Вибиває УЗО після монтажу СЕС

Реєстрування
12 Лют 2020
Дописи
6
Бали
1
Доброго дня, прошу допомоги
Останні два тижні почав вибивати УЗО зранку при включенні генерації - як правило коли вологість підвищена(туман або дощ). Будинок перевірив весь - ніде ніяких проблем не знайшов, всі слабкі місця ще раз підкрутив/підтягнув, це взагалі правильне узо у випадку наявності сонячних панелей чи ні?
Схема підключення така: Інвертор -> Будинкова щитова -> Відсікачи високої/низької напруги -> УЗО -> Лічильник -> Автомат -> Загальна мережа.

Можливо я десь помилився?
 
Могли десь помилитись.
Але в мене таке було, та і інши писали. УЗО треба 300мА. Все що менше - вибиває.
 
  • Like
Реакції: Nick
у інвертора є превірка опору ізоляції, вона активна кожен раз коли він стартує, ото може і рубити УЗО
 
Дійсно, поставили 30 мА... Дякую, буду розбиратись чого так.
 
Підкажіть будь-ласка, а УЗО обов'язково має бути? Чи можна без нього?
 
В мене схожа проблема, але після встановлення інвертора почали вибивати ПЗВ між інвертором і споживачами (30мА). Інвертор встановили в "розрив" між лічильником і будинковим щитком.
 
В мене схожа проблема, але після встановлення інвертора почали вибивати ПЗВ між інвертором і споживачами (30мА). Інвертор встановили в "розрив" між лічильником і будинковим щитком.
30 мА то для вологих приміщень. Міняйте на більше
 
А як пояснити, що 4 роки до встановлення інвертора нічого не вибивало?
бо любий потужний прилад робить свій внесок. Хуавеї 30 кВт тільки 300 мА УЗО. Чим потужніше прилад - тим більший номінал терба ставити.
 
Назад
Угорі