Easun ISolar-SMH-II-3.2KW - споживає на холостому ході 700 Ватт з мережі.

YuraProff

Tier3
Реєстрування
26 Кві 2024
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Solar TSM 435
Інвертор
EaSun SMH-II 3.2 kw
Доброго Всім дня, Інвертор: Easun ISolar-SMH-II-3.2KW без навантаження підєднані тільки акб (повнстю заряджені) та мережа, через мережу споживає 3,5 ампера(близько 800 ватт), як мені здається це дуже багато для холостого ходу, якщо дадати навантаження наприклад 300 ватт, то споживає вже 1 квт. Інвертор заземлений. Панелі не під'єднані. Перевірив чи немає втрат на заземлені, немає. Можливо хтось вже стикався з такою ситуацією та може підказати в чому причмна такох поведінки? Дякую.
 

sanyas15

Tier1
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
282
Бали
28
Сонячні панелі
AS-6P30-280W
Інвертор
Axioma-BFP 8000
Споживання фіксуєте тільки лічильником чи додатковими приладами? Чи може через додаток? Одночасно на вході та виході?
 

YuraProff

Tier3
Реєстрування
26 Кві 2024
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Solar TSM 435
Інвертор
EaSun SMH-II 3.2 kw
Споживання фіксуєте тільки лічильником чи додатковими приладами? Чи може через додаток? Одночасно на вході та виході?
Доброго дня, помітив спочатку на стабілізаторі Елекс ампер, закралась підозра що це напевно щось стабілізатор робить, приєднав напряму до автомата в щитку до окремої фази: ситуція ж та сама на лічильнику ті самі 3,5 ампер. Щоб впевнитись кінцево все відєднав та в розрив мережевого дрота додав мультіметер з заміром "перемінних амперів" все ті ж 3,5 ампера. Якщо це робити з навантаженням то до навантаження ще додається 3,5 ампер, але інвертер наче не бачить ці 3,5 ампер та показує підєднане навантаження 300 ватт, а з мережі бере 1 квт.
 
Останнє редагування:

shamax

Tier2
Реєстрування
14 Кві 2021
Дописи
28
Бали
13
800Вт активної потужності вже б зігріли ваш інвертор як піч
Здається вже було десь на форумі. Це ваш інвертор ганяє реактивну потужність по проводам через ненайкращу схемотехніку. Неприємна штука, але нічого страшного окрім підігріву проводів і невеликих на цьому втрат.
Щоб заміряти потрібно лічильник, який вміє міряти реактивну потужніть. Або відповідні токові кліщі.
Лічильник на стовпі враховує тільки активну потужність, ці 3.5а не буде рахувати.
 

YuraProff

Tier3
Реєстрування
26 Кві 2024
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Solar TSM 435
Інвертор
EaSun SMH-II 3.2 kw
800Вт активної потужності вже б зігріли ваш інвертор як піч
Здається вже було десь на форумі. Це ваш інвертор ганяє реактивну потужність по проводам через ненайкращу схемотехніку. Неприємна штука, але нічого страшного окрім підігріву проводів і невеликих на цьому втрат.
Щоб заміряти потрібно лічильник, який вміє міряти реактивну потужніть. Або відповідні токові кліщі.
Лічильник на стовпі враховує тільки активну потужність, ці 3.5а не буде рахувати.
Я з Вами повністью згодний, але в мене лічильни НІК 2303L він 3х фазний і ці 3,5 ампер враховує. Якби не враховував, я гадаю що швидше за все цієї теми не було б.... Дякую Вам за підказку та увагу.
 

YuraProff

Tier3
Реєстрування
26 Кві 2024
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Solar TSM 435
Інвертор
EaSun SMH-II 3.2 kw
Замінив інвертер, зараз споживання 0,8 ампер.
 
Угорі