Аварійне використання сонячних панелей, у разі зникенення світла

hgijyhfghg

Tier2
Реєстрування
3 Лют 2020
Дописи
38
Бали
8
Ну от , щось приблизно таке. Готовий слухати критику.
якщо ви так шарите в схемотехніці то вже краще робити класичнй DC-DC понижувач з дроселем, конденсаторами а в таку схему я не вірю

duale

Tier2
Реєстрування
22 Бер 2021
Дописи
53
Бали
8
Инвертор
Solis 10kW , Aurora 10kW
Думаю - ні. Просто більше енергії не виробляється. Потужність на внутрішньому опорі комірок завжди рівна добутку квадрату струму на внутрішній опір комірки. Оскільки струм рівний робочому - то і потужність на комірці буде виділятись така , як і при робочому режимі. Так , батареї будуть нагріватись трохи більше , оскільки з них не забирається частина сонячної енергії в вигляді електроенергії. Але якщо врахувати , що ККД батареї не більше 20% (тобто 80 відсотків всеодно гріють батарею), то цей нагрів не повинен бути критичним. І ще раз. Це аварійний режим, щоб отримати якусь енергію найшвидшим і найдешевшим шляхом.

duale

Tier2
Реєстрування
22 Бер 2021
Дописи
53
Бали
8
Инвертор
Solis 10kW , Aurora 10kW
По-вашему получается кпд100%)
Ні , Ви мене не зрозуміли. На батарею падає 100% сонячної енергії. Під навантаженням 20% перетворюється в електроенергію, а 80% - в тепло , яке нагріває батарею (просто як темну поглинаючу поверхню). Відбиванням нехтуємо , оскільки воно є у всіх випадках. Якщо батарея відключена , то вся сонячна енергія буде перетворюватись в тепло, яке її нагріває(ми ж знаємо , енергія ніде не дівається і нізвідки не береться). Якщо вона закорочена (або навантаженням сильно обмежена напруга на ній), то теж практично вся сонячна енергія перетвориться в тепло. Таким чином , батарея , яка генерує електричну потужність буде грітись менше ніж або відключена або закорочена батарея. Пропорційно величині згенерованої електричної потужності.

Останнє редагування:
Угорі