Зелений тариф і зарядка електромобіля

Sergeybel

Tier3
Реєстрування
14 Лют 2024
Дописи
1
Бали
1
Вітаю!
Підскажіть будь-ласка таке питання - якщо я планую умовно встановити домашню СЕС, з панелями потужністю умовно 10 кВт.
Судячи з цифр приведених на форумі, можу умовно розраховувати на те що панелі будуть генерувати 10000 кВт/г в рік.
І при цьому буду кожного дня заряджати електромобіль вночі і споживати протягом цього ж року 10000 кВт/г, я правильно розумію, що взаєморозрахунок йде по результатам місяця між сгенерованим і спожитим?
Тобто, немає такого, що я генерую і продаю електроенергію по 0,1465 евро за кВт вдень, а заряджаю авто вночі по 1,30 грн за кВт?
 

UT7UV

Tier2
Реєстрування
19 Бер 2019
Дописи
38
Бали
18
Сонячні панелі
Ulica Solar
Інвертор
30KTL-M3, 33KTL-A, 50KTL-M0, Conext 8548 XW
Вітаю!
Підскажіть будь-ласка таке питання - якщо я планую умовно встановити домашню СЕС, з панелями потужністю умовно 10 кВт.
Судячи з цифр приведених на форумі, можу умовно розраховувати на те що панелі будуть генерувати 10000 кВт/г в рік.
І при цьому буду кожного дня заряджати електромобіль вночі і споживати протягом цього ж року 10000 кВт/г, я правильно розумію, що взаєморозрахунок йде по результатам місяця між сгенерованим і спожитим?
Тобто, немає такого, що я генерую і продаю електроенергію по 0,1465 евро за кВт вдень, а заряджаю авто вночі по 1,30 грн за кВт?
так, все правильно, сальдування йде помісячно. Якщо генерація більша за споживання за місяць - вам заплятять по 0,14 євро за кВт*год. Якщо ж споживання було більше, то вам зарахують (віднімуть) генерацію, а за решту доплатите як звичайний споживач - вдень по 2,64 грн, ніч в два рази менше.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Вітаю!
Підскажіть будь-ласка таке питання - якщо я планую умовно встановити домашню СЕС, з панелями потужністю умовно 10 кВт.
Судячи з цифр приведених на форумі, можу умовно розраховувати на те що панелі будуть генерувати 10000 кВт/г в рік.
І при цьому буду кожного дня заряджати електромобіль вночі і споживати протягом цього ж року 10000 кВт/г, я правильно розумію, що взаєморозрахунок йде по результатам місяця між сгенерованим і спожитим?
Тобто, немає такого, що я генерую і продаю електроенергію по 0,1465 евро за кВт вдень, а заряджаю авто вночі по 1,30 грн за кВт?
Влітку, якщо Вам грамотно побудують СЄС у Вас буде десь 1800 кВтч генераціі на місяць, взимку же буде десь 200 кВтч на місяць.
Електроавтівка якщо ви їздите 100 км на добу затягне у Вас по заряду десь 600-800 квтч на місяць.

Тоб то з квітня по вересень ви будете завжди заряджати автівку по 5 грн за 1 кВтч (за умови поточного курса Евро), а з жовтня по квітень частково по 5 грн за 1квтч, а частково по нічному тарифу ...
 
Угорі