FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K

Можливо комусь цікаво буде дізнатись про ці інвертори, можете відразу пермотати відео на 4:20.
А так, то я задоволений що спригнув із тої нещасної аксіоми.

По деяких недоліках, мені вже відписали з підтримки deye.
1. інвертори можна перевести з 220 на 230 в офлайн режимі з допомогою сервісного ПЗ, думаю випрошу в них цей софт і інструкцію.
2. те що інвертори в паралельному режимі у разі збою зупиняються всі, то скоріш всього плюс аніж мінус, бо як один інвертор аксіоми горів то решта продовжували собі працювати, а це вже небезпечно.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Про аксіому кажуть що то перші партії інверторів були косячні, і з 19 року вони трошки виправились.
Але більше не хочеться зв'язуватись з тою конторою.

Найбільше що мені подобається в Deye - це пасивне охолодження, вони не гудуть, не піщать, працюють собі тихенько навіть при навантаженні 90%. А в аксіоми досі ставлять по 4 вентилятори на 1 інвертор, а це дуже шумно. Одне коли інвертор стоїть десь на подвір'ї в щитку, і зовсім інше, коли в приміщенні.
 

Игорь-к

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
4 Бер 2021
Дописи
944
Бали
93
Сонячні панелі
Ulica, Astroneregy
Інвертор
KTL33-A
Я дивився раніше вашу відяшку про Аксіому, ви так суворо їх макнули. Не знав, що то ваше.
Дякую. Було цікаво.
Причём говорят что та же аксиома шла и под брендом Аби-солар
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Аксіому і інші клони штампує завод вольтронік. https://voltronicpower.com/en-US/Product/Detail/InfiniSolar-V-1K-5K

А оптові замовники з різних країн просто ліплять на них свій вигаданий логотип і продають як власні.
Саме через це на них немає запчастин і сервісу.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Саме через це на них немає запчастин і сервісу.
та є все окрім процесорів

в
А оптові замовники з різних країн просто ліплять на них свій вигаданий логотип і продають як власні.
Вольтронік OEM виробник, свій бренд не ставить
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
... но в китае сейчас очень много клонов вольтроника, именно клонов, изготовленых по образу и подобию, но с карявым и не полным ПО, да и в нутри не известно что
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
1. інвертори можна перевести з 220 на 230 в офлайн режимі з допомогою сервісного ПЗ, думаю випрошу в них цей софт і інструкцію
але ж 230 буде тільки в автономному режимі. при роботі від мережі інвертор трансює те що в мережі.


2. те що інвертори в паралельному режимі у разі збою зупиняються всі, то скоріш всього плюс аніж мінус, бо як один інвертор аксіоми горів то решта продовжували собі працювати, а це вже небезпечно.
це косяк ПО у аксіомі, не повинно так бути
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
але ж 230 буде тільки в автономному режимі. при роботі від мережі інвертор трансює те що в мережі.
Ну власне, проблема у власника в тому, що так він має 230 а тут 220 виходило. Порішав.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Ну власне, проблема у власника в тому, що так він має 230 а тут 220 виходило. Порішав.
як на мене то справа релігії, на швидкість 10В не дуже впливає, особливо коли це виключно в автономному режимі при відсутності мережі. Але якщо дуже хочеться, тай сервіс китайців відповідає, то чому ні....
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K

Вкладення

  • transf.jpg
    transf.jpg
    192,2 Кб · Перегляди: 35

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
щось не вірю. знайдіть мені зо 3 шт осьтаких трансформатори для плати юсб з'єднання.
ви трохи не вірно розумієте як працює сервіс. Ми не тримаємо всі підряд запчастини на складі, ми тримаємо тільк основне - транзистори силові та драйвери. Цього достатньо для забезпечення 90% звернень.

Ні один бренд, від дешевого до дорогого не тримає на складі комплектуючі для рамонту, хіба тільки платами в цілому. Тим паче моточні вироби.

Теперь про цей трансформатор. Аби він горів у кожному другому який приходить в ремонт, то так, ми б запаслися. А оскільки ваш випадок винятковий, то так, таке не лижить і не чекає. Але це не є проблемою яку не можливо вирішити. У випадку коли до нас потрапить інвертор з такою проблемою то ми його відремонтуємо. Продати транс не продамо, а відремонтувати можемо.

Окрім того, ми дуже будемо уважно вивчати причину, бо він не просто так згорів. Це транс розвязки живлення на порт RS232. Дуже цікаві причини.
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
звісно що не продасте, бо у вас його немає)) а відремонтуєте банальною заміною плати з іншого інвертора))

та і не вірю що це винятковий випадок, "офіційний" сервіс в Дніпрі ще рік тому мені казав, що це досить поширена проблема і пропонував замінити всю плату, всього за 85$.. (це при ціні такого трансформатора в 1-2$)

Інші власники аксіом теж жалілись на виліт цього трансформатора, один навіть хвалився що зміг його перемотати.
В мене ж вони вилетіли у всіх трьох інверторах, один сам по собі здимів, до нього навіть не підключали нічого, інший відразу після підключення до юсб ноутбука, третій теж згорів під час роботи (залишив на ніч підключений ноутбук).
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
звісно що не продасте, бо у вас його немає)) а відремонтуєте банальною заміною плати з іншого інвертора))
дак і плат нема)), якщо річ про розборку, нема тих що невідремонтувалися. І це не ми ремонтуємо поплатно, а так виробник приктикує, а підібрати туди транс можливо, але мороки багато, тобто будет багато коштувати.

у нас на практиці було лиш одне звернення по такій проблемі, правда на іншій моделі, там користувач не той кабель втикнув у RJ45.
було б більше звернень, були б транси на складі, а так, за який кошт мені тримати їх??? Ви стільки не заплатите скільки коштує тримання запчастин на складі


та і не вірю що це винятковий випадок, "офіційний" сервіс в Дніпрі ще рік тому мені казав, що це досить поширена проблема і пропонував замінити всю плату, всього за 85$.. (це при ціні такого трансформатора в 1-2$)
в дніпрі по саме цій ТМ нема офіційного сервісу. В Запоріжжі він.

ма
один сам по собі здимів, до нього навіть не підключали нічого,
малоймовірно, знаючи схему.

інший відразу після підключення до юсб ноутбука, третій теж згорів під час роботи (залишив на ніч підключений ноутбук).
а не повинно було бути, бо при підключенні до ноута використовується тільни три сигнали RS232, а +12В формовані цим трансом не використовуються, і як і чого той + пішов на ноут і там десь перевантажив транс то мені не відомо, треба дивитися перехідинк ваш, я ж думаю там через USB-RS232.....
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
до речі, я просто пояснюю як працює сервіс. і що на блюдєчкє с голубой кайомочкой нічого не буде, ні по одному з брендів. Аксіаома для мене конкурент, але є ну набагато гірші ТМ, то ви їх просто ще не бачили)))
 

BORI

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2021
Дописи
24
Бали
3
Сонячні панелі
Trina
Інвертор
Deye SUN 5K
Подскажите пож. сколько можно грузить на выход Load.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Ну в названии инвертора есть эта цифра. Модель 5кВт имеет инвертор на 5кВт. Модель 8кВт на 8. И так далее
 
  • Like
Реакції: BORI

BORI

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2021
Дописи
24
Бали
3
Сонячні панелі
Trina
Інвертор
Deye SUN 5K
Ну в названии инвертора есть эта цифра. Модель 5кВт имеет инвертор на 5кВт. Модель 8кВт на 8. И так далее
Спасибо за ответ.Еще один вопрос: у меня 10сп Trina, я на первый вход подключил 6 последовательно,на второй вход 4 последовательно,я думаю докупить еще 2 панели и добавить на второй вход. Посоветуйте как лучше сделать.Trina solar 495w.jpg
 

BORI

Tier3
Реєстрування
2 Тра 2021
Дописи
24
Бали
3
Сонячні панелі
Trina
Інвертор
Deye SUN 5K
Сегодня первый день запустил свою станцию,солнца не было,вот такая была генерация. 6кВт выдала за день.20210926_114911.jpg20210926_130301.jpg20210926_130458.jpg
 
Угорі