Розрахунок за вироблену електричну енергію

Чернівці оплатили сьогодні серпень 2023
 
Чернігівська, сплатили в кінці липня 50% за червень 24р.
 
Какое-то издевательство, цены для населения подняли в два раза, в Европу продают по космическим ценам, а над нами издеваются....
 
Какое-то издевательство, цены для населения подняли в два раза, в Европу продают по космическим ценам, а над нами издеваются....
Це точно! суки! Укрєнерго издевается над народом. Я писав на президентську лінію: як можно вимикати сонячні СЕС коли нехватка єлектроєнергії ..... припинили вимикати. А Ви знаєте скільки виробляють сонячні станції у Україні? А виробляють понад 5 ГВт у сонячний день! це більше ніж люба атомна електростанція в Україні. Тому що пример: Запоріжська станція 6 блоків по 1 ГВт це 6 ГВт! але сама станція на себе витрачає більше 30% електроенергії! а сонячні дають 5 ГВт чистої електроенергії, на жаль тільки в сонячну погоду. Ми Це Сила!
 
Чернівці су...і обіцяють до кінця вересня за травень оплатити пі...ри
 
Хмель закрили 100% червень 24
 
чернівці оплатили су...а 50 процентів травень піда...аси
 
Чернігівська, за червень 50%, за липень 0 (нічого) от суки, издеваются
 
Доброго дня, а хто пояснить як розраховуються виплати по зеленому тарифу постачальником Ясно у Дніпропетровській обл?

У мене зареєстроване електроопалення і двозонний лічильник - якщо я встановлю сонячну станцію під зелений тариф, як це буде розраховуватися, хто має такий досвід?

Наприклад влітку станція за місяць вдень виробила 2000 кВт*год, спожив я вдень 1000 кВт*год і вночі 1000 кВт*год (але по нічному тарифу це виходить еквівалент 500 кВт*год денним, якщо я вірно розумію) - і того мені заплатять за 2000 - 1000 - 500 = 500 кВт*год по зеленому тарифу?

Взимку якщо я буду виробляти менше ніж споживати то буду платити по 2,64 вдень та 1,32 вночі у межах 2000 кВт*год на місяць (електроопалення + нічний тариф)?

Дякую за відповідь!
 
Останнє редагування:
Доброго дня, а хто пояснить як розраховуються виплати по зеленому тарифу постачальником Ясно у Дніпропетровській обл?

У мене зареєстроване електроопалення і двозонний лічильник - якщо я встановлю сонячну станцію під зелений тариф, як це буде розраховуватися, хто має такий досвід?

Наприклад влітку станція за місяць вдень виробила 2000 кВт*год, спожив я вдень 1000 кВт*год і вночі 1000 кВт*год (але по нічному тарифу це виходить еквівалент 500 кВт*год денним, якщо я вірно розумію) - і того мені заплатять за 2000 - 1000 - 500 = 500 кВт*год по зеленому тарифу?

Взимку якщо я буду виробляти менше ніж споживати то буду платити по 2,64 вдень та 1,32 вночі у межах 2000 кВт*год на місяць (електроопалення + нічний тариф)?

Дякую за відповідь!
вираховують кіловати в кінці місяця і не важливо ніч чи день якщо генерація більша за місяць то і платять різницю
 
вираховують кіловати в кінці місяця і не важливо ніч чи день якщо генерація більша за місяць то і платять різницю
А якщо я спожив більше та враховується день/ніч та тариф на електроопалення при оплаті?
 
Назад
Угорі