Гибридник PowMr 3,2кВт 24В при зарядке АКБ от гос. сети и СП глушит проводной интернет от роутера и сам wi-fi сигнал 2,4ггц.

Vasya

Tier3
Реєстрування
11 Вер 2024
Дописи
3
Бали
1
Добрый день всем альтернативщикам.
Есть проблема с гибридником PowMr 3,2кВт, он глушит проводной интернет на роутере и вай фай на нем при зарядке АКБ от гос. сети и от солнечных панелей. Сам гибридник заземлен , зануление также присутствует (для фазы и 0 на выходе, для котла) , солнечные панели не заземлены (так как выбивает УЗО на входе гибридника)
Причем глушит интернет даже если к гибриднику физически подключены только СП и АКБ. Роутер находится на расстоянии от гибридника примерно 5-6 метров, пробовал подключать роутер от отдельного акб и все равно глушит.
Кто сталкивался с данной проблемой, подскажите куда "копать".
 
Схоже така сама проблема як Анернах еко 3х кіловатних, я припускаю що то лиш різні крпуси.
 
Питались что-то делать или купили другой гибридник?
Незнаю не було сказано, що робили, Анерни в фіолетовому корпусі, я би пробував кольца феритові ставити,але це знову ж таки заморока купи і ще допилюй.
 
Незнаю не було сказано, що робили, Анерни в фіолетовому корпусі.
Ладно, спасибо, пойду дальше задавать вопросы мастерам по ремонту гибридников, хотя они и сами в непонятках от данной проблемы. Фериты ставил на вход и выход с гибрида , не помогло.
 
Ладно, спасибо, пойду дальше задавать вопросы мастерам по ремонту гибридников, хотя они и сами в непонятках от данной проблемы. Фериты ставил на вход и выход с гибрида , не помогло.
Хрен ти йому що зробиш, ще є підозра на прошивку.
 
Для початку нада осилографом подивитися що там на виході інвертора виходить, осцилограф нада з частотою дескритизації не менче 20Мгц, щоб побачитьт всі ВЧ викиди, також помацати ним провода до АКБ і СП щоб зрозуміти звідки фонить.
Можна спробувати після інвертора поставить фільтр ЕМІ отакий на 20А, я собі такий на ввід поставив. Він глушить високочастотні викиди і підрімнює синусоїду. В мене навіть один маленький стабалізатор поверком перестав грітися після того як я цю штуку поставив.
Якщо глушить коли гібрид відключаний від входу і виходу 220в, то можливо фонять кабеля акб і СП, тоді на них феритові кільця нада ставить.
 

Вкладення

  • 2180-4044_2_AST3D.jpg
    2180-4044_2_AST3D.jpg
    188,7 Кб · Перегляди: 1
Останнє редагування:
Пишіть там де купували та відкривайте спір.
 
Ладно, спасибо, пойду дальше задавать вопросы мастерам по ремонту гибридников, хотя они и сами в непонятках от данной проблемы. Фериты ставил на вход и выход с гибрида , не помогло.
а на кабелі акб і СП пробували, Вирішили проблему?
 
А якщо на роутер окремий упс і в фольгу його?)) Крім антен
 
Добрый день всем альтернативщикам.
Есть проблема с гибридником PowMr 3,2кВт, он глушит проводной интернет на роутере и вай фай на нем при зарядке АКБ от гос. сети и от солнечных панелей. Сам гибридник заземлен , зануление также присутствует (для фазы и 0 на выходе, для котла) , солнечные панели не заземлены (так как выбивает УЗО на входе гибридника)
Причем глушит интернет даже если к гибриднику физически подключены только СП и АКБ. Роутер находится на расстоянии от гибридника примерно 5-6 метров, пробовал подключать роутер от отдельного акб и все равно глушит.
Кто сталкивался с данной проблемой, подскажите куда "копать".
[/QUOT
Если не прошло еще 2 недели, с момента получения, откройте спор на АЛИ и верните назад. Вернут все деньги, в том числе и за пересылку. С MR лучше не связывайтесь.
 
якщо інвертор фонить на частоті вайфая то в фольгу нада інверто замотувать а не роутер , нада ізолювать джерело а не потерпілого
Фонить він на частоті перетворення, просто амплітуда така, шо валить чутливість приймачів wi-fi. Ну і вищих гармонік також вдосталь, але вони далеко від частот wi-fi. Фільтри треба ставити. І на вхід і на вихід. У нормальних інверторах вони штатно встановлені всередині.
 
Фонить він на частоті перетворення, просто амплітуда така, шо валить чутливість приймачів wi-fi. Ну і вищих гармонік також вдосталь, але вони далеко від частот wi-fi. Фільтри треба ставити. І на вхід і на вихід. У нормальних інверторах вони штатно встановлені всередині.
автор теми казав що ставив ферити на вхід і вихід 220в, і не помогло і фонить навіть коли до інвертора підключені тіки СП і акб, знач логічно припустить що фонять кабеля або акб або СП, або і то і то., А оскільки корпус металевий і заземлений то тіки через кабелі які виходять з інвертора можуть іти перешкоди.
 
Останнє редагування:
автор теми казав що ставив ферити на вхід і вихід 220в, і не помогло
Ферити бувають різні, з великим розльотом по частоті подавлення. Мережевий широкополосний фільтр надійніше. По постійному струму теж фільтри існують, але буде складно на такий робочий струм знайти готовий. Автору хіба що рознести подалі роутер та інвертор спробувати.
 
Останнє редагування:
Ферити бувають різні, з великим розльотом по частоті подавлення. Мережевий широкополосний фільтр надійніше. По постійному струму теж фільтри існують, але буде складно на такий робочий струм знайти готовий. Автору хіба що рознести подалі роутер та інвертор спробувати.
Куда? 6м уже і не допомогло., я сомніваюсь що автор олігарх і може занести роутер у сусудій будинок
 
Вообще странно появлении такой проблемы, влияющей на интернет и роутер.
А що тут дивного домашній РЕБ у всій красі :D .Така ж проблема спостерігається і в анернах, я так зрозумівце часте явище самих дешевих інверторів, або підробки десь ідуть , або брак на рівні проектуванні, або в процесі збірки щось не впаяли.
 
А що тут дивного домашній РЕБ у всій красі :D .Така ж проблема спостерігається і в анернах, я так зрозумівце часте явище самих дешевих інверторів, або підробки десь ідуть , або брак на рівні проектуванні, або в процесі збірки щось не впаяли.
А що тут дивного домашній РЕБ у всій красі :D .Така ж проблема спостерігається і в анернах, я так зрозумівце часте явище самих дешевих інверторів, або підробки десь ідуть , або брак на рівні проектуванні, або в процесі збірки щось не впаяли.
Если он еще не опоздал, открыть спор на АЛИ, самый раз вернуть инвертор в зад.
 
Назад
Угорі