Анатолій меломан
Tier3
- Реєстрування
- 23 Чер 2026
- Дописи
- 10
- Бали
- 1
- Сонячні панелі
- 620 longi
- Інвертор
- Agent HSI 5500P
Чи можливо зєднати інвертор HSI 5500P та BMS Dyness DL5.OC Pro по протоколу RS485?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
А вже щось пробували?Чи можливо зєднати інвертор HSI 5500P та BMS Dyness DL5.OC Pro по протоколу RS485?
було б зрозуміліше з розділовими знаками.Пробував ставити протокол на інверторі Dyness
S485-всі DIP в різних комбінаціях розпіновка - 7-8 на 1-2
розпіновка має бути: інв.pin8 - бат.pin1Пробував ставити протокол на інверторі Dyness
S485-всі DIP в різних комбінаціях розпіновка - 7-8 на 1-2
Якщо у п32 не встановити ВМS то зв'язку і не буде.Пункт 32- BMS якщо ставити, то інвертор видає помилку 58
Пункт 33- dyn
Мене більше цікавить налаштування на батареї.
У мене вийшло на батареї викликати помилку BMS.
У інвертора є цікавий пункт 39 який зявляється якщо виставити режим 32-BMS
В принципі і без дурного шнурка батарея прекрасно працює.
Китайці прошивки роблять погані сирі я уже мовчу про додаток Dyness.
Коли треба тричі переконектитись щоб обновитись.
Чому у мене відеокамера працює з любої локації а тут танці з бубнами на
пустому місці.
а якщо тільки 3 вкл, або тільки 1 вкл? і перезавантажйуте акб, плюс до того зв'язок з'явлюється не відразу а сек5-10.При положенні DIP 2,3 -ON звязок появився але появились помилки 60, 61, 62, 63 Дані зчитуються з BMS не вірно.![]()
Ні, growatt до цього акб приєднував по кан, а powmr по rs485Я так зрозумів що RS485 заточений тільки на Growatt, всі інші по CAN