Знімок екрана з 2022-09-15 11-36-40.png
Пруфи тут

а взагалі то - задайте питання постачальнику про
EL testing quality report )))
 
а взагалі то - от report
 

Вкладення

  • 2022-PVEL-PV-Module-Reliability-Scorecard-Summary.pdf
    4,2 Mб · Перегляди: 67
А є report на 23, 24 роки?
 
ну і весь репорт
 

Вкладення

  • RETC+PV+Module+Index+Report+2023.pdf
    2,6 Mб · Перегляди: 35
  • Like
Реакції: Unit
Доброго дня, підкажіть будь ласка де можна купити оригінальні JAM72S30 540/MR, дякую
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка де можна купити оригінальні JAM72S30 540/MR, дякую
А як відрізнити оригінальні від не оригінальних?
От у мене є JASolar JAM72S30 545MR, як зрозуміти то оригінал???
 
А як відрізнити оригінальні від не оригінальних?
От у мене є JASolar JAM72S30 545MR, як зрозуміти то оригінал???
Мабуть я не правильно висловився.
Я збираю свою першу станцію (потрібно 7м панелей), і не можу зрозуміти різниця в ціні на одні і ті самі панелі у різних продавців відрізняється на 50%, це залежить від бажання заробити, чи може дешеві пропозиції не відповідають зазначеним характеристикам, або там якісь інші панелі зі зміненими маркіровками.
Буду вдячний за пораду, або якщо хтось поділитись своїми досвідом.
 
Мабуть я не правильно висловився.
Я збираю свою першу станцію (потрібно 7м панелей), і не можу зрозуміти різниця в ціні на одні і ті самі панелі у різних продавців відрізняється на 50%, це залежить від бажання заробити, чи може дешеві пропозиції не відповідають зазначеним характеристикам, або там якісь інші панелі зі зміненими маркіровками.
Буду вдячний за пораду, або якщо хтось поділитись своїми досвідом.
Ну маса причин різниці, і заробіток, і бажання продати, і накладні витрати, і спіймати, вибачте на лоха, і не завжди в наявності, і можливість знижку намалювати яка себе продасть, і дати поставок.....

В общому пастки повсюду.
 
Мабуть я не правильно висловився.
Я збираю свою першу станцію (потрібно 7м панелей), і не можу зрозуміти різниця в ціні на одні і ті самі панелі у різних продавців відрізняється на 50%, це залежить від бажання заробити, чи може дешеві пропозиції не відповідають зазначеним характеристикам, або там якісь інші панелі зі зміненими маркіровками.
Буду вдячний за пораду, або якщо хтось поділитись своїми досвідом.
Ну тут Загальна порада. Яка стосується будь-якого продукту. Якість точно не буде коштувати дешево. І рівень підтримки продукту також. Звертайте увагу на репутацію продавця. На терміни його роботи на ринку. На відгуки. На сайт. Стосовно панелей - на сьогодні рівень цін - 0.22(опт) - 0.28-0.3/W. А саме по jasolar - можете хоча би перевірити серійник хоч у мене на сайті bravas.com.ua/hua. Ну а для більш надійної перевірки - вже треба обладнання.
 
Всем доброго времени суток. Кто сталкивался с панелями TONGWEI SOLAR, что можете сказать ? Спасибо
 
Всем доброго времени суток. Кто сталкивался с панелями TONGWEI SOLAR, что можете сказать ? Спасибо
Я стикався. Нормальні панелі. Tier1. Всі дані є в програмах розрахунку. Можна використовувати.
 
Пiдскажiть, э сенс купувати панелi 600+ Вт потужностi?
 
Пiдскажiть, э сенс купувати панелi 600+ Вт потужностi?
Ну двосторонні -ні (але це IMHO). А звичайні - там може бути великий габарит - у кріплень норм може не бути. Ну і не всі інвертори можна буде нормально завантажити.
 
Назад
Угорі