Перевірені продавці LiFePO4 із гарною якістю та ціною

Чудовий опір для 16S збірки!
Дякую. Мабудь це тому що перемичкі приварені, ну крім однієї, що портить всю малину своєю довжиною (без навантаження добавляє тільки 0.3мОм, а під навантаженням там треш). Буду перероблювати і міняти секції місцями, щоб між 8-9 комірками також поставити коротку перемичку.
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-08-06 151629.png
    Снимок экрана 2024-08-06 151629.png
    368,2 Кб · Перегляди: 33
  • Like
Реакції: MK69
Доброго вечора, підскажіть будь ласка , як замовити 16 комірок 280 на nkon по вазі, замовити 4, оплатити, чекати повідомлення, і потім слідуючі 4 і т.д.
 
Доброго вечора, підскажіть будь ласка , як замовити 16 комірок 280 на nkon по вазі, замовити 4, оплатити, чекати повідомлення, і потім слідуючі 4 і т.д.
я всі замовлення зразу зробив.
 
я замовляв по 4 штуки. Стрьомно, звісно, шо, поки оплатиш перші 4 , то інших вже не буде)),але інакше не придумав. А як тут ви, хлопці, умудрились зразу 16 оплатити??? це ж 100 кг ваги ! А там наче обмеження в 25 кг...
 
я замовляв по 4 штуки. Стрьомно, звісно, шо, поки оплатиш перші 4 , то інших вже не буде)),але інакше не придумав. А як тут ви, хлопці, умудрились зразу 16 оплатити??? це ж 100 кг ваги ! А там наче обмеження в 25 кг...
на протязі 5 хвилин зробили 4 замовлення
 
- Слабый пассивный балансир 1А, который не может отбалансировать емкие банки 280Ач, особенно с учетом скачков. Разве что он постоит пару-тройку недель без циклов, а может и больше.
Який дисбаланс між банками при повому заряді батареї?
 
Більше 200 мВ? нічого собі...
 
Більше 200 мВ? нічого собі...
БМС повна фігня як я казав. Це так розповзаються в кінці зарядки малим током 10А, потім в БМС спрацьовує захист OVC і вона дуже довго чекає, пока впадуть напруги до відключення захисту. Після знов включає заряд і знову швидко декілька комірок уходять в захист. І так по колу, а дельта між комірками не зменьшується.
Прочекав декілька днів, «спустив» аккум до десь 85-90% і чекаю на JKBMS з активним 2А балансиром.
 
Тема про "Перевірених продаців ..." чи про "дизбаланс комірок"?
 
Всім привіт. Зараз дивлюсь багато батарей Felicity, вже хтось купував? Як батарейки? Можливо хтось підкаже хто перші руки, щоб не переплачувати) Дякую
 
Всім привіт. Зараз дивлюсь багато батарей Felicity, вже хтось купував? Як батарейки? Можливо хтось підкаже хто перші руки, щоб не переплачувати) Дякую
Пишуть на форумах, що ємність не відповідає заявленій, використовують комірки класу В або вживані автомобільні BYD. Наосліп бі не ризикнув, але, якшо є можливість перевірити ємнітсь під час покупки, то можна спробувати.
 
Jsdsolar BG48200 48V 200 Ah - 1400$
Чому так дешево? Бо на комірках Svolt 184 Ah, які по паспорту ходять ≥2500 циклів (але при 1C, 3-100%SOC, 80%SOH). Якщо умови використання зменшити до стандартних 0,5С, 10-100%SOC, то 4-5 тис циклів точно прослужить.
 
Пишуть на форумах, що ємність не відповідає заявленій, використовують комірки класу В або вживані автомобільні BYD. Наосліп бі не ризикнув, але, якшо є можливість перевірити ємнітсь під час покупки, то можна спробува
 
Назад
Угорі