Гібридні інвертори від PowMr. Досвід використання та відгуки

Lycon

Tier3
Реєстрування
25 Тра 2017
Дописи
13
Бали
3
1725543405737.png

Головний сайт PowMR
https://powmr.com/

Купити в офф. магазині виробника на Аліекспрес
1кВт 12В та 1,5 кВт 24В - POW-HVM1K-12V/POW-HVM1.5K-24V
1600 Вт 12В та 3000Вт 24В - POW-HVM2H-12V-N/POW-HVM3.2H-24V-N
4200 Вт на 24В та 6200 48В 60 - POW-HVM4.2M-24V-N POW-HVM6.2M-48V-N
6200 48В 60-450 PRO, круглий - POW-HVM6.2K-PRO
10 кВт 48В - POW-HVM10.2M


Ще відео про покупку гібридних інверторів PowMR
 

Вкладення

  • powmr6200-2.png
    powmr6200-2.png
    75,2 Кб · Перегляди: 2
  • powmr6200-1.png
    powmr6200-1.png
    160 Кб · Перегляди: 3
  • powmr6200.png
    powmr6200.png
    85,8 Кб · Перегляди: 3
Останнє редагування модератором:
Почитайте поряд теми та сусідні форуми, майже всі питання там вже давно розказані та вирішені.
я трохи почитав.
Але гадаю, що потрібно зробити окрему гілку по інверторам PowMr, враховуючи їх популярність. Де зможуть описати і свій позитивний досвід люди, а не тільки скарги.
 
З того, що я знаю
1) Багато купують не у виробника, а контор на аліекспресі яким 2-3 роки, і вони себе називають виробниками. Що буде з гарантією з часом - питання цікаве.
2) Інвертори не відповідають заявленим характеристикам по потужності, тим більше довготривалій потужності
3) проблеми зі світлом - то надовго. Тому поставити рішення "встановив і забув" а не танцюєш постійно біля нього - на мій погляд кращий вибір
4) "ну згорів я поміняю на інший, все одно дешевше" - буде дуже добре, якщо разом з інвертором не згорить квартира / будинок, які трохи дорожчі.

перелік буду оновлювати, по мірі вільного часу.

Якщо це все вас не зупинило - вмикайте в налаштуваннях інтерфейсу Україну та Українську мову. Буде дешевше. )
 
Підкажіть будь ласка - на інверторі PowMr-4.2-24V - на самій наклейці в PV Input - Imax PV: 27A
powmr.jpg

а у мануалі є фраза про maximum current load of each PV inout connector - 10A

10A.jpg

Як це розуміти?
Дякую
 
Підкажіть будь ласка - на інверторі PowMr-4.2-24V - на самій наклейці в PV Input - Imax PV: 27A
а у мануалі є фраза про maximum current load of each PV inout connector - 10A

Переглянути вкладення 3692

Як це розуміти?
Дякую
ваші панелі повинні мати Imp до 10А на кожен PV вхід, а краще макс 8-8.5A, щоб не перевищити взимку - це 250-350W діапазон мабудь
 
Останнє редагування:
inverter.jpg

там просто у інструкції є приклади розрахунку панелей - панелі то менше 10А, але в паралелі - більше 10А, в інверторі вхід PV один, тому і незрозуміло...
 
Переглянути вкладення 3703

там просто у інструкції є приклади розрахунку панелей - панелі то менше 10А, але в паралелі - більше 10А, в інверторі вхід PV один, тому і незрозуміло...
питання цікаве. За логікою, набрати на 1 МППТ можна ваші 4,2 кВт, не перевищуючи 10А. Дійсно, документація протирічить, завантажив свіжу із сайту.
 
питання цікаве. За логікою, набрати на 1 МППТ можна ваші 4,2 кВт, не перевищуючи 10А. Дійсно, документація протирічить, завантажив свіжу із сайту.
там навіть більше з панелей - Rated Power 6200W - і ось тут важкувато набрати вже в 10А, 450vdc )
 
Доброго дня! Підкажіть чи є у даному інверторі функція підмішування енергії з мережі? Дякую
 
А куди в таких інверторах використовується енергія з сонячних панелей?
 
Тобто вони вміють робити "підміс" тільки до навантаження, підключеного до OUTPUT? В сторону INPUT підмісу не відбувається (як на Deye)?
 
Тобто вони вміють робити "підміс" тільки до навантаження, підключеного до OUTPUT? В сторону INPUT підмісу не відбувається (як на Deye)?
Не факт, можливо навіть або те або інше відповідно до виставленого пріорітету.
 
Майже зі всіх "утюгів" несеться реклама інверторів PowMr.
Насправді на АліЕкспресі нічого кращого і не знаходиться, за розумні гроші.
Кажуть, що ці інвертори дуже галасливі.
Не правда?)))
 
Вирішив я придбати інвертор POWMR POW-HVM6.5K-48V 48 В, 6500 ВТ в якості ДБЖ. Прийшов легенько підм'ятий з нижньої сторони. Не критично, але неприємно. З батареєю Dyness B4580 мені його не вдалося подружити (але я не довго грався). Має досить шумну систему охолодження. Також присутній акустичний писк (жужання). Але найгірше те, що ці жужання я почав чути в домашній акустиці дуже голосно. Загалом, вирішив його повернути продавцю.
 
"Дешева рибка - погана юшка"
 
Назад
Угорі