Гібридні інвертори від PowMr. Досвід використання та відгуки

З того, що я знаю
1) Багато купують не у виробника, а контор на аліекспресі яким 2-3 роки, і вони себе називають виробниками. Що буде з гарантією з часом - питання цікаве.
2) Інвертори не відповідають заявленим характеристикам по потужності, тим більше довготривалій потужності
3) проблеми зі світлом - то надовго. Тому поставити рішення "встановив і забув" а не танцюєш постійно біля нього - на мій погляд кращий вибір
4) "ну згорів я поміняю на інший, все одно дешевше" - буде дуже добре, якщо разом з інвертором не згорить квартира / будинок, які трохи дорожчі.

перелік буду оновлювати, по мірі вільного часу.

Якщо це все вас не зупинило - вмикайте в налаштуваннях інтерфейсу Україну та Українську мову. Буде дешевше. )
Не погоджусь ніяк з Вами. Горить все і вся, навіть гелеві акумулятори в парі з deye здатні спалити будинок про літій тихенько мовчу, любий пристрій потребує обслуговування і це факт.

Користуюсь роки три десятком цих powmr, та іншіх клонів різних моделей, основні це 5.5 та 10.2 кВт, в різних варіаціях з панелями і без..Доволі це живучі версії, свою роботу на 4+ виконують, не Deye по функціоналу, но те що можуть робити повністю задовольняють в ці блекаути...
Не пощастило з 6.2 кВт версією можливо серія попалась така, глюкнуті і ненадійні... 3кВт серією не користувався..
 
Не погоджусь ніяк з Вами. Горить все і вся, навіть гелеві акумулятори в парі з deye здатні спалити будинок про літій тихенько мовчу, любий пристрій потребує обслуговування і це факт.

Користуюсь роки три десятком цих powmr, та іншіх клонів різних моделей, основні це 5.5 та 10.2 кВт, в різних варіаціях з панелями і без..Доволі це живучі версії, свою роботу на 4+ виконують, не Deye по функціоналу, но те що можуть робити повністю задовольняють в ці блекаути...
Не пощастило з 6.2 кВт версією можливо серія попалась така, глюкнуті і ненадійні... 3кВт серією не користувався..
Так, кажуть в них були вдалі версії.
На жаль, в ютубі набагато більше відео про те, як їх ремонтують, ніж про те, наскільки все добре. І безперечно шум.
 

по шуму ось 10кВт
 

по шуму ось 10кВт
ну тут розкрито все, крім шуму як раз. Людина скрутила зарядку на 30А, щоб не грівся автомат і не шумів. Таким чином, акумулятор на 200А*г буде заряджатись 7 годин.
 
Якщо комусь буде потрібно, викладаю два файли: Інструкція POWMR 4,5-6,5 kW англійською та українською. Увага, розпізнавання під час перекладу у таблицях не всюди коректно передає зображення, тому іноді доведеться порівнювати з англійською версію.
 

Вкладення

  • Інвертор POWMR-HVM 6.5K-48V (eng).pdf
    13,9 Mб · Перегляди: 25
  • Інвертор POWMR-HVM 6.5K-48V (ukr).pdf
    12,6 Mб · Перегляди: 26
Останнє редагування:
я з літа користуюсь в квартирі PowMr 3kW працює собі і працює(без сонячних панелей). Як на мене, то шумить дуже сильно (завжди на 100% обертів, без реуляції обертів в залежності від температури) , комори немає, тому тримаю його на кухні і зачиняю двоє дверей, щоб не чути його шуму і спати спокійно. Як була спека +38, то вентилі майже завжди працювали. Планую по відео на ютубі встановити плату керування обертами, сподіваюсь не згорить через це.
Але стандартне навантаження на нього 500ват. пару раз прасував і тоді навантаження було близько 3квт. Це китайчик, тому велике навантаження не даю, або даю короткочасно і у виключних випадках.
 
До мене прийшов новенький PowMr на 6,5 кW. Досвіду експлуатації інверторів досі не мав, тому в мене питання, може мені хтось пояснить, як інтерпретувати побачене. Увімкнув я інвертор в холосту, тобто ані панелей, ані батарей, тільки 220 живлення. У неактивному стані приємно горить собі, око радує. А потім, коли я вирішую його активувати, на дисплеї з'являється інший малюнок, коли він видає 230 В на вихід, з відповідним симпатичним малюнком "від міської мережі на лампочку", показуючи мені на цьому малюнку рівень навантаження від 25 до 50 %. При цьому, при спробі "прокрутити" виміряні показники "напруга", "частота", "споживання", не дивно, що він мені послідовно показує "230", "50" та "0". Питання в тому, що це за навантаження на малюнку від 25 до 50 % та від чого він у цьому абсолютно ненавантаженому режимі гріється? Може я пусто-дурно хвилююсь і насправді все норм?
 
приємно горить собі, око радує.
Ящо "горить", то вже не є добре... повинен світитися... Але то таке...
Ви купили інвертор, щоб око радував, чи для практичності?
Підключіть його за прямим призначенням та й побачите, чи виконує він свої запрограмовані функції.
 
Ящо "горить", то вже не є добре... повинен світитися... Але то таке...
Ви купили інвертор, щоб око радував, чи для практичності?
Підключіть його за прямим призначенням та й побачите, чи виконує він свої запрограмовані функції.
Ви праві, вже його горіння мені мало б розум на місце поставити. Тоді буду шукати інший, щоби світився, а не горів.
 
Якщо номінал не змінюється то дозволять
Якщо все опломбовано, то не дозволять. На квартири по договору є обмеження потужності і автомат повинен бути аналогічний. Зазвичай на квартиру 3.2квт, а це фактично автомат на 16а.
Але як показує практика працює це в нашій державі якось дивно... В мене типова багатоповерхівка з щитком на сходах. На ввід стояв пакетник, за лічильником просто висіли не підключені старі автомати... (в такому стані купував квартиру). Звісно як помітив той жах запросив електрика і він підключив нові автомати як треба, попутно замінив ввідний пакетник на перемикач навантаження на дін рейку і на 20а. І плюс автомати на 20а. Тобто вже 4.4квт, не так як в договорі з обленерго.
Далі подаю заяву в обленерго на встановлення двухзонного лічильника. Купую розумного, його програмують і видають з актом. Лічильник може бути запрограмований на обмеження потужності.. але в акті про це пусто. За місяць приходять представники і встановлюють його. Попутно за моїм проханням міняють дроти на 6ммкв. Жодної мови про 20а на автоматі і нащо мені такі дроти немає. Розписуюсь їм в договорі де вказано 3.2квт і на тому все))
Потім ще давав навантаження на квартиру до 5квт - лічильник не обмежує.
Зараз планую ставити автомат на 50а і більше чим впевненний, що питань ні у кого не буде, тимпаче щиток закритий і ключ тільки в 3х сусідах по поверху. А от було б опломбовано... то вже була б інша історія

Тепер щодо цієї теми і шумності повмр. Буквально вчора на ютубі бачив відео про модель на 4.2квт. Відгук власника що вона сама тиха по шумності. На відео дійсно працює тихо. Тому чекаю свій інвертор і відпишу детальніше
 
Доброго дня. Інвертор POW-HVM2H-12V-N не бачить вхідної напруги. Може хтось підкаже в чому може бути проблема: Підключив батарею LeFePo4 включив інвертор, налаштував всі параметри (вибрав режим USE і налаштував всі напруги 26,27,29 меню) Інвертор видає на виході 230V все ніби нормально, картинка показує що йде генерація з батареї і блимає зеленим перший індикатор. Вхідна напруга вимкнута. Підключаю вхідну напругу, починає блимати іконка мережі, але вхідну напругу показує 0V і далі працює режим генерації від батареї. Поміряв напругу на вхідних клемах - 217V.
 
не бачить вхідної напруги.
Зовсім недавно бачив на ютубі відео ремонту і там якраз на одному етапі інвертор не бачив вольтажу. То автор чимало чого там перепаював....
Моя думка, що інвертору пора в сервіс
 
Зовсім недавно бачив на ютубі відео ремонту і там якраз на одному етапі інвертор не бачив вольтажу. То автор чимало чого там перепаював....
Моя думка, що інвертору пора в сервіс
Напевно доведеться везти в сервіс.
 
Підкажіть, будь ласка, чи можна на PowMr налаштувати роботу вихода(AC out) в залежності від стану входу(AC in)?
Наприклад, подавати напругу на AC out завжди, або, подавати напругу тільки коли немає входу на AC in?
 
Підкажіть, будь ласка, чи можна на PowMr налаштувати роботу вихода(AC out) в залежності від стану входу(AC in)?
Наприклад, подавати напругу на AC out завжди, або, подавати напругу тільки коли немає входу на AC in?
Сенс інвертора тоди? Ставте АВР
 
Вітаю. У мене інвертор POWMR 10,2. Хтось стикався з проблемою невірного відображення струму заряду та розряду батарей? При низькій потужності заряду/розряду батареї - бреше на 5А. Пише що ток 0, по факту батареї розряджаються струмом 5А. Також при зарядженій батареї коли на БМС 0, він пише що струм заряду 4-5А.
 
Назад
Угорі