Готова батарея (збірка) 5кВт 51.2в 100Аг - митні платежі треба платити чи ні?

Реєстрування
8 Тра 2024
Дописи
19
Бали
3
Сонячні панелі
DAH 260W
Інвертор
Deye 20kW 3P HV, EAST 30kW
Прораховую доставку батареї (параметри в темі). Роблю запит в контору що займається доставкою з Китаю. В прорахунку вказані митні платежі. Але ж зняли мито з цих товарів? Так менеджер мені заявляє, що комірки у Вас 100Аг. Але ж я везу товар в якому комірки зварені перемичками на заводі. При чому тут комірки? Хтось може сказати щось конкретне? Хтось має реальні приклади растаможки?
 
На самом деле я купил давно батарею вісоковольтную с проблемами. Сейчас производитель сказал, что готов замеенить мне блоки с ячейками. Всего 6 (шесть) блоков и в каждом 16 ячеек 100Ач. Обещают выслать в корпусах, все собранное, но без электроники. По сути это те же батареи 5кВт 51.2в. Причем тут ячейки 100Ач, не могу понять, декларируется же не ячейка, а батарея... Словом, хотелось бы услышать что на практике происходит с растаможкой батарей 5кВт. Прикрепил финальные фразы нашего общения с фирмой по доставке
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-09-10 111845.png
    Снимок экрана 2024-09-10 111845.png
    100,4 Кб · Перегляди: 16
100 амперні обкладаються митом, 200 і вище ні, нікого не хвилює що ти везеш блок ти везеш 100 амперні комірки що тут не ясно??
 
100 амперні обкладаються митом, 200 і вище ні, нікого не хвилює що ти везеш блок ти везеш 100 амперні комірки що тут не ясно??
Выходит покупая 30кВт батарею из 96 ячеек по 100Ач я должен платить налоги. А товарищь покупая одну ячейку 200Ач - налоги не платит? В очередной раз победил маразм вместо здравого смысла?
 
ну ось це в нас по закону має без мита бути
1725974349669.png
по тому що я зрозумів - у вас це має бути установка для зберігання енергії, в якій потужність 5квт (що є більше ніж 300вт), але треба щоб це було якось прописано в документах від китайців. тому було б добре ще глянути як воно в документах наразі записано
 
Уже 3 брокера сказали, что таможня пляшет от ячеек. Пусть хоть 100кВт собрано на ячейках 100Ач или 150Ач, по ячейкам менее 200Ач и под налоги аж бегом. Пока льготу на 5кВт батарею из ячеек 100Ач никто не подтвердил. В инвойсе так указано (у меня ВВ батарея, там отдельно 6 модулей по 5кВт, БМС и основа).
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-09-10 171324.png
    Снимок экрана 2024-09-10 171324.png
    22,1 Кб · Перегляди: 13
ну ось це в нас по закону має без мита бути
Переглянути вкладення 4252
по тому що я зрозумів - у вас це має бути установка для зберігання енергії, в якій потужність 5квт (що є більше ніж 300вт), але треба щоб це було якось прописано в документах від китайців. тому було б добре ще глянути як воно в документах наразі записано
Про яку установку ти говориш?? Не неси дурні акумулятори голі вони не в батереї, схаменись.
 
100 амперні обкладаються митом, 200 і вище ні, нікого не хвилює що ти везеш блок ти везеш 100 амперні комірки що тут не ясно??
Я правильно понимаю, что таможня под тем что на фото в корпусе и сварено фабричными перемычками все равно считает, что это просто 16 шт ячеек 100Ач и значит надо растамаживать? По нормальной логике это как автомобиль растаможить как запчасти, а компьютер как платы, процессор, блок питания, память и прочие запчасти?
 

Вкладення

  • c8eab177-4f22-413a-bb4b-65b042beef71.jpg
    c8eab177-4f22-413a-bb4b-65b042beef71.jpg
    81,7 Кб · Перегляди: 12
Я правильно понимаю, что таможня под тем что на фото в корпусе и сварено фабричными перемычками все равно считает, что это просто 16 шт ячеек 100Ач и значит надо растамаживать? По нормальной логике это как автомобиль растаможить как запчасти, а компьютер как платы, процессор, блок питания, память и прочие запчасти?
До тебе бачу ще не доходить, ти не везеш готову зліплену батарею, ти везеш комірки, так що плати мито і заспокойся.
 
На рисунке Вы что видите? Это ячейки или батарея в сборе? Я вижу батарею в сборе. Таможня говорит это ячейки по 100Ач. Вы тоже в этом устройстве видите только ячейки? Если на рисунке не батарея, а ячейки с БМС и проводами (то есть куча запчастей), то что тогда для Вас есть батарея в сборе? И еще, я хотел отметить, что мы не знакомы и на "ты" не переходили.
 

Вкладення

  • изображение_viber_2024-09-10_12-07-57-485.jpg
    изображение_viber_2024-09-10_12-07-57-485.jpg
    103,5 Кб · Перегляди: 13
На фото не батарея а комірки.
От якби там була бмс, автомат, вихідні клеми з дродами, то це вже готова батарея
 
Останнє редагування:
На фото не батарея а комірки.
От якби там була бмс, автомат, вихідні клеми з тродами, то це вже готова батарея
На фото где ячейки открыта часть батареи, что на фото (6 блоков батарейных плюс блок БМС). Это один из батарейных блоков высоковольтной батареи 30кВт 307в. Я правильно понимаю, что если это часть батареи, ее рассматривают все равно как 16 ячеек?
 

Вкладення

  • photo_2024-09-10_20-04-51.jpg
    photo_2024-09-10_20-04-51.jpg
    132,4 Кб · Перегляди: 9
Там немає дротів. Для таможні це окремі комірки
 
ти не везеш готову зліплену батарею
А що ж тоді везе? Комірки зібрані в готовому фабричному корпусі - це не збірка? Тоді будь-який гелевий чи свинцевий 12в акумулятор це теж набір із 6 окремих комірок, виходить... Там теж немає дротів!
 
Тоді будь-який гелевий чи свинцевий 12в акумулятор це теж набір із 6 окремих комірок, виходить... Там теж немає дротів!
А його можна розібрати і зібрати назад без наслідків?
 
На рисунке Вы что видите? Это ячейки или батарея в сборе? Я вижу батарею в сборе. Таможня говорит это ячейки по 100Ач. Вы тоже в этом устройстве видите только ячейки? Если на рисунке не батарея, а ячейки с БМС и проводами (то есть куча запчастей), то что тогда для Вас есть батарея в сборе? И еще, я хотел отметить, что мы не знакомы и на "ты" не переходили.
Я бачу комірки то не батерея, ти дурника рішив включити бо тебе на мито вжарять??
 
А що ж тоді везе? Комірки зібрані в готовому фабричному корпусі - це не збірка? Тоді будь-який гелевий чи свинцевий 12в акумулятор це теж набір із 6 окремих комірок, виходить... Там теж немає дротів!
Ви явно плутаєте м"яке з теплим.
 
Назад
Угорі