СЕС для маленького офісу

Я досягнув бажанного результату:
1) SAKO Sunon-E 3kVA 3000-24
2) LIFEPO4 EVEREXCEED LDP 24-100
3) 4 панелі JA Solar JAM72S30-570/LR

IMG_9838.jpegIMG_9840.jpegIMG_9842.jpegIMG_9843.jpegЗнімок екрана 2024-07-29 о 15.13.37.png
MultiSIBControl, чомусь пише температура 76 С, хоча на самому інверторі 38.
В батареї чомусь немає БМС, хоча продавець клянеться, що є. Просто його не видно. Хм. Інвертор не роспізнає. Виставляв USER.
Працюю зараз без мережі. Поки все ок. Жахливу спеку пережив добре. Переживав за охолодження, бо міняв вентилятори на інверторі. Рідні гуділи СТРАШНО.
Рідні — DA06025B12UF
  • Розмір: 60 мм x 60 мм x 25 мм
  • Шум: 35 дБ(A)
  • Швидкість обертання: 4000 об/хв
  • Повітряний потік: 19.8 CFM
  • Підшипник: Ковзний підшипник (Sleeve Bearing)
Я купив — PCCOOLER F62
  • Розмір: 60 мм x 60 мм x 25 мм
  • Шум: 20-25 дБ(A)
  • Швидкість обертання: 3000 об/хв
  • Повітряний потік: 22.6 CFM
  • Підшипник: Гідродинамічний підшипник (Hydraulic Bearing)
 
Переживав за охолодження, бо міняв вентилятори на інверторі. Рідні гуділи СТРАШНО.
та ніби потік навіть більший.
ставлять керування по температурі радіатора, щоб ще тихше було.
 
та ніби потік навіть більший.
ставлять керування по температурі радіатора, щоб ще тихше було.
то занадто мудро для мене (
А потік на екрані більше, реально рідні дують сильніше (
 
Если кратко, то читайте еще форум, смотрите ютуб

То что вы написали работать не будет, если говорить про аксиому то она может грубо через себя пропустить 600 ватт и подмешивать сеть не умеет

Если не говорить про резерв то смотрите какой то грид типа сан 1000 или 2000 который может отдавать в сеть, но экономика пока не работает если речь про экономию

Либо если с резервом то смотрите комбайн на 3-5 кВт и панелей на 3-5 кВт плюс АКБ по потребности резерва
Пора знати, що є аксіоми кіловатні котрі працюють без батереі і мають підміс.
 
Пора знати, що є аксіоми кіловатні котрі працюють без батереі і мають підміс.
А то до чого? Я півроку витратив, щоб це все зрозуміти і реалізувати. Можливо не оптимально, але я задоволений що все працює як я хотів. Крім того, не все що існує на ринку можна задіяти. В реаліях змінювати плани на ходу не завжди вдається. Поки щось запроектуєш знайдеш і замовиш, поки воно доїде... Я дизайнер, і панічно боявся то робити. Мені то було дуже тяжко але цікаво. Виклав сюди для накопичення суспільного досвіду. Комусь буде корисно, як треба і не треба робити.
Дякую форуму за критику та поради.
 
Назад
Угорі