Anern AN-SCI-EVO-6200 не розумію як під'єднати батарею Dyness B4850

Я, здається перепробував всі можливі варіанти з кабелем і з положеннями дипів, результат нульовий. І 120 Ом не можу знайти на інверторі
 
А які типи акумуляторів є в налаштуваннях в пункті "05"?

Може спробувати на LIP?
 
Я Теж спробував всі варіанти lip теж , без результату .
 
Вітаю.
Можу проконсультуватись. Налаштовано у юзер-режимі відповідно до інструкції батареї: макс заряд: 53.5В, плаваючий 52.5В, нижній 47.0В.

Це нормально, якщо при переключенні живлення з мережі на батарею напруга на неї одразу падає з 52,5В до ~50В, залежно від споживання? І відповідно чи у всіх, коли напруга опускається ще нижче (наче до 49В) інвертор починає видавати сигнал і код попередження "04 :(" (низький заряд батареї), хоча на ній ще 50-75% заряду?

І найголовніше, пов'язане із цим: щойно вмикаю щось відносно потужне, наприклад, 2 кВт обігрівач, напруга на батарею стрімко падає, на ній виникає помилка, а інвертор вимикається (мабуть, спрацьовує захист), від мережі через інвертор все нормально працює. Можливо, я щось неправильно налаштував?
 
І найголовніше, пов'язане із цим: щойно вмикаю щось відносно потужне, наприклад, 2 кВт обігрівач, напруга на батарею стрімко падає, на ній виникає помилка, а інвертор вимикається (мабуть, спрацьовує захист), від мережі через інвертор все нормально працює. Можливо, я щось неправильно налаштував?
якщо у Вас одна батарея 50A то заряджати-розряджати можна <=25A а це 1,2квт , інфо з мануалу
 

Вкладення

  • Screenshot 2024-10-11 at 13.05.35.png
    Screenshot 2024-10-11 at 13.05.35.png
    319,4 Кб · Перегляди: 9
Так, одна батарея.
Якщо це пункт 11 "Максимальний струм зарядки" в налаштуваннях, то він виставлений на 20А.
Є ще пункт 02 "Максимальний зарядний струм: Макс. Зарядний струм = Зарядний струм + сонячний зарядний струм), то там стоїть значення за замовчуванням 60А, але я так розумію, воно ж обмежується виставленими 20А, плюс панелей у мене поки немає. Зараз опустив його теж до 20А - результат той самий, вимкнулось все через 10 сек, як увімкнув обігрівач.
 
Останнє редагування:
Якщо це пункт 11 "Максимальний струм зарядки" в налаштуваннях, то він виставлений на 20А.
Є ще пункт 02 "Максимальний зарядний струм: Макс. Зарядний струм = Зарядний струм + сонячний зарядний струм), то там стоїть значення за замовчуванням 60А, але я так розумію, воно ж обмежується виставленими 20А, плюс панелей у мене поки немає. Зараз його опущу до 20А.
перший струм від мережі
а другий то струм від солнця + мережа
Як що е панелі та достатньо потужності то буде заряджати до 60 А
як що немає Панелів або мало сонця то буде 20 а з мережі
 
Вітаю.
Можу проконсультуватись. Налаштовано у юзер-режимі відповідно до інструкції батареї: макс заряд: 53.5В, плаваючий 52.5В, нижній 47.0В.

Це нормально, якщо при переключенні живлення з мережі на батарею напруга на неї одразу падає з 52,5В до ~50В, залежно від споживання? І відповідно чи у всіх, коли напруга опускається ще нижче (наче до 49В) інвертор починає видавати сигнал і код попередження "04 :(" (низький заряд батареї), хоча на ній ще 50-75% заряду?

І найголовніше, пов'язане із цим: щойно вмикаю щось відносно потужне, наприклад, 2 кВт обігрівач, напруга на батарею стрімко падає, на ній виникає помилка, а інвертор вимикається (мабуть, спрацьовує захист), від мережі через інвертор все нормально працює. Можливо, я щось неправильно налаштував?
У меня тоже так было , поставил на инверторе нижний порог 45,5 . Ошибка ушла .
Тоже когда отключаю зарядку - пишет 50в( у нас там 15 ячеек( пакетов ) а не 16 ) - так и будет .
Нагрузку 2 кВт(42а) можно - желательно 25а - но в ошибку( бис батареи отключит по инструкции ) уйдет при 55а - это максимум для батарейки . Проблему решил - купил вторую -теперь проблем с просадкой нет ( и можно 90а свободно давать - в ошибку не уходит ) . А если три сделать - то вообще будет вау .
 
Останнє редагування:
перший струм від мережі
а другий то струм від солнця + мережа
Як що е панелі та достатньо потужності то буде заряджати до 60 А
як що немає Панелів або мало сонця то буде 20 а з мережі
Там чуть не так : общий это может быть солнце или солнце +сеть . Смотря от чего стоит зарядка аккумулятора .
А второе это только сеть ( например если вводной автомат на 16а ) - выбрать можно меньше .
У меня стоит зарядка только от солнца 50а ( два аккумулятора ) . А сеть поставил 20а - чтобы ночью не сильно гудел вентилятор ( когда пасмурный день и аккумулятор не успел зарядиться )
 
перший струм від мережі
а другий то струм від солнця + мережа
Як що е панелі та достатньо потужності то буде заряджати до 60 А
як що немає Панелів або мало сонця то буде 20 а з мережі
А солнечные панели у вас есть ?
 
у меня вопрос . Утро : аккумулятор чуть разряжен , режим SUB - у меня в этом режиме все солнце идет только на аккумуляторы пока их не зарядит , а потом уже будет подмешивать , у всех так ?
Хотелось бы - солнце и сеть - есть нагрузка то на потребление , если нет в аккумулятор .

До чого це питання? (Є як що що)
у меня вопрос . Утро : аккумулятор чуть разряжен , режим SUB - у меня в этом режиме все солнце идет только на аккумуляторы пока их не зарядит , а потом уже будет подмешивать , у всех так ?
Хотелось бы - солнце и сеть - есть нагрузка то на потребление , если нет то обратно продолжает заряжать аккумулятор .
 
У меня тоже так было , поставил на инверторе нижний порог 45,5 . Ошибка ушла .
Тоже когда отключаю зарядку - пишет 50в( у нас там 15 ячеек( пакетов ) а не 16 ) - так и будет .
Нагрузку 2 кВт(42а) можно - желательно 25а - но в ошибку( бис батареи отключит по инструкции ) уйдет при 55а - это максимум для батарейки . Проблему решил - купил вторую -теперь проблем с просадкой нет ( и можно 90а свободно давать - в ошибку не уходит ) . А если три сделать - то вообще будет вау .
А при 45,5 для батареї не шкідливо буде?

Чи правильно я зрозумів, що виходить, навантаження, яку можна давати обмежена батареєю, а не самим інвертором? І того максимальне навантаження, яке можна давати при стандартних налаштуваннях батареї 47В*55А= 2,5кВт? (вибачають, якщо питання примітивні, лише опановую тему)
 
у меня вопрос . Утро : аккумулятор чуть разряжен , режим SUB - у меня в этом режиме все солнце идет только на аккумуляторы пока их не зарядит , а потом уже будет подмешивать , у всех так ?
Хотелось бы - солнце и сеть - есть нагрузка то на потребление , если нет то обратно продолжает заряжать аккумулятор .
Не знаю
дивлячись який в вас інвертор
В клонах Вольтролніка 2 пункти відповідають за заряд
е ще такий пункт (в мене це 16) Charger source priority - там можна пріоритет виставити, але то треба експериментувати
 
яке можна давати при стандартних налаштуваннях батареї 47В*55А= 2,5кВт? (вибачають, якщо питання примітивні, лише опановую тему)
 
Тепер я зрозумів, дякую вам і zenon
 
А при 45,5 для батареї не шкідливо буде?

Чи правильно я зрозумів, що виходить, навантаження, яку можна давати обмежена батареєю, а не самим інвертором? І того максимальне навантаження, яке можна давати при стандартних налаштуваннях батареї 47В*55А= 2,5кВт? (вибачають, якщо питання примітивні, лише опановую тему)
Батарея может просаживаться до такого вольтажа , но лучше держать конечно выше - если при блэкаутах - то вы понимаете что у вас есть 2-2.2 кВт .
На инверторе отключил звук - поэтом у ошибка пикала но я продолжал инвертор работать. Сейчас держу до 47 .и потом переход на сеть . Но в Блэк аут - еще алгоритм работы не знаю …
При 55а- уйдет бмс батареи в защиту . Лучше больше 45А не давать
 
Останнє редагування:
Не знаю
дивлячись який в вас інвертор
В клонах Вольтролніка 2 пункти відповідають за заряд
е ще такий пункт (в мене це 16) Charger source priority - там можна пріоритет виставити, але то треба експериментувати
У меня те что NEXT . Daxtromn .
Ну все одно и тож же как POWMR( щеневмер)
 
Назад
Угорі