Anern AN-SCI-EVO-6200 не розумію як під'єднати батарею Dyness B4850

DeArt

Tier3
Реєстрування
3 Вер 2024
Дописи
7
Бали
3
Інвертор
Anern EVO 6200
Вітаю! Є інвертор Anern AN-SCI-EVO-6200 і є батарея Dyness B4850.
Підключив всю єлектричну частину до інвертора, але не можу розібратися як їх поєднати за допомогою RS485. До батареї йшло декілька кабелів з назвами брендів Viotron, Sofar, Axpert-king, Infini solar, Lux, Growatt. Anern серед них немає. По інструкції на батареї потрібно виставити DIP перемикачами необхідну конфігурацію, але я ніде не можу знайти інформацію яку саме конфігурацію під цю модель інвертора.
Інвертор підтримує RS485, батарея також. До інвертора теж є кабель. Наскількі я зрозумів, батарея працює по протоколу Pylon, в інверторі є таке налаштування LiL, але які діпи перемикати, який кабель, распіновку використовувати, геть не розумію.
Поки що поставив інвертор в режим USE та налаштував всі параметри по напрузі та струму згідно параметрів батареї.
Може хтось стикався з такою зв'язкою, підкажіть будь ласка що робити.
І питання, якщо все залишити як є, в режимі USE чим це може загрожувати інвертору чи батареї
 
Ще звернув увагу на те, що на кабелях батареї, ті що на RS485, різні маркіровки, наприклад DTX0400002348, вони різні на всіх. Таке саме маркірування є і на кабелі що їде до інвертора, але цифри інші, DTX0400001148 і цифрі не співпадають з жлдним з кабелів що їдуть до батареї. Я так розумію що це певна распіновка кабелів.
 
АКБ Dyness B4850 вона універсальна і може працювати з різними типами інверторів як по шині RS485 так і по CAN. З якім інвертором і як вона буде працювати встановлюется DIP перемикачамі на корпусі АКБ.
Так ось, в інструкціі до АКБ Dyness B4850 немає в переліку інверторів Anern. Не факт що вана взагалі буде працювати з цим інвертором. Треба запитувати там, де купували інвертор, нехай задають це питання тех. підтримку виробника. Якщо може- нехай скажуть який кабель використовувати та в які положення DІP перемикачі ставити. Або фо формумах питайте, може хтось таку спарку вже запускав.

USE режим без будь яких проблем можна використовувати, головне корректно налантувати в інверторі струм заряду, напругу основного та підтримуюючого заряду. Ну не буде SOC відсоки заряду інвертор вам показувати, а буде показувати просто напругу на АКБ в вольтах, ну також не буде показувати температуру АКБ, без цього можна нормально користуватись. Доволі багато інверторів працюють з такими АКБ просто USE режимі. Ще раз, головне налаштувати меню інвертора корректно.
 
АКБ Dyness B4850 вона універсальна і може працювати з різними типами інверторів як по шині RS485 так і по CAN. З якім інвертором і як вона буде працювати встановлюется DIP перемикачамі на корпусі АКБ.
Так ось, в інструкціі до АКБ Dyness B4850 немає в переліку інверторів Anern. Не факт що вана взагалі буде працювати з цим інвертором. Треба запитувати там, де купували інвертор, нехай задають це питання тех. підтримку виробника. Якщо може- нехай скажуть який кабель використовувати та в які положення DІP перемикачі ставити. Або фо формумах питайте, може хтось таку спарку вже запускав.

USE режим без будь яких проблем можна використовувати, головне корректно налантувати в інверторі струм заряду, напругу основного та підтримуюючого заряду. Ну не буде SOC відсоки заряду інвертор вам показувати, а буде показувати просто напругу на АКБ в вольтах, ну також не буде показувати температуру АКБ, без цього можна нормально користуватись. Доволі багато інверторів працюють з такими АКБ просто USE режимі. Ще раз, головне налаштувати меню інвертора корре
Дякую! Я поки що все ж таки думаю що кабель не підходить. Сьогодні всі що є продзвонив і тільки один, ніби підходить.
Распіновка на інверторі A-01 - 1 2 8, A-02 - 7 8 6. Але на кабелях до батареї, взагалі тільки по 2 контакта до інвертора. Хоча теоретично, як писав вище, один кабель схожій на правильний, там як раз до інвертора іде 1 2 контакти, і дзвоняться вони на 1 та 3 контакти батареї, які згідно схеми в інструкції, 485A та 485B.
Згідно інструкції, цей кабель до інверторів Growatt, встановив діпи як там написано, включив режим LiL (для PYLON 485 BMS), але, нажаль, інвертор не бачить батарею
 
Ось інструкція на інверторі по распіновці

1000005430.jpg

І по батареї
1000005431.jpg
 
Так 2 провода використовуються.
Поміряйте опір на цих контактах з боку АКБ повинно бути біля 120Ом, також з боку інвертора повинно бути між цими двома контактами опір 120Ом, на кінцях обох ліній повинни буди термінальні опори. Так легко можно продивляти чи ті контакти чи ні.
 
та сама проблема, батарея заряджена, інвертор робить вигляд що заряджає, і на інверторі висить 5% заряду, хоча індикатори на батареї показують що вона заряджена, кабелі не працюють
 
Китайци прислали распиновку. я пробовал но не получилось. на 4850 перемычками выставлял 2 и3 в положение вверх. если у Вас получиться что-то отпишитесь
 

Вкладення

  • photo_5393263839329508165_y.jpg
    photo_5393263839329508165_y.jpg
    31,7 Кб · Перегляди: 12
Вітаю! Є інвертор Anern AN-SCI-EVO-6200 і є батарея Dyness B4850.
Підключив всю єлектричну частину до інвертора, але не можу розібратися як їх поєднати за допомогою RS485. До батареї йшло декілька кабелів з назвами брендів Viotron, Sofar, Axpert-king, Infini solar, Lux, Growatt. Anern серед них немає. По інструкції на батареї потрібно виставити DIP перемикачами необхідну конфігурацію, але я ніде не можу знайти інформацію яку саме конфігурацію під цю модель інвертора.
Інвертор підтримує RS485, батарея також. До інвертора теж є кабель. Наскількі я зрозумів, батарея працює по протоколу Pylon, в інверторі є таке налаштування LiL, але які діпи перемикати, який кабель, распіновку використовувати, геть не розумію.
Поки що поставив інвертор в режим USE та налаштував всі параметри по напрузі та струму згідно параметрів батареї.
Може хтось стикався з такою зв'язкою, підкажіть будь ласка що робити.
І питання, якщо все залишити як є, в режимі USE чим це може загрожувати інвертору чи батареї
А підкажіть будь-ласка що ви ставили? Такий же набір. Я виставив по паспорту аккума, але коли напруга доходить до 52в, то показники напруги внизу, на інверторі починають скакати як скажені.
 
Останнє редагування:
Я виставив used . і настроїв тепер стоїть на дісплеї 52.5( і не пригає ) - бмс батареї теж не заряджає.
 
Я виставив used . і настроїв тепер стоїть на дісплеї 52.5( і не пригає ) - бмс батареї теж не заряджає.
а в мене на 52.5 стрибає досі( може треба розрядити повністю. Стоїть 53.5, плаваюча 52.5 і нижній 47.0. А як у вас?
 
Останнє редагування:
У меня успокоилось , после отключения света , когда чуть просел и зарядился.
Bolk 53,5
Float 52.5
 
Назад
Угорі