Энергорынок Украины. Тарифы. Прогнозы. Зелёная энергия VS традиционные источники.

andrei

Tier1
Реєстрування
23 Сер 2021
Дописи
197
Бали
43
Сонячні панелі
Trina
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Водночас нова система не стосуватиметься домогосподарств, які вже працюють за "зеленим" тарифом. "Це буде застосовуватися для нових просьюмерів", - сказав він, відповідаючи на уточнювальне запитання "Енергореформи".

Будем надеяться на порядочность, текущие СЭС должны до 2030 доработать согласно закона с выкупом у них ЭЭ по ЗТ.
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Контракти підписані, усе як би домовлено. Будь-які зміни в уже існуючі договори навряд чи задовільнять виробників ЕЕ. З точки зору закону, за таке можна і судитись і виграти процес
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Будем надеяться на порядочность, текущие СЭС должны до 2030 доработать согласно закона с выкупом у них ЭЭ по ЗТ.
... особливо сподіваються на порядність 2% власників дСЕС які генерують більше дозволеної потужності....
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
... особливо сподіваються на порядність 2% власників дСЕС які генерують більше дозволеної потужності....
Основные претензии как понимаю к гирляндам , когда месячное потребление меньше 10 кВт-час, когда многие частные лица имеют от 2 и больше договоров на ЗТ. Этим и будут обосновывать необходимость отмены.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.361
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вместе с тем новая система не коснется домохозяйств, которые уже работают по "зеленому" тарифу. "Это будет применяться для новых просьюмеров", – сказал он, отвечая на уточняющий вопрос Энергореформы.

Не нервничаем
 

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
Вместе с тем новая система не коснется домохозяйств, которые уже работают по "зеленому" тарифу. "Это будет применяться для новых просьюмеров", – сказал он, отвечая на уточняющий вопрос Энергореформы.

Не нервничаем
А у кого тех умови замовленні? Питання з якого часу вони думають ввести. Як на мене новий рік саме їх час...
 

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a

BUg

Tier1
Реєстрування
16 Сер 2020
Дописи
102
Бали
28
Можливо будуть пропонувати існуючим "зеленотарифникам" переходити на нову схему з додаванням якихось плюшок, типу пролонгація діі договору на інших умовах. Як було з комерційними станціями.
 

andrei

Tier1
Реєстрування
23 Сер 2021
Дописи
197
Бали
43
Сонячні панелі
Trina
Можливо будуть пропонувати існуючим "зеленотарифникам" переходити на нову схему з додаванням якихось плюшок, типу пролонгація діі договору на інших умовах. Як було з комерційними станціями.
По рыночной цене. Вписание в энергорынок Украины. Т.е сроки это уже второй вопрос. Я думаю там и мощность больше разрешат что бы компенсировать, но время год два и мы выйдем на тариф зт к рынку при такой инфляции и прочее
 

andrei

Tier1
Реєстрування
23 Сер 2021
Дописи
197
Бали
43
Сонячні панелі
Trina
А у кого тех умови замовленні? Питання з якого часу вони думають ввести. Як на мене новий рік саме їх час...
Рано. Я ещё не на всех участках построил станции:D. Просто это больная темы, пока утвердят пока согласуют. Я думаю год плюс минут есть.
 

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
Можливо будуть пропонувати існуючим "зеленотарифникам" переходити на нову схему з додаванням якихось плюшок, типу пролонгація діі договору на інших умовах. Як було з комерційними станціями.
Ну їх нах.й з їх "плюшками".
Вибачте за французьку.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Основные претензии как понимаю к гирляндам , когда месячное потребление меньше 10 кВт-час, когда многие частные лица имеют от 2 и больше договоров на ЗТ. Этим и будут обосновывать необходимость отмены.
Кількість договорів ніяк не регламентується законом, а от потужність регламентується. І генерація в систему 33 кВт замість 30 це порушення. А от 33 дСЕС по 30 кВт зареєстровані однією особою це не заборонено.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Кількість договорів ніяк не регламентується законом, а от потужність регламентується. І генерація в систему 33 кВт замість 30 це порушення. А от 33 дСЕС по 30 кВт зареєстровані однією особою це не заборонено.
ну так у всех же стоят счётчики с антенками, погенерируйте в сеть 33 и засекайте как скоро прийдут гости из РЭС

Понятно что гирлянды не нарушили ничего, к тем кто не нарушил и вопросов нет, просто если не остановить лавинообразное строительство новых 30-к строго под заработок, проиграем все мы, просто начнут хронически задерживать выплаты по ЗТ

этот бум с 30-ками выгоден инсталяторам, а вот выгоден ли он уже существующим владельцам? Кому охота иметь задержки по ЗТ или что бы на его трансформатор накинули ещё пару тридцаток от соседей которые тоже решили заработать?

поэтому, в целом, новость для нынешних владельцев СЭС неплохая, как раз изменение правил игры для новых станций это гарантия того,что до 2030 года выплаты по ЗТ будет с чего делать, хотя с 2025 скорее всего обычное электричество будет стоить выше чем нам будут платить по ЗТ

новость неплоха и для инсталяторов, будет больше спроса на небольшие СЭС от всяких магазинов, ресторанов, мелкого бизнеса
 
Останнє редагування:

BUg

Tier1
Реєстрування
16 Сер 2020
Дописи
102
Бали
28
А 1.44 грн це ринкова ціна? )))

Зараз панелі "полетять у космос" і лавиноподібне будівництво закінчиться само-собою.
Та і з часом, після 25-го року вже не буде гірлянд та комерційного сенсу.
 

NSM

Tier2
Реєстрування
12 Вер 2021
Дописи
57
Бали
18
Хлопці не нервуйте!
Я вже придумав схему як будуватись далі.
Просто надалі потрібно купувати будинки де є "діючі" сусіди.
Фішку вловили!?)))
 

andrei

Tier1
Реєстрування
23 Сер 2021
Дописи
197
Бали
43
Сонячні панелі
Trina
Хлопці не нервуйте!
Я вже придумав схему як будуватись далі.
Просто надалі потрібно купувати будинки де є "діючі" сусіди.
Фішку вловили!?)))
Для тех кто в танке, подробнее. Можно в личку если секрет
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
946
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
А 1.44 грн це ринкова ціна? )))

Зараз панелі "полетять у космос" і лавиноподібне будівництво закінчиться само-собою.
Та і з часом, після 25-го року вже не буде гірлянд та комерційного сенсу.

А почему панели "полетят в космос", есть предпосылки?
 

BUg

Tier1
Реєстрування
16 Сер 2020
Дописи
102
Бали
28
В Китаіі дефіцит вугілля-електрики, обмеження компартією викидів на підприємствах, не повні робочі тижні, падає будівельна галузь, що важить близько 30 відсотків економіки, відсутність контейнерів і вартість фрахту, ціни на сировинних ринках, ну і світова інфляція. Може забув що, але думаю і це має вплинути на наш ЗТ.
 
Угорі