Інвертор Solis 30 kwt, вибиває

Юрий

Tier3
Реєстрування
28 Січ 2019
Дописи
20
Бали
3
Я сталкивался с этой проблемой. У меня 2 инвертора "висят" на новом трансформаторе. Потребителей на линии 2-3 дома. При генерации днем напряжение 260+. Крутить анцапфы трансформатора РЭС не будет по той причине что при нулевой выработке по солнцу напряжение сети будет низким и пользоватетели будут жаловаться. Как ни крути - ситуация не очень со всех сторон. Я временно вышел из ситуации настроив инвертор. Если не ошибаюсь - в пользовательских настройках возможно увеличение до 275.
 

P@vel

Tier2
Реєстрування
31 Лип 2021
Дописи
42
Бали
18
Кто знает, что это за ошибка Grid Under Voltage(1011). Уже третий раз в этом месяце выбивает эту ошибку. Это типа, напряжение ниже нормы?
 

Иван

Tier3
Реєстрування
13 Кві 2021
Дописи
21
Бали
3
Сонячні панелі
Trina
Інвертор
Solis
Кто знает, что это за ошибка Grid Under Voltage(1011). Уже третий раз в этом месяце выбивает эту ошибку то типа, напряжение ниже нормы?
І мабіть цю помилку інвертор видає в пік сонця?
Якщо це так і у Вас після лічильника встановлене реле напруги, і воно працює в асиметричному режимі (відключається лише одна з трьох фаз, по якій є перевищення), то інвертор вважає це за анормальний режим і вимикається і видає таку помилку - ПЕРЕВІРЕНО на собі. Переведення РН в симетричний режим нічого не дасть, оскільки РН буде вимикати всі три фази і інвертор буде видавати іншу помилку - NO GRID.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доречі є тема з інформацією по Solis
там вся основна інформація в т ч і коди помилок
#77

PS після війни тема буде почищена, в тч такі теми буде створити не можна.
 
Угорі