Anenji 4.2kw - 24v WIFI

rmvl

Tier3
Реєстрування
21 Кві 2026
Дописи
2
Бали
1
Інвертор
Anenji 4.2kw - 24v
Доброго дня! хто в темі підкажіть будьласка по інвертору Anenji 4.2kw - 24v, нуль на вході та виході інвертора загальний чи окремі,маю проблему з наводкою на монітори пк,WIFI та колонки,хочу спробувати зєднати нулі разом на постійно без перекидного перемикача,феритові кільця ставив на вхід та на вихід не допомогло.
 
Нуль загальний
Його кидаємо з мережі
Вхід інвертора дзвониться на вихід по нулю
 
  • Like
Реакції: rmvl
Назад
Угорі