Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
а в загалі то основна проблема в тому що у Вас Сергію, що у Антона, це все порівняльні тести, тобто - порівняння серед інших, без опирання на метрологію. Бо навіть той стенд що є, він точно ще є?, у Квазара, не є сертифікований по TUV.

А тепер робимо таку штуку. Даю панель з наклейкою 475Вт на панелі 500Вт. І спробуйте не підтвердити мою перемогу. І тут у мене питання, по наданих панелях, буде флеш тест репорт з штамом виробника?

Так, це слушне зауваження. Тому до такого тесту я ставлюсь так... Випробування вже встановлених панелей - як би доконаний факт. І я вкотре погоджуюсь, що вплив суто номінальний, що в мене, що в них. Але всьому свій час )
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
В мене в 1К вклався тепловізор+ електролюмінісценція+ IV Curve
І яким чином ви швидко перевіряєте міжпанельні конектори (їх нагрів)?
Вітаю, ви на вірному шляху.
Однак з обладнанням такого рівня - ви або неяісно зробите перевірку, або у вас багато часу, за який заплатить замовник.
Стосовно тестерів зібраних на Arduino...залежить від того, скільки сил на нього витратили. Якщо рахувати не по 100 грн/год - то якраз може поміститися у готовий за 2000 Євро з репутацією і документацією.
І яким чином ви швидко перевіряєте міжпанельні конектори (їх нагрів)?
З цим телефонні тепловізори справляються чудово, тільки це не найпоширеніша, і не найгірша проблема.
 
Останнє редагування:

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Так вы становитесь соучастником. ....
я вам бы доплатил за такое прикрытие.. И вы все в белом. смешно просто.
Наразі немає жодних наших тверджень про якість досліджуваних зразків, тому ваші висновки передчасні, а ми намагатимемося зробити все, щоб вони виявились хибними.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
а в загалі то основна проблема в тому що у Вас Сергію, що у Антона, це все порівняльні тести, тобто - порівняння серед інших, без опирання на метрологію. Бо навіть той стенд що є, він точно ще є?, у Квазара, не є сертифікований по TUV.

А тепер робимо таку штуку. Даю панель з наклейкою 475Вт на панелі 500Вт. І спробуйте не підтвердити мою перемогу. І тут у мене питання, по наданих панелях, буде флеш тест репорт з штамом виробника?

Послухайте ще раз відео, там де про декларативність і далі.
Є технологічні еталони і багаторічний досвід. Раніше цього було достатньо, але часи змінюються, і треба бути сучасними)
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вітаю, ви на вірному шляху.
Однак з обладнанням такого рівня - ви або неяісно зробите перевірку, або у вас багато часу, за який заплатить замовник.
Стосовно тестерів зібраних на Arduino...залежить від того, скільки сил на нього витратили. Якщо рахувати не по 100 грн/год - то якраз може поміститися у готовий за 2000 Євро з репутацією і документацією.
З цим телефонні тепловізори справляються чудово, тільки це не найпоширеніша, і не найгірша проблема.

Я роблю обстеження абсолютно безкоштовно. Любий, в кого я був, може це підтвердити.
Планую зробити його за пару вечорів. І отримати від цього ще купу задоволення.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Послухайте ще раз відео, там де про декларативність і далі.
Є технологічні еталони і багаторічний досвід. Раніше цього було достатньо, але часи змінюються, і треба бути сучасними)
Я питаю про юридичну складову. От надіслали вам панель, вона має мінус 20% відхилення. І що далі?
Я загалом, не про це конкретне дослідження.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Послухайте ще раз відео, там де про декларативність і далі.
Є технологічні еталони і багаторічний досвід. Раніше цього було достатньо, але часи змінюються, і треба бути сучасними)
Досвід це гарно. А в чому? Я розумію що Ви прийшли на зміну старих кадрів на Квазар, але, от хто такий Квазар останні десять років? Я був в цеху де стояв (ще стоїть?) стенд, пустий цех, і дві людини, жінка і похилого віку чоловік (судячи з усього саме його досвідом Ви і керуєтеся, як так то +) десь літом 2015 року. Так то був не весь Квазар, але щось співробітникам його було сумно.

Так який портфель у Вас. Де проводили заміри, акредитація, то що....?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Я питаю про юридичну складову. От надіслали вам панель, вона має мінус 20% відхилення. І що далі?
Я загалом, не про це конкретне дослідження.
в тому то й справа - далі ФБ. пару днів помусолимо. і до наступного разу)))) таке життя.

Але треба віддати належне. у Вас зявився конкурент, хоч і трохи не повний, але ж все ж таки)))
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Я питаю про юридичну складову. От надіслали вам панель, вона має мінус 20% відхилення. І що далі?
Я загалом, не про це конкретне дослідження.
Залежить від обсягу досліджень. Якщо просте вимірювання - надаємо протокол замовнику. Якщо ширше - продовжуємо дослідження. Якщо замовник чи треті особи не згодні з результатами - робимо повторні дослідження. Юридичні результати - є.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Досвід це гарно. А в чому? Я розумію що Ви прийшли на зміну старих кадрів на Квазар, але, от хто такий Квазар останні десять років? Я був в цеху де стояв (ще стоїть?) стенд, пустий цех, і дві людини, жінка і похилого віку чоловік (судячи з усього саме його досвідом Ви і керуєтеся, як так то +) десь літом 2015 року. Так то був не весь Квазар, але щось співробітникам його було сумно.

Так який портфель у Вас. Де проводили заміри, акредитація, то що....?
Досвід-це дуже добре, особливо якщо він унікальний)
Частково портфель ви можете побачити у попередніх відео. А обладнання, фахівців, акредитації і решту турбуючих вас питань - побачите у наступних випусках. Якщо не можете дочекатись - можемо надати послугу дослідження, перевірите кваліфікацію ;-)
 
Останнє редагування:

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Я роблю обстеження абсолютно безкоштовно. Любий, в кого я був, може це підтвердити.
Планую зробити його за пару вечорів. І отримати від цього ще купу задоволення.
У кожного своя бізнес-модель.
А стосовно купи задоволення...під кінець першого перевіреного із зобов'язаннями мегавату - припускаю що в вас будуть трошки інші думки.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
У кожного своя бізнес-модель.
А стосовно купи задоволення...під кінець першого перевіреного із зобов'язаннями мегавату - припускаю що в вас будуть трошки інші думки.
Я перевірив вже під 3МВт. І моя статистика кардинально розходиться з вашою, по розподілу типів пошкоджень. Якщо їх не помічати, це не значить, що їх немає. І що ви зобов'язуєтесь?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
в тому то й справа - далі ФБ. пару днів помусолимо. і до наступного разу)))) таке життя.

Але треба віддати належне. у Вас зявився конкурент, хоч і трохи не повний, але ж все ж таки)))
Ну конкурентів насправді набагато більше. Просто не всі ще дійшли сюди.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Я перевірив вже під 3МВт. І моя статистика кардинально розходиться з вашою, по розподілу типів пошкоджень. Якщо їх не помічати, це не значить, що їх немає. І що ви зобов'язуєтесь?

I-V теж 3 МВт? Скільки разів вимірювач охолоджували?

Якщо дивитися в одну і ту саму трубу, але з різних боків, різними інструментами, інтерпритувати різними півкулями - результати теж різні,.а труба та-сама)

Стосовно зобов'язань - у договорі все написано. І обов'язки, і відповідальність.

Пропоную щоб ми по перевіреному вами об'єкту попрацювали, а потім - порівняємо висновки ;-) Можна навіть із публічним відеозвітом.
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
I-V теж 3 МВт? Скільки разів вимірювач охолоджували?
Якщо дивитися в одну і ту саму трубу, але з різних боків, різними інструментами, інтерпритувати різними півкулями - результати теж різні,.а труба та-сама)
Стосовно зобов'язань - у договорі все написано. І обов'язки, і відповідальність.
Пропоную щоб ми по перевіреному вами об'єкту попрацювали, а потім - порівняємо висновки ;-) Можна навіть із публічним відеозвітом.

Ви не уважні.
ні ( щось пошта барахлить. Але вже все куплено.

Та хто ж вам забороняє.
https://greenpowertalk.com.ua/threa...nnja-teplovizorom-vashoji-domashnoji-ses.198/
вибирайте, їдьте, перепровіряйте, знімайте.
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Я-то якраз уважний, і послідовний. І інженерів намагаюся таких-же підбирати.

У вказану вами гілку раніше не ходив, але "тільки наземні станції" підтвердило припущення: у вас досвід і обладнання електрика + ручний тепловізор + дещо для роботи з низькою напругою DC. Це довго, неточно, а на даху - взагалі недоцільно.
Звідти і різниця в інвестиціях. Думаю ви знаєте, скільки коштує регульоване високовольтне джерело постійного струму. Решта- аналогічно.

Якщо ви опір кожного конектора перевіряєте - ви взагалі живете на аудитах. А враховуючи сучасні неремонтопридатні коробки- для перевірки пошкоджуєте цілісність модуля..

Вибачте, але перегрітий конектор чи діод - це найпростіше, що можна побачити в тепловізорі, ось і різниця в співвідношенні між тим, що знаходимо ми, і тим що знаходите ви.

У ваші краї бувають відрядження, але маю надію, що ви розумієте - взимку кожен сонячний день - на вагу золота. Плюс контактні дані власників - у вас, тому будемо узгоджувати.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Я-то якраз уважний, і послідовний. І інженерів намагаюся таких-же підбирати.

У вказану вами гілку раніше не ходив, але "тільки наземні станції" підтвердило припущення: у вас досвід і обладнання електрика + ручний тепловізор + дещо для роботи з низькою напругою DC. Це довго, неточно, а на даху - взагалі недоцільно.
Звідти і різниця в інвестиціях. Думаю ви знаєте, скільки коштує регульоване високовольтне джерело постійного струму. Решта- аналогічно.

Якщо ви опір кожного конектора перевіряєте - ви взагалі живете на аудитах. А враховуючи сучасні неремонтопридатні коробки- для перевірки пошкоджуєте цілісність модуля..

Вибачте, але перегрітий конектор чи діод - це найпростіше, що можна побачити в тепловізорі, ось і різниця в співвідношенні між тим, що знаходимо ми, і тим що знаходите ви.

У ваші краї бувають відрядження, але маю надію, що ви розумієте - взимку кожен сонячний день - на вагу золота. Плюс контактні дані власників - у вас, тому будемо узгоджувати.

Про I-V було в цій гілці, трохи вище.
Контакти і рекомендації дам. А я проінспектую після вас, і так само зніму ролік. Думаю так буде справедливо?
 

gprofit

Tier2
Реєстрування
3 Січ 2021
Дописи
33
Бали
8
Сонячні панелі
GP
Інвертор
GP
Про I-V було в цій гілці, трохи вище.
Контакти і рекомендації дам. А я проінспектую після вас, і так само зніму ролік. Думаю так буде справедливо?
I-V - звідки я знаю, може він у вас працював, а потім зламався і був у ремонті чи модернізації. Ви писали що в 1к із ним вклалися, значить мабуть використовували.

ОК, але ролики публікуватимемо синхронно.
 
Останнє редагування:
Угорі