Режим підмішування і зелений тариф в off-line гібридах, як вплива на вхідну напругу?

Я скромний і практичний, тому не хочу, щоб доходило да безбашених експериментів.
Кожен вхід (в інверторі зокрема) повинен приймати те, що закладено виробником. В теорії фантазувати можна безкінечно, але Ви так і не спробували той експеримент на своєму інверторі, щоб дійсно впевнитися, що "воно працює" Тому наша дискусія закінчена. Додайте мене в ігнор-лист, що не бачити мої "брєдові вислови".
 
але Ви так і не спробували той експеримент на своєму інверторі,
мені в впяте повторить що в мене немає гібридного інвертора, тіки звичайний, якщо я це неможу донести то що казать за вищі матерії.
Ага... тільки інвертори вибухають
один робить щось з розумом маючи знання, і в нього все працює бо людина занає що робить. а інший намагається повторить не знаючи весь тех процес а то і взагалі дупля не відбива і робить грубі порушення і розплачується за них ,
Кожен вхід (в інверторі зокрема) повинен приймати те, що закладено виробником.
так ніхто не спорить з цим, людей робить експерименти заставляє в основном фінансова причина, тому що купить до інвертора який з акб коштує як авто ще й стаб для генератора і окремо стаб для інвертора ну не кожен може дозволити,(тай для чого якщо ти можес це переробить недорого якщо знаєш як правильно і безпечно), точніше мало хто дозволить. а декому жадність не недає, причини різні, і я цих людей в яких немає коштів розумію, а от ви ні, чого по вашому з мотоблоків роблять мінітрактори? бо купить готовий немає можливості, так воно технічно коряве неповночінне але воно є, і це краще чим нічого, так і тут, надіюсь я доніс до вас цю думку.
 
в мене немає гібридного інвертора, тіки звичайний
Звичайний - це який? Мережевий? Автономний? У всіх є вхід МППТ, то чому ж саме ВАМ не спробувати подати в якості експеримента випрямлені 220в на вхід МППТ??? Чому?
 
Звичайний - це який? Мережевий? Автономний? У всіх є вхід МППТ, то чому ж саме ВАМ не спробувати подати в якості експеримента випрямлені 220в на вхід МППТ??? Чому?
В моєму профілю вказано точна модель Phantom UPS-0512, можна було уже 100раз подивитися що це таке, тоді до вашого мозочка дійшло б що я цього не можу зробить при всьому бажанні.
мотоблок до мінітрактора!
от для того щоб не купувати мотоблок до мінітрактора пускають генераторо на PV вхід інвертора - дійшло насилу!?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі