Agent HSI 5500P та Dyness DL5.OC Pro зєднання по RS485

Пробував ставити протокол на інверторі Dyness
S485-всі DIP в різних комбінаціях розпіновка - 7-8 на 1-2
 
Пробував ставити протокол на інверторі Dyness
S485-всі DIP в різних комбінаціях розпіновка - 7-8 на 1-2
розпіновка має бути: інв.pin8 - бат.pin1
інв.pin7 - бат.pin2
Зробіть фото кабеля.
Пункт меню 32, 33 які налаштування?
І тільки після цього треба спробувати переключати перемикачі на акб
 
Останнє редагування:
Пункт 32- BMS якщо ставити, то інвертор видає помилку 58
Пункт 33- dyn
Мене більше цікавить налаштування на батареї.
У мене вийшло на батареї викликати помилку BMS.
У інвертора є цікавий пункт 39 який зявляється якщо виставити режим 32-BMS
В принципі і без дурного шнурка батарея прекрасно працює.
Китайці прошивки роблять погані сирі я уже мовчу про додаток Dyness.
Коли треба тричі переконектитись щоб обновитись.
Чому у мене відеокамера працює з любої локації а тут танці з бубнами на
пустому місці.
 
Пункт 32- BMS якщо ставити, то інвертор видає помилку 58
Пункт 33- dyn
Мене більше цікавить налаштування на батареї.
У мене вийшло на батареї викликати помилку BMS.
У інвертора є цікавий пункт 39 який зявляється якщо виставити режим 32-BMS
В принципі і без дурного шнурка батарея прекрасно працює.
Китайці прошивки роблять погані сирі я уже мовчу про додаток Dyness.
Коли треба тричі переконектитись щоб обновитись.
Чому у мене відеокамера працює з любої локації а тут танці з бубнами на
пустому місці.
Якщо у п32 не встановити ВМS то зв'язку і не буде.
на батареї пробуйте 3 перемикач ON, після кожного разу зміни перемикачів перезавантажуємо акб.
По кабелю - не зрозуміло де який колір зі сторони акб
 
При положенні DIP 2,3 -ON звязок появився але появились помилки 60, 61, 62, 63 Дані зчитуються з BMS не вірно. :(
 
Назад
Угорі