Готова батарея (збірка) 5кВт 51.2в 100Аг - митні платежі треба платити чи ні?

Тобто попадають під оподаткування і крапка, хтоб там що не молов.
та я в ахері просто, я б щас когось розстріляв. хто знає скіки мита здеруть??? я замовив 16шт 105аг, в нас як завжди голосно заявили що відмінили мито, ну як завжди для багатих підірасів, а бідний плати далі.
 
Останнє редагування:
"акумуляторними батареями") і має ємність більше ніж 200 А/год, він також не підлягає оподаткуванню
Ох уж ця їх "вільна інтерпретація", все через одне місце - звучить як слоган держ. апарату.
Коротше, реквестимо у китайців та nkon`у з'їєднувати їх послідовно і вішати дешманський китайський інвертор на 300вт щоб попасти під
"Повербанки потужністю 300 Вт і більше."
 
Ох уж ця їх "вільна інтерпретація", все через одне місце - звучить як слоган держ. апарату.
Коротше, реквестимо у китайців та nkon`у з'їєднувати їх послідовно і вішати дешманський китайський інвертор на 300вт щоб попасти під
"Повербанки потужністю 300 Вт і більше."
і хто мені на нконі зєднає батареї????
 
орієнтовно 32% від того що вище 150 євро на скільки я пам'ятаю.
у мене дві посилки по 250Є, оце я попав, це більше 7тис грн, загальна ціна вийде практично така сама якби я тут купив і не чекать 2 місяці суууууууууууууу-к@@@@@@@@@@@@@@/lkjniophiguy79f9drt86rduj:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
хочеться відмінить заказ, кинуть всим об землю і забить.
 
Останнє редагування:
та я в ахері просто, я б щас когось розстріляв. хто знає скіки мита здеруть??? я замовив 16шт 105аг, в нас як завжди голосно заявили що відмінили мито, ну як завжди для багатих підірасів, а бідний плати далі.
Ну чим ти думав, от скажи мені чоловіче коли замовляв, чи в законі не було сказано що все що до 200 А/Г попадає під мито, в залежності від ціни тобто сумарної, відкривай митний калькулятор і порахуєш.
 
і хто мені на нконі зєднає батареї????
Ніяке з"єднання не рахується не будьте дітьми, батарея має бути в закінченому тобто заводському вигляді і на ній має бути вказана ємність до прикладу 24 вольт 200 ампер годин, все і до бабки не ходи.
 
це більше 7тис грн
Ну ні, податок платиться з оверхеду. Тобто, якщо посилки будуть не разом то це 250-150=100*0.32 = 32євро з кожної посилки, 64 з обох.
Якщо разом то 500-150=350*0.32 = 112 євро з обох
 
Ніяке з"єднання не рахується не будьте дітьми, батарея має бути в закінченому тобто заводському вигляді і на ній має бути вказана ємність до прикладу 24 вольт 200 ампер годин, все і до бабки не ходи.
От не зрозумію. Китайці вже б давно зорієнтуввлися. Переклеїли б етикетки. Все по 200аг
Але тут Європа напевне.
Але. У таможні 146% )))) точно нема приладів щоб виміряти ємність батарей)))
 
От не зрозумію. Китайці вже б давно зорієнтуввлися. Переклеїли б етикетки. Все по 200аг
Але тут Європа напевне.
Але. У таможні 146% )))) точно нема приладів щоб виміряти ємність батарей)))
Ніхто їх міряти не буде вірять документам, дурних там також нема хіба вони не знають які комірки приблизно за розмірами мають яку ємність ну подумайте логічно.
 
От не зрозумію. Китайці вже б давно зорієнтуввлися. Переклеїли б етикетки. Все по 200аг
Але тут Європа напевне.
Але. У таможні 146% )))) точно нема приладів щоб виміряти ємність батарей)))
прилади є а мозгів нема, один чувак заказав 4шт 200аг, так ті придурки на митниці шось там одну тестили, в ітозі оту що тестили у нього після першого ж заряду роздуло як жабу, він відео на ютубі виложив
 
Останнє редагування:
хочеться відмінить заказ, кинуть всим об землю і забить.
Варіанти:
1. Знайдіть знайомого в Європі і перенаправте замовлення на нього. А він хай потім пересилає Вам дрібними посилками менше 150євро.
2.Відмініть замовлення, і купіть на ті гроші в них щось інше, можливо з доплатою. Наприклад готову батарею в сборі.
 
Варіанти:
1. Знайдіть знайомого в Європі і перенаправте замовлення на нього. А він хай потім пересилає Вам дрібними посилками менше 150євро.
2.Відмініть замовлення, і купіть на ті гроші в них щось інше, можливо з доплатою. Наприклад готову батарею в сборі.
пересилання по європі туди сюди, вийде одне на одне, тай нема кому.
а готових акб в них немає, скасувать і замовить 230аг я не потягну по бюджету бо це в двічі дороше, і я вже купив для інверторав бмс JK на 200А , і текстоліт і автоматDC на 125а, потихеньку почав закуплять все до приїзду акб.
 
пересилання по європі туди сюди, вийде одне на одне, тай нема кому.
а готових акб в них немає, скасувать і замовить 230аг я не потягну по бюджету бо це в двічі дороше, і я вже купив для інверторав бмс JK на 200А , і текстоліт і автоматDC на 125а, потихеньку почав закуплять все до приїзду акб.
Готові батареї в них є https://ru.nkon.nl/ess/thuisbatterij.html
Звичайно то вже буде не так вигідно. Але Вам треба шукати вихід з ситуації.
Можна спробувати купити в них на ті гроші щось ходове, що не потрапляє під мито, потім легко продати його в Україні. А потім купляти вже те, що потрібно, правильно.
Ще можна спробувати з ними домовитись. Напишіть їм все як є, спитайте чи можна відмінити свої великі замовлення і швиденько забрати свою квоту маленькими посилками <150Євро, які Ви оформите на кума/свата/брата. Може й прокатить.
 
прилади є а мозгів нема, один чувак заказав 4шт 200аг, так ті придурки на митниці шось там одну тестили, в ітозі оту що тестили у нього після першого ж заряду роздуло як жабу, він відео на ютубі виложив
Давай ссилку, не баламуть воду, де він розказує що через митницю попав на батерею, а так я можу писати що хочу, я не за митників але.
 
Питання в тому, чи можна документи правильні зробити)
Не думаю що з цим будуть морочитись того що оже бути диспут між покупцем і продавцем, виставить притензії з приводу не відповідності документів, всяке буває.
 
Готові батареї в них є https://ru.nkon.nl/ess/thuisbatterij.html
Звичайно то вже буде не так вигідно. Але Вам треба шукати вихід з ситуації.
Можна спробувати купити в них на ті гроші щось ходове, що не потрапляє під мито, потім легко продати його в Україні. А потім купляти вже те, що потрібно, правильно.
Ще можна спробувати з ними домовитись. Напишіть їм все як є, спитайте чи можна відмінити свої великі замовлення і швиденько забрати свою квоту маленькими посилками <150Євро, які Ви оформите на кума/свата/брата. Може й прокатить.
І до сраки ті готові, всерівно вони попадають під мито, тим паче я довбав той пайлонтеч котрий зібраний на пакетах і там бмс дохнуть як мухи.
 
І до сраки ті готові, всерівно вони попадають під мито, тим паче я довбав той пайлонтеч котрий зібраний на пакетах і там бмс дохнуть як мухи.
згодер що пілонтеч гівно, теж бачив як їх розносить, та щей майже в двічі дороше, я соберу сам якісніше за пілонтеч, аби комірки нормальні були. А от розбить на 4 посилки це ідея, якщо вони погодяться. Тіки я знов недоганяю нюанси, всі 4 посилки повинні оформлені на різних людей, чи всі на одного можна, чи дві на себе дві на дружину, оцього механізму непойму.?
 
А от розбить на 4 посилки це ідея, якщо вони погодяться. Тіки я знов недоганяю нюанси, всі 4 посилки повинні оформлені на різних людей, чи всі на одного можна, чи дві на себе дві на дружину, оцього механізму непойму.?
Боюсь що розбивати не погодяться. Бо коли я оформлював своє замовлення, то в них було спеціально підкреслено, що одне замовлення на кілька посилок вони не розбивають. То для них зайва морока. А от зробити хід конем можна спробувати. Я думаю, що зараз відмінити замовлення точно можна. Треба тільки якось з ними домовитись, щоб вони не продали ті комірки комусь іншому, поки Ви швиденько оформите на них нові замовлення. В любому випадку починайте перемови. Бо так дочекаєтесь, що корабель припливе і ваші замовлення поїдуть Новою Поштою.
І краще робити посилки на різних людей. Бо якщо кілька посилок на одну особу попадуть на митницю одночасно, то їх просумують.
 
Назад
Угорі