Натрій - Іонні акумулятори. Відгуки, огляди

Serhiy

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.956
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Багато компаній задекларували початок виробництва Na-ion комірок і готових систем до кінця 2026 року.
Прогнозована потужність має становити 300 ГВт*год.

Комірки від Gotion. 3 типи. Головні параметри та можлива хімія.
ChatGPT Image 9 черв. 2026 р., 18_02_16.png

Більше у відео
 
А отримаємо замість цього максимально дешевий ліфер який почнуть зливати .
Що в принципі теж непогано
 
Дешевого вже не буде мабуть...
 
Дешевого вже не буде мабуть...
Для натрію треба ринок сбуту. Який фактично зайнятий зараз ліфером.
То треба вмовити вас , мене відмовитись вже від існуючого ліфера .
Додатково окрім батарей витрати на сумісність з існуючими інверторами.
Я скажу - татунах - мене влаштовує ліфер і ціни і ситуація.
А ось промсектор якщо почне переобладнання то куди поїдуть вживані комірки ?
Це вже нам відомо.Поживемо та побачимо.
 
Так накопичувачі гігаватні не завтра жеж будуть оновлюватись. строк служби закладений овер багато років... (тим більш вони модульні і оновлюються заміною модулів)
А собівартість літій-залізофосфатної технології тільки росте. вже є комірки легші ніж попередники тох ж ємності при тих же розмірах і я вважаю що це не прогрес , а економія на міді - вона вже надтонка.
Що до широкого діапазону натрієвих акумів, то на даний момент є як мінімум віктрон, який без питань буде працювати з ними (від 37 до 57В вроді діапазон)
Upd В программе VEConfigure (через ПК) вы можете вручную настроить параметры напряжений в пределах от 38 В до 62 В (для некоторых режимов — до 64 В)
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі