Инвертор SolarEdge SE30K

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28
Приветствую

SolarEdge наконец смогла выпустить модель на 30кВт, что позволит максимально вписаться в наши реалии.

Краткие характеристики
SolarEdge SE30K.pdf

Учитывая, что многие ставят как минимум часть панелей на крыше или участках со сложными затенениями, этот инвертор будет и дальше набирать популярность.

Из видимых мне, на первый взгляд, минусов
1. Эффективность 98%. Тоесть печка в ~600Вт летом вам гарантирована
2. Не очень большой диапазон напряжений по переменке. Макс 264. Ругань с РЭСом обеспечена

Напряжение старта не нашел. Ну и активное охлаждение. Но вентилятор подлежит замене пользователем, без визита спеца.

Больше информации по инвертору и оптимизаторам далее.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
1. Эффективность 98%. Тоесть печка в ~600Вт летом вам гарантирована
странно, там же только DC-AC в том корпусе. или нет?. думаю что такая эффективность не в самом инверторе. А в потерях на оптимизаторах

2. Не очень большой диапазон напряжений по переменке. Макс 264. Ругань с РЭСом обеспечена
о, да, с такой напругой.....

Напряжение старта не нашел.
оптимизатры его сделают как нужно, хотя минимум есть минимум
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Они какие то помешанные на безопасности. Обновил страницу и забанили. Хотя у меня выделенный ИП.
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28

vld

Tier2
Реєстрування
10 Жов 2019
Дописи
59
Бали
18
З задоволенням би замінив свій 27 на тридцятку.
по 27мому з практики можу сказати:
1. Пічка такаж як і у всіх. вентилятор вроді 80 мм досить голосний. Крім того є ще один всередині.
Так, там тільки дс-ас і це його ККД, у оптимізаторів свій ККД і тому загальний на систему ( не враховуючи дроти та інше) - 97%. Але в результаті по виробітці мій 27.6 з затіненнями і 36.6 Квт панелей всього на 200-400 кВт менше виробляє за тридцятку хуавей з 49.0 панелей і затіненням на два стрінги.

2. По напрузі, я теж так думав і місяць жив з постійними перенапругами і спрацюваннями захисту. А зараз виставив 274 і уже без спрацювань захисту. Думаю що в тридцятці малоб бути так само.

Оптимізатори тримають 750 вольт на вході інвертора постійно. А коли інвертор починає обрізати потужніть до 27,6 тоді напруга на вході росте стрибкоподібно до 800-860 вольт. І так тримається доки обрізається потужність.

Моніторінг в соларедж дуже класний, а якщо докупити ще датчики струму то можна бачити і власне споживання і налаштовувати наприклад нульове споживання. Але ще не домовився з жабою.

Я взяв з інвертор з 3G модемом, 25 мегабайт на місяць вистачає.
або можна через вбудований WI-FI, але якщо чере ві-фі то каже що потрібно підкючити зовнішню антену.
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Так, там тільки дс-ас і це його ККД, у оптимізаторів свій ККД і тому загальний на систему ( не враховуючи дроти та інше) - 97%. Але в результаті по виробітці мій 27.6 з затіненнями і 36.6 Квт панелей всього на 200-400 кВт менше виробляє за тридцятку хуавей з 49.0 панелей і затіненням на два стрінги.
А можна попросити в абсолютних цифрах? Затінення на 2 стрінги різне буває (
 

vld

Tier2
Реєстрування
10 Жов 2019
Дописи
59
Бали
18
Що таке абсолютні цифри по затіненню?
Вонож в кожному місяці різне
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Ні, абсолютні цифри по виробці )
Не зовсім чітко написав, перепрошую.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
З задоволенням би замінив свій 27 на тридцятку.
просто цікаво, в чому не влаштовує солар едж ( :) що із задоволенням міняли б), чи це просто якби відмотати час назад....
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Я думаю, мається на увазі 30ка SolarEdge
 

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Так, там тільки дс-ас і це його ККД, у оптимізаторів свій ККД і тому загальний на систему ( не враховуючи дроти та інше) - 97%. Але в результаті по виробітці мій 27.6 з затіненнями і 36.6 Квт панелей всього на 200-400 кВт менше

Чудовий результат!
 

vld

Tier2
Реєстрування
10 Жов 2019
Дописи
59
Бали
18
Так. Іменно замінив би. SolarEdge 27.6 кВт. на SolarEdge 30.0 кВт.
Ні, абсолютні цифри по виробці
Ну свої можу дати, а цифри сусіда ( 30 км від мене) не можу бо там хуавей без моніторингу.
І він там буває раз на місяць. Коли буду то зчитаю лог і покажу.
 

vld

Tier2
Реєстрування
10 Жов 2019
Дописи
59
Бали
18
Ось виробітка моя. Трикутники то прогнозована виробітка. Стовпчики реальна.
Інвертор 27.6, фотомодулі 36.6
65DF5FDA-B4E7-498B-8ACC-11E491C8DA38.jpeg
 

Alan 66

Tier3
Реєстрування
11 Лют 2023
Дописи
6
Бали
1
Сонячні панелі
IBC
Інвертор
Solaredge
Напряжение старта не нашел. Ну и активное охлаждение. Но вентилятор подлежит замене пользователем, без визита спеца.
Стартують коли досягає 750В , оптимізатори тримають напротязі всьго часу роботи . Так інвертор літом гарячий до 60 С , вентилятори шумні. Краще ставити на вулиці .
 
Угорі