запитання по гібридному інвертору Solis RHI-5K-48ES-5G 5кВт

igorgv

Tier3
Реєстрування
16 Кві 2022
Дописи
6
Бали
1
Вітання всім. Чи може він коректно працювати з саморобними збірками літієвих акумуляторів? в меню такий пункт вибору є...
Або хтось підкаже, які інвертори, з трохи кращих по якості можуть працювати з не брендованими збірками акумуляторів. Дякую.
 
прописуєте як свинець і буде працювати. А от як літій то не можливо прописати бо треба синхронізація по CAN
 
а вольтаж можна буде задати вручну? в меню є також пункт "свої акумулятори".
 
а вольтаж можна буде задати вручну? в меню є також пункт "свої акумулятори".
да, виставити напругу так.

Хоча, якщо ви його ще не купили, то подумайте ще, може щось інше буде краще
 
ще не купив. яка альтернатива? аксіому і йому подібні не хочу розглядати...
 
ще не купив. яка альтернатива? аксіому і йому подібні не хочу розглядати...
як на мене, Соліс важкуватий в алгоритмі, важкуватий в інтерфейсі, і більш заточений на компенсування споживання а не на автономну роботу.

Тому я використовую інші апарати для реализації автоном з продажем чи підмісом сонця.
От наприклад:
Deye SUN-5K-SG03LP1-EU WiFi, однофазный 5кВт, АС вход+программируемый вход, для АКБ 48В(40-60В), лимитер в комплекте, 2*13A MPPT 370V (100V~500V), точ-скрин дисплей, IP65, Wifi

або - LuxPower SNA5000 WPV / IP20 / On/Off-Grid 5000W / 48VDC / 2*MPPT 120-385V Vmax=480VDC / Imppt-2*13,7A / Max PV-6400W. Подмес энергии солнца в режиме реального времени к потребленю. Режим продажи солнечной энергии по зеленому тарифу. Возможность работы без аккумулятора. Параллельное включение. Трехфазное включение. Высоковольтное солнечное поле. Чистый синус в режиме АКБ / WiFi

Перший, Дейе, буде на порядок потужніше по функціоналу за Соліс, хоч завдяки більшої кількості різних плюшок має теж не простий в налаштуванні інтерфейс, хоча як на мене зрозуміліший.
Другий апарат, простий але цікавий гібрид, по функціям може простіше ніж Соліс в дечому, але за такі гроші саме то.

Є ще такий, теж цікавий де що - LuxPower LXP-5K Hybrid / IP65 / On-Grid 5000W / Off-Grid 3600W / 48VDC / 2*MPPT 120-500V Vmax=550VDC / Imppt-2*13,7A / Max PV-8000W. Подмес энергии солнца в режиме реального времени к потребленю. Режим продажи солнечной энергии по зеленому тарифу. Возможность работы без аккумулятора. Параллельное включение. Трехфазное включение. Высоковольтное солнечное поле. Чистый синус в режиме АКБ / внешний СТ лимитер / WiFi
 
Дякую з підказку по Deye SUN-5K!
 
аксіому і йому подібні не хочу розглядати...
А чому так про Аксіому? У мене скоро ось уже три роки як все працює - і підміс, і заряд, і резерв, і автономність! Доступна ціна, мінімум налаштувань, мінімум втручання - підключив і користуюсь.
 
Є і негативний досвід в кристувачів.
 
Є і негативний досвід в користувачів.
Можливо, був неправильний вибір моделі? Меня також не сподобалась модель AXIOMA ISPWM 5000. Тому продав його через пару місяців експлуатації. А потім поставив AXIOMA ISMPPT BF 5000, до нього LiFePo4-135 акумулятори з BMS і балансирами - і все працює! Мені інвертор і акумулятори в сумі вийшли по ціні одного Deye SUN-5K. Але це Ваш вибір і рішення за Вами.
 
Можливо, був неправильний вибір моделі? Меня також не сподобалась модель AXIOMA ISPWM 5000. Тому продав його через пару місяців експлуатації. А потім поставив AXIOMA ISMPPT BF 5000, до нього LiFePo4-135 акумулятори з BMS і балансирами - і все працює! Мені інвертор і акумулятори в сумі вийшли по ціні одного Deye SUN-5K. Але це Ваш вибір і рішення за Вами.
все познається в практичному порівнянні.
 
Дякую з підказку по Deye SUN-5K!
по Вашому питанню. Ще як варівнт:


LuxPower SNA5000 WPV / IP20 / On/Off-Grid 5000W / 48VDC / 2*MPPT 120-385V Vmax=480VDC / Imppt-2*13,7A / Max PV-6400W. Подмес энергии солнца в режиме реального времени к потребленю. Режим продажи солнечной энергии по зеленому тарифу. Возможность работы без аккумулятора. Параллельное включение. Трехфазное включение. Высоковольтное солнечное поле. Чистый синус в режиме АКБ / WiFi
 
Можливо, був неправильний вибір моделі? Меня також не сподобалась модель AXIOMA ISPWM 5000. Тому продав його через пару місяців експлуатації. А потім поставив AXIOMA ISMPPT BF 5000, до нього LiFePo4-135 акумулятори з BMS і балансирами - і все працює! Мені інвертор і акумулятори в сумі вийшли по ціні одного Deye SUN-5K. Але це Ваш вибір і рішення за Вами.
і інші їм подібні відгуки. У вас працює- вам повезло.
 
Ну. Я все ж таки заперечу. По перше. Я працюю с Вотроніком багато років. І те що зараз то не те що було 3-4 роки тому. Зараз вже апарати допиляли і в мене гарантійних випадків менше 1% , але, є ще одне, в мене практично нема проблем на об'єктах де монтували ми, тобто в багато чому є проблема на місцях.
Хоча із поганого можу сказати по ККД, він набагато гірший ніж у того ж Дейе, але ж і ціна в три рази має різницю
 
У вас працює- вам повезло
Мені повезло в тому, що в мене зовсім інша модель. І немає жодного з недоліків, про які розказано в даному відео! Переключань сонце/мережа немає (просто відбувається підміс), потужність видає заявлену, а не 3.5 кВт, як у автора відео і вентилятори не мінялися ні разу за три роки і не гудуть. Так, власне споживання 70-80 Вт, але ж...
але ж і ціна в три рази має різницю
 
І немає жодного з недоліків, про які розказано в даному відео!
якщо ви чогось не бачите, то не значить що його нема

Переключань сонце/мережа немає (просто відбувається підміс),
є, але по іншому алгоритму.

як у автора відео і вентилятори не мінялися ні разу за три роки і не гудуть
є в мене клієнти кому не гуде. а кому і гуде, одна і та ж модель, різні люди по різному сприймають
 
якщо ви чогось не бачите, то не значить що його нема
Якщо немає, то навіщо шукати?

є, але по іншому алгоритму.
В цьому згоден!

кому не гуде. а кому і гуде, одна і та ж модель
Я мав на увазі, що вентилятори працюють справно по сьогоднішній день.
 
Добрий день, шановні форумчани!
Буду вдячний за допомогу в налаштуванні інвертора Solis RHI-5K-48ES-5G.
Проблема в наступному: при відсутності мережі, інвертор живить від сонця всі навантаження та заряджає батарею до 100% (LiFePO4 ROSEN 48-200, підключена по CAN). При досягненні 100%, переходить повністю на живлення від батареї, висаджує її до 99%, на декілька секунд переходить на заряд, добирає 100%, - знов розряд до 99% - і так по колу. Чомусь не хоче живити навантаження від сонця при відсутності мережі та повністю зарядженій батареї. Може хтось зає, в чому проблема? Буду вдячний за допомогу.
 

Вкладення

  • Соліс.mp4
    2,3 Mб
Добрий день, шановні форумчани!
Буду вдячний за допомогу в налаштуванні інвертора Solis RHI-5K-48ES-5G.
Проблема в наступному: при відсутності мережі, інвертор живить від сонця всі навантаження та заряджає батарею до 100% (LiFePO4 ROSEN 48-200, підключена по CAN). При досягненні 100%, переходить повністю на живлення від батареї, висаджує її до 99%, на декілька секунд переходить на заряд, добирає 100%, - знов розряд до 99% - і так по колу. Чомусь не хоче живити навантаження від сонця при відсутності мережі та повністю зарядженій батареї. Може хтось зає, в чому проблема? Буду вдячний за допомогу.
перевіряйте налаштування
в шапці додав відео по налаштуваннях. Доречі налаштування гібрідних інверторів
доволі складне питання. Потребує постійного моніторингу споживання/генерації.
Тому краще спочатку відео.
 
перевіряйте налаштування
в шапці додав відео по налаштуваннях. Доречі налаштування гібрідних інверторів
доволі складне питання. Потребує постійного моніторингу споживання/генерації.
Тому краще спочатку відео.
Дякую Вам, що відгукнулися!
Передивився, по можливості перевів, поексперементував з налаштуваннями, але нажаль без змін.
Можливо немає у Соліса алгоритму налаштування пріоритету живлення "навантаження - аккум - мережа" від PV?
Хоча розумію, що одна з основних функцій - це і є робота від сонця, а далі вже підмішування від мережі та батареї.
Може у когось саме такий інвертор і все нормально працює, буду дуже вдячний за скріни налаштувань підпунктів розділу "Storage Energy Set", або будь-яку іншу допомогу.
 
Назад
Угорі