solis rhi-5k-48es-5g може працювати від генератора? в мене вибиває запобіжник на генераторі

Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
Доброго дня. Маю горе інвертор, по іншому я його назвати не можу. Дуже складні налаштування.
Не можу заставити заряджати акуми від генератора. Генератор інверторний, спрацьовує запобіжник на генераторі. Хто має досвід, підскажіть
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Я вже писав, що генератор не видає чистого синуса, напруга тримається 220-225, а от частота плаває від 47 до 54 герц.
Щоб працював інвертор, там має бути налаштування діапазону допустимих частот вхідної напруги, в інверторах Deye таке налаштування є.

Якщо настройки нема. значить потрібно якось стабілізувати частоту від генератора (я щось таких девайсів в інтернеті не знайшов) , ну або міняти генератор на менш китайський.
Ще як варіант - в деяких випадках допомагає заземлення генератора.
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
Я вже писав, що генератор не видає чистого синуса, напруга тримається 220-225, а от частота плаває від 47 до 54 герц.
Щоб працював інвертор, там має бути налаштування діапазону допустимих частот вхідної напруги, в інверторах Deye таке налаштування є.

Якщо настройки нема. значить потрібно якось стабілізувати частоту від генератора (я щось таких девайсів в інтернеті не знайшов) , ну або міняти генератор на менш китайський.
Ще як варіант - в деяких випадках допомагає заземлення генератора.
в мене генератор інверторний, видае чисту синусоіду, але при підключенні до інвертора через 20 сек вибивае запобіжник генератора(таке враження що інвертор штовхае в обратку напругу,
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Запобіжник може вибити тільки при перевищенні навантаження, треба копати в цей бік
Можливо у вас в інверторі вказані надто великі струми для зарядки АКБ, спробуйте відключити зарядку або зменшити струм.
 
Реєстрування
3 Гру 2022
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Ulicasolar 410 mono
Інвертор
solis rhi-5k-48es-5g
Запобіжник може вибити тільки при перевищенні навантаження, треба копати в цей бік
Можливо у вас в інверторі вказані надто великі струми для зарядки АКБ, спробуйте відключити зарядку або зменшити струм.
до початку заряда діло не доходить. Вибивае майже відразу. Я і панелі відключав, і зарядку вимикав, враження таке, шо він дае зустрічний струм на генератор
 

MikroUser

Tier2
Реєстрування
12 Сер 2021
Дописи
42
Бали
18
Сонячні панелі
Sharp
Інвертор
Deye SUN 5K
Значить потрібно більш тонкий підхід до виявлення проблеми, найперше то зрозуміти що відбувається в момент вимкнення, просадка або навпаки стрибок напруги.
Насторожує те, що в інструкції до такого інвертора я не знайшов ні слова про підтримку генераторів, чи спосіб їх підключення.

Ще варіант спробувати інший генератор, можливо то не в інверторі справа.
 

mishacv

Tier3
Реєстрування
26 Бер 2020
Дописи
4
Бали
1
в мене генератор інверторний, видае чисту синусоіду, але при підключенні до інвертора через 20 сек вибивае запобіжник генератора(таке враження що інвертор штовхае в обратку напругу,
Якщо у вас батарея літієва і підключена can bus то струм зарядки буде високий коли батарея повністю сівша, ваш генератор скоріш за все не високої потужності тому і вибиває, а обратку інвертор не може видавати коли у вас батарея сівша, навіть якщо панелі сонячні є. Наприклад якщо батарейка us3000 то струм заряду 37А ~ треба по 220в десь 1.9кВт, якщо у вас інверторний генератор не високої потужності то він просто не тягне такий струм. Для цього треба витягнути CAN кабель і налаштувати батарейку в режим User define і там виставити макс струм зарядки 15-20А тоді потягне.
 
Угорі