Один трифазний гіб.внвертор чи три однофазні

Alekss

Tier3
Реєстрування
9 Чер 2024
Дописи
5
Бали
1
Доброго дня громадо .Є потреба заживити домашню мережу від трифазного гібрида deye 30 k, продавець інверторів порадив поставити краще три однофазні по 10kw.З ціною все зрозуміло а от в чому різниця в роботі ?
 
Доброго дня громадо .Є потреба заживити домашню мережу від трифазного гібрида deye 30 k, продавець інверторів порадив поставити краще три однофазні по 10kw.З ціною все зрозуміло а от в чому різниця в роботі ?
В перекосі фаз. Якщо вдома нема 3ф споживачів - 3 1ф краще
 
Останнє редагування:
Питання:
1. По 3ф споживачах. Це будь які прилади підключені до 3ф (наприклад котел чи індукційна плита), чи якісь конкретні прилади які вимагають 3х фаз без перекосів?
2. Якщо є тільки одна батарея. Чи 3 1ф підключені до одної батареї (якщо так можливо) всерівно буде краще 1 3ф інвертора?
 
1.будь які
2. Батарею розшарити можна
 
  • Like
Реакції: ypl
А якщо не потрібно живити 3ф споживачі від батарей, чи можливо їх під'єднати між інвертором і лічильником? Якщо так, чи будуть вони споживати сонячну енергію при наявності мережі?

1722439970626.png
 
  • Like
Реакції: ypl
Тільки при наявному Зеленому тарифі.
тут залежить від інвертора ж, в deye ж є можливість підкючити CT датчик і виставити щоб живило споживачів які включені між датчиком і інвертором
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: ypl
Ще одне питання. Якщо є мережевий і гібридний інвертор. Літом сонця багато батерая завжди повна поки воно є. Зимою вона мабуть буде швидше розряджатись ніж заряджатись тому хотілось б задіяти всі панелі.
Я розумію що правильна відповідь - це як згадано в темі 3ф гібридний чи 3 1ф гібридних.
Чи буде дешевше (і чи можливо) поставити MPPT трекери які б зимою заряджали тільки батарею паралельно з інвертором?
1722617359677.png
 
Чи буде дешевше (і чи можливо) поставити MPPT трекери які б зимою заряджали тільки батарею паралельно з інвертором?
На мою думку це оптимальне рішення для зими. Про 1 додатковий контролер точно неодноразово чув. Але не бачу проблем підключити 2
 
  • Like
Реакції: ypl
Ще одне питання. Якщо є мережевий і гібридний інвертор. Літом сонця багато батерая завжди повна поки воно є. Зимою вона мабуть буде швидше розряджатись ніж заряджатись тому хотілось б задіяти всі панелі.
Я розумію що правильна відповідь - це як згадано в темі 3ф гібридний чи 3 1ф гібридних.
Чи буде дешевше (і чи можливо) поставити MPPT трекери які б зимою заряджали тільки батарею паралельно з інвертором?
Переглянути вкладення 3920
Наскільки мені відомо, можна можна під'єднати мережевий інвертор до інвертора Deye через Gen Port.
 
Останнє редагування:
ну в тих інструкціях по паралельному підключенні, що я бачив, то не просто можна - а треба її підключати одну на усі інвертори
Підкажіть, чи реально налаштувати 3 однофазні інвертори Deye (при паралельному чи 3-фазному їх підключенні) таким чином, щоб умовно кажучи, 1-й інвертор розряджав спільну батарею до 90% (на ньому будуть критичні малопотужні споживачі) а 2-й і 3-й - до 70% (там потужні некритичні споживачі)?
 
Підкажіть, чи реально налаштувати 3 однофазні інвертори Deye (при паралельному чи 3-фазному їх підключенні) таким чином, щоб умовно кажучи, 1-й інвертор розряджав спільну батарею до 90% (на ньому будуть критичні малопотужні споживачі) а 2-й і 3-й - до 70% (там потужні некритичні споживачі)?
Особисто не настроював таке, тому точно сказати не можу
Але якщо не робити їх налаштування для паралельної роботи (тобто не підключати інвертори між собою), а чисто кожен окремо на свою фазу з нейтраллю зєднати - то частково вдасться, але точно не по відсотках розряду, а по напрузі батареї (бо батарею не впевнений що можна по can зєднувати з усіма інверторами). ну і хз що буде з зарядкою її, а також чи не буде зміщень між фазами при роботі без мережі, тому я б певно не рекомендував так робити
 
Щось новеньке... І з чим буде мережевий синхронізуватися?
на порт генератора буде видаватись напруга, щоб мережевий інвертор працював з нею, це в інструкції пише і схема там же є
1722867425873.png1722867444501.png
 
Назад
Угорі