Конструкции под солнечные панели

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Дуже амбіційна конструкція була..
В любому випадку шкода, і застереження іншим

PS. Я виклав у фб групу, тут зараз активність біля 0. Якщо проти - то зітру там
Я не проти, нехай люди вчаться на чужих помилках, а не на своїх...
СЕС на цій конструкції не моя, господаря я не знаю. Це так би мовити, погляд збоку...
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Там ещё с другой стороны дома что-то очень похожее стоит,видимо сам дом от ветра конструкцию защищает.
 
Останнє редагування:

Asket

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2021
Дописи
17
Бали
3
Усім доброго.
При зварці конструкції під панелі ( 2-х рядна, по 9 панелей (2279х1139) в ряді ) веде (згинає) профільну трубу. Вирівнювати (гріти з протилежної сторони) чи залишити, як є?
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Можно фото где ведет трубу?
 

Asket

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2021
Дописи
17
Бали
3
Стійку повело вправо, похилу "зломало" посередині в місці зварки. Детальніших фото, на жаль, немаєзображення.jpg.
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Сначала прихватывайте,потом обваривайте.Обваривать не спеша,чтобы сильно не перегревать трубу до деформации.Старайтесь в одинаковой последовательности,чтобы если вело,то примерно вело одинаково всё.Это общие рекомендации.
А как наклон сломало посередине,вниз или в сторону?
С какой профтрубы наклон?
 
Останнє редагування:

Asket

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2021
Дописи
17
Бали
3
Наклон ( профтруба 80х40х3 ) зломало в сторону, шов стягує метал. Наклав шви на протилежній стороні, трохи вирівнялось, але не до кінця. Фото після вирівнювання викладаю. Більше не було часу. Цілий день варив направляючі ( 50х30х2 ) 3 шт.. на ряд. Клав шов довжиною 1 см та переходив на наступне з`єднання ( похилу ). Так цілий день пішов. В результаті все одно деформація похилої, середня направляюча нижче на 1 мм.зображення 1.jpg
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
У меня наклон 80*40*2,вообще не вело.
С направляющими было тяжелее.Да,их вело.У меня тоже 50*30*2.Начал обваривать их в одинаковых местах и в одинакой последовательности,чтобы повело в одинаковую сторону.
1 мм это ерунда.Положите панель на это место и посмотрите где этот миллиметр.
 
Останнє редагування:

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Только что был возле своей сэс.Оказывается,я не проваривал всю ширину 80 мм наклонной,потому и не вело.У меня диагональ доходит до половины наклонной,и обварена со всех сторон.И стойки так же.То есть нет проварок на всю полку 80 мм.
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
73
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Хочу поставити ще 18 панелей, а місця на даху нема.

Після багатьох дзвідків я дещо в шоці.
18 панелей, висотехнологічних, які ще й везти з китаю.. 2700 баксів.
забетонувати 8 стовпців, купити та зварити метал ... 3000 баксів.

більш складні конструкції де місце під панелями можна корисно використати (басейн чи парковка) оцінювали взагалі в 6000-9000 баксів.

Чи вартує зараз взагалі ставити панелі чи почекати коли метал та роботи подешевшають?
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Після багатьох дзвідків я дещо в шоці.
18 панелей, висотехнологічних, які ще й везти з китаю.. 2700 баксів.
забетонувати 8 стовпців, купити та зварити метал ... 3000 баксів.

більш складні конструкції де місце під панелями можна корисно використати (басейн чи парковка) оцінювали взагалі в 6000-9000 баксів.
А скільки окремо матеріал і робота?
Чи всі кажуть гамузом?
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
73
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
самі зробіть, це ж безкоштовно, і чекати не треба
на жаль не вмію ні варити ні бетонувати, тому собі точно не довірю таку відповідальну справу.

А скільки окремо матеріал і робота?
Чи всі кажуть гамузом?
разом кажуть, а порахувати окремо матеріал важко, бо це треба мати знання специфічні щоб усе розрахувати.
та й що це дасть? фірми хочуть прибуток, а куди вони його запишуть - в роботу чи в матеріали - це нюанси.
Враховуючи що жінки зазвичай не бажають варити/бетонувати, а чоловіки або на фронті, або переховуються, то ціна робіт очевидно космос.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
на жаль не вмію ні варити ні бетонувати, тому собі точно не довірю таку відповідальну справу.
да, дэла.....

а шо робити будівельнику? увійти в положення, зробити задарма а сім'я нехай голодна сидить?
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
73
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
да, дэла.....

а шо робити будівельнику? увійти в положення, зробити задарма а сім'я нехай голодна сидить?
чому в мене враження що ви хочете почати конфлікт з нічого?
ніхто про "зробіть дешевше" не пише, а приплітання голодної сім'ї це типова емоційна маніпуляція.

В нас капіталізм, якщо покупцям дорого вони просто не купують, ринок порішає.

Ціль мого оригінального повідомлення щоб люди знали ціни та могли планувати, може хтось передумає ставити станцію взагалі, бо окупність надто довга, а хтось не зробить помилки купивши панелі і не маючи грошей на встановлення.

Інформація це зажди добре та корисно, тому я вважаю ваші токсичні коментарі недоречними.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
і до речі, на автономки чи то резерв в осноному дахи ставлять, 30кВт зараз таких сміливих мало
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
73
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
бізнеси, які ставлять собі автономку на 30-80квт:
*існують та стають в чергу на встановлення*

Є спекуляції що тариф для бізнесу ДУЖЕ зросте до кінця року, тому багато хто ставить сонячки та акуми, поки ціни не взлетіли.

Та й в мене слюнки течуть на гібриди по 30квт з підтримкою акумуляторів 200-900в (можно прямо всю батарею з тесли вчепити думаю), але мені стільки не треба.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
бізнеси, які ставлять собі автономку на 30-80квт:
*існують та стають в чергу на встановлення*
де?

Є спекуляції що тариф для бізнесу ДУЖЕ зросте до кінця року, тому багато хто ставить сонячки та акуми, поки ціни не взлетіли.
він вже великий. а ринок живий зараз більш менш лиш на Закарпатті


Та й в мене слюнки течуть на гібриди по 30квт з підтримкою акумуляторів 200-900в (можно прямо всю батарею з тесли вчепити думаю), але мені стільки не треба.
можна. тільки прийдеться добре прошаритися в темі високовольтних батарей
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
73
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Захід України, львівська область массовано ставить станції, недавно офіс ІТ фірми у львові поставили собі на парковку 50квт, а заводи і по 100к+ ставлять. Адреси та назви фірм не маю права називати.

І та, питання ціни/якості мною було вирішено так - якщо метал дорогий, а ціна роботи пропорційна ціні металу - треба ставити там де менше металу та складніше монтувати, тоді ціна буде адекватною.
Тепер маю "3й" поверх над північним схилом даху, і там панелі на схід/захід.
Дякую монтажникам, професіонально зробили.
 
Угорі