, і воно як би і працює, але то все колхоз, і стабільності там не знайдеш
он воно як, дякую, без акб в мене воно більше пари годин не працювало, тому не бачили такого.
от тут буде засада, і не літом а в зимку. Може вилетіти за параметри інвертора при низькій температурі, і тоді вже як повезе
тобто 41 це не максимум ?
12 на 41 це 492, що входить в 500 інвертора.
Діапазон температур вказано до -25.
Тому в мене є очікування що 41 це максимум вольтажу навіть при -25.
Плюс панелі зимою будуть далеко від ідеального кута, це має зменшити напругу, чи ні?

А що до сили струму перебільшення на 0.16А не критичне так?
Бо я теж сумніваюсь що будуть умови щоб прямо максимум сонця було та одночасно нуль споживання.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
тобто 41 це не максимум ?
ні, це при 20гр темп панелі

а при -20, там є коєффіцієнт. то ми десь 20% закладаєм. тобто прогнозуємо що може бути 49В. ітого 10шт.


Плюс панелі зимою будуть далеко від ідеального кута, це має зменшити напругу, чи ні?
а для напруги на ХХ то не важливо


А що до сили струму перебільшення на 0.16А не критичне так?
ні. там теж можуть бути перевищення, тому наступний край це КЗ по струму панель і інвертор
 
Угорі