Чи потрібно застосовувати діоди Шотткі ?

BorisF

Tier3
Реєстрування
20 Січ 2023
Дописи
15
Бали
3
Сонячні панелі
f1b2b31972
Інвертор
MUST
Добрий день !
Відгукніться, будь ласка, хто вивчав це питання.

Цікавить два питання :
1) Чи пускає гібридний інвертер (у мене MUST PV1800) зворотній струм вночі від акумуляторів до панелей?
2) Ч є зміст засстосовувати ці діоди у випадку коли масиви панелей розташовані під різними кутами (у мене 1-й масив на одному даху, 2 -й на іншому, обидва на південь) ?
 
Останнє редагування:

BorisF

Tier3
Реєстрування
20 Січ 2023
Дописи
15
Бали
3
Сонячні панелі
f1b2b31972
Інвертор
MUST
Відповідаю на власне питання :
1) Чи пускає гібридний інвертер (у мене MUST PV1800) зворотній струм вночі від акумуляторів до панелей?
В кожному МРРТ контроллері присутні такі діоди, тому зворотнього струму від акумів немає. Робив заміри (ввечері), тестер на одній 285W панелі показав зворотній струм - 1 мкрА. Думаю можна знехтувати таким мізером.
 

BorisF

Tier3
Реєстрування
20 Січ 2023
Дописи
15
Бали
3
Сонячні панелі
f1b2b31972
Інвертор
MUST
2) Ч є зміст засстосовувати ці діоди у випадку коли масиви панелей розташовані під різними кутами (у мене 1-й масив на одному даху, 2 -й на іншому, обидва на південь) ?
Теж нема змісту. Піймав момент, коли лінія з "кращим" кутом уже почала давати енергію, а з "гіршим" ще ні. Взагалі ніякого зворотнього струму.
 
Реєстрування
5 Бер 2023
Дописи
2
Бали
1
Сонячні панелі
Recom
Інвертор
Sofar
В продолжение темы диодов Шотки:
Есть ли смысл ставить диоды при параллельном подключение восточного и западного стрингов?
Первый МРРТ инвертора занят "южным" стрингом, на втором сидит "восточный". Как бы, используя диоды, добавить и подключить к восточному ещё и ЗАПАДНЫЙ стринг?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
В продолжение темы диодов Шотки:
Есть ли смысл ставить диоды при параллельном подключение восточного и западного стрингов?
Первый МРРТ инвертора занят "южным" стрингом, на втором сидит "восточный". Как бы, используя диоды, добавить и подключить к восточному ещё и ЗАПАДНЫЙ стринг?
Схід - Захід тільки з діодами, наскільки знаю
 
Угорі