Доброго дня! хто в темі підкажіть будьласка по інвертору Anenji 4.2kw - 24v, нуль на вході та виході інвертора загальний чи окремі,маю проблему з наводкою на монітори пк,WIFI та колонки,хочу спробувати зєднати нулі разом на постійно без перекидного перемикача,феритові кільця ставив на вхід та на вихід не допомогло.