Перевірені продавці LiFePO4 із гарною якістю та ціною

Здравствуйте. Приобрел батареи 280ah.
С виду новые. Китаец клянётся,что это категория А

По скану QR пишет вот такое (см вложение) и там пишется буква В.

Пожалуйста развейте мои сомнения, это категория А или В.
Не бачу сумнівів недовіряти qr-коду
 
Не бачу сумнівів недовіряти qr-коду

Так я просто не понимаю. Там не написано конкретно категория В. Вот и спрашиваю "знатоков" может кто подскажет точно. Это считается категория В или это не то
 
Друзі, натрапив на сайл-клон NKON
на ньому ціни набагато вищі і репутація невідома
Справжній сайт
До речі, сьогодні дуже солодке оновлення - встиг взяти 280А по 49 євро. Є й інші цікаві позиції - поспішайте.
хоча може це їхня європейська крамниця, проте ціни зовсім не ті...
 
Останнє редагування:
Друзі, натрапив на сайл-клон NKON
на ньому ціни набагато вищі і репутація невідома
Справжній сайт
До речі, сьогодні дуже солодке оновлення - встиг взяти 280А по 49 євро. Є й інші цікаві позиції - поспішайте.
хоча може це їхня європейська крамниця, проте ціни зовсім не ті...
Це не клон)), це той самий продавець - домен nkon.nl - одинаковий і надежить одному власнику. Вони використовують піддомен для Європи https://eu.nkon.nl/ - там своя політика обкладення податком, який по суті сплачують вони - тому і ціни вищі.
 
Добрий день, вчора насилу встиг замовить на нконі 16 шт eve105 по предзамовленню, а то спекулянти розгрібають так що втовпитись неможна, попередній раз невстиг розгребли.
 
Привіт, підкажіть будь ласка, не до кінця зрозумів з відео, якщо я хочу замовити призмати 280а 16 штук на neon - я попадаю в обмеження по вазі, але якщо я з одного акаунта на себе одного зроблю 4 замволення по 4 штуки то все буде окей правильно?
 
Привіт, підкажіть будь ласка, не до кінця зрозумів з відео, якщо я хочу замовити призмати 280а 16 штук на neon - я попадаю в обмеження по вазі, але якщо я з одного акаунта на себе одного зроблю 4 замволення по 4 штуки то все буде окей правильно?
беріть по 4 штукі 4 рази - приїдуть разом, міст експрес обмежуває посилку вагою 25 кг
 
Привіт, підкажіть будь ласка, не до кінця зрозумів з відео, якщо я хочу замовити призмати 280а 16 штук на neon - я попадаю в обмеження по вазі, але якщо я з одного акаунта на себе одного зроблю 4 замволення по 4 штуки то все буде окей правильно?
я оформив 2 посилки по 8шт 105, щоб в 25 кг влізло
 
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, зараз на ncon в продажу є комірки envision, що за виробник і яка в них якість? Дякую.
 
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, зараз на ncon в продажу є комірки envision, що за виробник і яка в них якість? Дякую.
В мене такі - Envision ESS 72173207 305Ah - LiFePO4 - 3.2V B-grade, спеціальних приладів для вимірювання нема, але як на мене - якість гарна, приїхали рівні, напруга на всіх була одинакова, працюють 52 дні - балансуються нормально без розбігу, в цілому ними дуже задоволений, не дивлячись на грейд Б. Читав про них на закордонних форумах, там ще три роки назад їх брали - у всіх позитивні враження від цього виробника.
 
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, зараз на ncon в продажу є комірки envision, що за виробник і яка в них якість? Дякую.

Є причом грейд А дешевший за В , тіки А 2022 року, хоча враховуючи життевий цикл ліфера то неважливо 22 чи 24 рік.
 
Добрий вечір , хто вкурсі де і скільки коштуватиме наватить стальні шпильки М6 на один Eve 105? Бачу що народ часто зриває різьбу М4 в алюмінії .Чи краще і дешевше перенарізати з М4 на М6 в алюмінії? Хтось так робив? На скіки це надійно буде. Хоч батарейки ще не приїхали але хочу наперед всі нюанси прорахувать.
 
Останнє редагування:
Адмін рекомендує гобель коли заходишь антивірус блокує сайт. Якось підставно та щє китайський.
 
Адмін рекомендує гобель коли заходишь антивірус блокує сайт. Якось підставно та щє китайський.
я прочитав багато відгуків про Гобель на англомовному форумі. Жодного зауваження від тої спільноти не було.
 
Хто що знає про схему алі по доставці комірок де дві посилки? Перша легкий конверт зі сміттям а інша вже батарея через 60 днів. Що за логістика?
 
Хто що знає про схему алі по доставці комірок де дві посилки? Перша легкий конверт зі сміттям а інша вже батарея через 60 днів. Що за логістика?
Читав у відгуках про таке не раз на алі, але непамятаю чим закінчилось, чи приходила посилка чи ні, таке не тіки з батарейками було.
 
Ну тоді буде експеремент. Відпишу по результату
 
Хто що знає про схему алі по доставці комірок де дві посилки? Перша легкий конверт зі сміттям а інша вже батарея через 60 днів. Що за логістика?
Я так замовляв АА та ААА Li-ion батарейки. Дійсно, спочатку приїхали на укрпошту шнурки для зарядки, потім через тиждень самі батарейки. Не знаю, що вони таким чином мутять, але схема працює.
 
Назад
Угорі