gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Как дети малые.
Изобретаете велосипед из ничего. Знак TUV есть? Есть.
....
Покажут напечатанный сертификат - чекаете его номер там же.
5 минут времени, море проблем мимо.
На (5:00) вам відповідь. Особливо стосується сертифікатів китайського філіалу вельмишановної німецької лабораторії.

 
Останнє редагування модератором:

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
На (5:00) вам відповідь. Особливо стосується сертифікатів китайського філіалу вельмишановної німецької лабораторії.

Але вони і призупиняють/відкликають сертифікати. І це має значний вплив.

От ви протестували InterEnergy
Людині може повернули гроші?
Ваші тести то добре, але вплив вони мають суто номінальний.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Але вони і призупиняють/відкликають сертифікати. І це має значний вплив.
А оце - один із факторів розуміння відповідального бізнесу.
Ми розуміємо рівень впливу нашого проекту, і наразі виходимо з того, що попит на найдешевше - створює відповідну пропозицію, від якої спочатку страждають постачальники якісного обладнання, а з плином часу -покупці найдешевшого.

Стосовно "Інтеренерджи" - обробка і публікація результатів вимірювань відбувалася без нашої участі, і ми не маємо інформації про перебіг взаємодії постачальника і покупця. Під тим відео ви можете знайти наш коментар стосовно величини відхилення, і її впливу на розгляд рекламацій.

А от стосовно "sAlar" - позов у суді, робота йде.
 
Останнє редагування:

SolarMaster

Tier1
Реєстрування
9 Чер 2017
Дописи
313
Бали
43
Стосовно "Інтеренерджи" - обробка і публікація результатів вимірювань відбувалася без нашої участі, і ми не маємо інформації про перебіг взаємодії постачальника і покупця. Під тим відео ви можете знайти наш коментар стосовно величини відхилення, і її впливу на розгляд рекламацій.

Ви поки всі свої відео не запостите, не зупинитесь?

А по темі - ну ви там налічили обладнання на 20К. Чим ви відрізняєтесь від форумного перевіряльщика? В якого на око обладнання на 1К, і який робить то безкоштовно.
Ну похибка у вас менша, апаратура фірма. А результати вашої перевірки, якщо дійдуть до суду, будуть так само ігноруватись виробником, та і на місцевому рівні напевно так само.
 

БорисК

Tier3
Реєстрування
29 Лис 2020
Дописи
19
Бали
3
А оце - один із факторів розуміння відповідального бізнесу.
Ми розуміємо рівень впливу нашого проекту, і наразі виходимо з того, що попит на найдешевше - створює відповідну пропозицію, від якої спочатку страждають постачальники якісного обладнання, а з плином часу -покупці найдешевшого.

И поэтому будете тестировать https://greenpowertalk.com.ua/threads/solnechnye-paneli-swiss-solar-otzyvy-obzor-proizvoditelja.231/ ??
Швейцарское качество? А, ну да, деньги за тесты не пахнут.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Ви поки всі свої відео не запостите, не зупинитесь?

Якщо не суперечить правилам спільноти, і якісно доповнює відповідь- не зупинимося)


А по темі - ну ви там налічили обладнання на 20К. Чим ви відрізняєтесь від форумного перевіряльщика? В якого на око обладнання на 1К, і який робить то безкоштовно.
Ну похибка у вас менша, апаратура фірма. А результати вашої перевірки, якщо дійдуть до суду, будуть так само ігноруватись виробником, та і на місцевому рівні напевно так само.
Якщо ви уважно подивитесь відео, то побачите, що 20к - це мінімальний набір якісного інсталятора(не перевіряльщика), який може: 1) дати конкурентний і гарантований прогноз генерації; 2) перевірити якість обладнання; 3) перевірити якість робіт. Набір за 1к - це прогноз по безкоштовному PV GIS(прога для студентів і замовників) та неповна перевірка (заземлення, частково - опір ізоляції, і телефонний тепловізор,...яким працювати якісно можна якщо вмієш,..але дуууже довго))).

Чим ми відрізняємося - підписуйтесь на наш канал, дивіться відео, і зрозумієте,..а може чомусь і навчитесь.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
И поэтому будете тестировать https://greenpowertalk.com.ua/threads/solnechnye-paneli-swiss-solar-otzyvy-obzor-proizvoditelja.231/ ??
Швейцарское качество? А, ну да, деньги за тесты не пахнут.
Із більше 5 десятків брендів, що зустрічаються на теренах України - близько третини OEM виробники, які результати покаже - такі і опублікуємо. 100% не китайсько-вєтнамсько-малайського походження - або High tech з захмарною ціною, або живуть на грантах для підтримки внутрішнього виробника, і все-одно коштують дорожче Jinko та JA.
Стосовно грошей на тестування- ми викладемо в публічний доступ кошторис і звітність.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Моя думка, звісно нічого не варта, але як на мене, і як на деяких бувших співробітників Квазару - то все гарний піар. Хід правильний. Але, що з того вийде, побачимо, якщо все покажете.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Моя думка, звісно нічого не варта, але як на мене, і як на деяких бувших співробітників Квазару - то все гарний піар. Хід правильний. Але, що з того вийде, побачимо, якщо все покажете.
Для нас - важлива думка кожного з галузі.
Можливо деякі колишні - жалкують, що самі не зробили? ;-)
Слідкуйте за випусками,..можливо побачите щось більше PR.
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Для нас - важлива думка кожного з галузі.
Можливо деякі колишні - жалкують, що самі не зробили? ;-)
Слідкуйте за випусками,..можливо побачите щось більше PR.

я от проводжу аналогії, і ніяк не згадаю прикладу, так щоб, ну наприклад, автосалон, бере і проводить тести автівок від конкурентів).

Справа вся в тому що в Вашому випадку Ви є зацікавлені, бо самі ж і є гравцями ринку. Атмосфера тому і не повелася. ІМХО.

Інша справа як би то виходило з якогось журналістського видання там, щи інститут який. Не повязаний з продажами та інсталяцією. А так.... Вибачте..... Кожен заробляє як може)
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
я от проводжу аналогії, і ніяк не згадаю прикладу, так щоб, ну наприклад, автосалон, бере і проводить тести автівок від конкурентів).

Справа вся в тому що в Вашому випадку Ви є зацікавлені, бо самі ж і є гравцями ринку. Атмосфера тому і не повелася. ІМХО.
Якщо ми задекларували неупередженість і відсутність конфлікту інтересів-так і є.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
особливо мені цікаві технічні моменти...

до речі, а запросіть когось з сторонніх наглядачів, наприклад з тої ж самої Атмосфери, я думаю у Олександра знайдеться людина яка зможе взяти на себе ви відповідальність, а ви підтвердите свою неупередженність
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.368
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Набір за 1к - це прогноз по безкоштовному PV GIS(прога для студентів і замовників) та неповна перевірка (заземлення, частково - опір ізоляції, і телефонний тепловізор,...яким працювати якісно можна якщо вмієш,..але дуууже довго))).

В мене в 1К вклався тепловізор+ електролюмінісценція+ IV Curve
І яким чином ви швидко перевіряєте міжпанельні конектори (їх нагрів)?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
а в загалі то основна проблема в тому що у Вас Сергію, що у Антона, це все порівняльні тести, тобто - порівняння серед інших, без опирання на метрологію. Бо навіть той стенд що є, він точно ще є?, у Квазара, не є сертифікований по TUV.

А тепер робимо таку штуку. Даю панель з наклейкою 475Вт на панелі 500Вт. І спробуйте не підтвердити мою перемогу. І тут у мене питання, по наданих панелях, буде флеш тест репорт з штамом виробника?
 
Останнє редагування:

БорисК

Tier3
Реєстрування
29 Лис 2020
Дописи
19
Бали
3
Із більше 5 десятків брендів, що зустрічаються на теренах України - близько третини OEM виробники, які результати покаже - такі і опублікуємо. 100% не китайсько-вєтнамсько-малайського походження - або High tech з захмарною ціною, або живуть на грантах для підтримки внутрішнього виробника, і все-одно коштують дорожче Jinko та JA.
Стосовно грошей на тестування- ми викладемо в публічний доступ кошторис і звітність.

Так вы становитесь соучастником. Это не ОЕМ, а фековый бренд, с целью ввести покупателя в заблуждение. А своими тестами вы скажите всё ок (смысл им давать панели не ок), и все будут гордиться, как купили швейцарское качество, проверенное и подтвержденное ВАМИ. И переплатили всего то 20-30% от Джинко, не дорого. А что это голимый китай, все промолчат.

я вам бы доплатил за такое прикрытие.. И вы все в белом. смешно просто.
 
Угорі