Зелёный тариф ,взаимозачёт ??

Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
33
Бали
6
Сонячні панелі
Канадиан 450
Інвертор
Sun2000 KTL-33 -a
Есть вопрос ,??
Я владелец частной СЭС 30 кВт ,но посколько военное время - акты иду на электронку но оплаты нет ,- ( стерпим)
Но я ещё и ФОП ,предприятие по другому адресу ,который должен за электроэнергию , предлагаю поднять вопрос о доп соглашении по взаимозачёта ?????
 
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
33
Бали
6
Сонячні панелі
Канадиан 450
Інвертор
Sun2000 KTL-33 -a
Получается один и тот же человек должен заплатить деньги за то что ему уже должны ,ведь можно пересмотреть условия договора,и решить по человечески проблему .??
 
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
33
Бали
6
Сонячні панелі
Канадиан 450
Інвертор
Sun2000 KTL-33 -a
Кто что думает по этому поводу??
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Не думаю що зараз будуть розробляти подібні механізми
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Кто что думает по этому поводу??
Від думки учасників форуму нічого не зміниться... Власне, особисто я вважаю, що ви маєте рацію щодо взаємозаліку... Треба звертатися до сторін ваших договорів, але напевно нічого не вдасться зробити в першу чергу через податки... Врешті-решт спробуйте...

Як негативний приклад наведу таке: зважаючи на те, що військові отримують не зарплату, а грошове забезпечення, то суми виплат колись не обкладалися "подоходним" податком (як колись казали), а вже останніми роками, як ще служив, то в одній графі відомості була сума, яку знімали, як цей податок, а в іншій графі була ця сама сума, яку компенсовували тобто додавали. Напевно, податковим органам так зручніше...

От тому то можуть бути проблеми щодо взаємозаліку...
 
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
33
Бали
6
Сонячні панелі
Канадиан 450
Інвертор
Sun2000 KTL-33 -a
Хм , а проще ни как ??Пример : мне по акту должно ЯСНО чистыми примерно 10000 грн за месяц ,уже с учётом всех налогов , А я за использование по ФОП 3150 грн ,.В зачёт отдайте мне акт за вычетом 10000-3150 --6850 грн , и все..
 

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Хм , а проще ни как ??Пример : мне по акту должно ЯСНО чистыми примерно 10000 грн за месяц ,уже с учётом всех налогов , А я за использование по ФОП 3150 грн ,.В зачёт отдайте мне акт за вычетом 10000-3150 --6850 грн , и все..
Та це, що просто порахувати, то зрозуміло... Але нюансів купа...
Киньте пошуком, наприклад- Проблеми взаємозаліку між ФОП і..., тощо
Можливо буде вам корисним: https://i.factor.ua/ukr/journals/sb/2009/may/issue-9/article-94252.html
 
Реєстрування
7 Лис 2022
Дописи
2
Бали
1
Доброго дня, хто знає ???


якщо за місяць не використано у власне користування навіть 1кВт. нічого за місяць по зеленому тарифу не оплачують, якщо внаступному буде використано вони сплатять ту суму за минулий місяць? Чи вона просто прогоріла? Дякую
 

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
Доброго дня, хто знає ???


якщо за місяць не використано у власне користування навіть 1кВт. нічого за місяць по зеленому тарифу не оплачують, якщо внаступному буде використано вони сплатять ту суму за минулий місяць? Чи вона просто прогоріла? Дякую
Не сплатять, її просто вкрали
 
Реєстрування
7 Лис 2022
Дописи
2
Бали
1
Дякую за відповідь, як Ви вважаєте є сесн судитись?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Дякую за відповідь, як Ви вважаєте є сесн судитись?
зараз, всі дружно будем судитись і проти цієї норми. Але судитись треба з НКРЕКП. Подасте на ПУП - вони скажуть, нам так звеліли, і дивись пункт 1.
Якщо вони не виплатили навіть з 1 по 11 - то це кримінал, і там так, можна і треба
 

plkm

Tier3
Реєстрування
29 Сер 2021
Дописи
24
Бали
3
Сонячні панелі
raizen 400-410
Інвертор
HUAWEI SUN2000-50KTL-MO
зараз, всі дружно будем судитись і проти цієї норми. Але судитись треба з НКРЕКП. Подасте на ПУП - вони скажуть, нам так звеліли, і дивись пункт 1.
Якщо вони не виплатили навіть з 1 по 11 - то це кримінал, і там так, можна і треба
Я тут смотрю куча коментов с намеком что если украли киловаты то нужно простить и забыть)), а я думаю по другому если есть звит и в звите написано что киловаты детэк получил значит как минимум если он их не оплатил то должен вернуть и за это нужно судиться, потому что получается так мы у вас украли товар который вы произвели но возвращать мы ничего не будем потому что у нас есть бумажка которая воровство разрешает)). Но от того что у них есть такая бумажка воровство не перестает быть воровством как ни странно, и конечно паралельно нужно судиться с нкре за отмену их позорной постановы. Я смотрел петиции к Президенту и кабмину, по моему это бесперспективно, петиции всегда имели рекомендательный характер, нужно написать коллективное письмо Данилову про требование проверить вышеуказаную постанову нкре на державну зраду, поскольку на фоне уничтожения кацапами 40% енергетической инфраструктуры Державний орган нкре не может принимать постановы ограничивающие развитие любой електроенергетики в том числе и зеленого тарифа приватных домогосподарств, а если они такую постанову приняли то пускай обьяснят мотивы такого решения. Ну а если Данилов откажет то судиться с ним потому что такие вопросы это точно компетенция РНБО и он обязан на них реагировать. В связи с изложенным у меня вопрос иск в суд уже есть? если да то как присоединиться к нему? или каждый за себя?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Я тут смотрю куча коментов с намеком что если украли киловаты то нужно простить и забыть)), а я думаю по другому если есть звит и в звите написано что киловаты детэк получил значит как минимум если он их не оплатил то должен вернуть и за это нужно судиться, потому что получается так мы у вас украли товар который вы произвели но возвращать мы ничего не будем потому что у нас есть бумажка которая воровство разрешает)). Но от того что у них есть такая бумажка воровство не перестает быть воровством как ни странно, и конечно паралельно нужно судиться с нкре за отмену их позорной постановы. Я смотрел петиции к Президенту и кабмину, по моему это бесперспективно, петиции всегда имели рекомендательный характер, нужно написать коллективное письмо Данилову про требование проверить вышеуказаную постанову нкре на державну зраду, поскольку на фоне уничтожения кацапами 40% енергетической инфраструктуры Державний орган нкре не может принимать постановы ограничивающие развитие любой електроенергетики в том числе и зеленого тарифа приватных домогосподарств, а если они такую постанову приняли то пускай обьяснят мотивы такого решения. Ну а если Данилов откажет то судиться с ним потому что такие вопросы это точно компетенция РНБО и он обязан на них реагировать. В связи с изложенным у меня вопрос иск в суд уже есть? если да то как присоединиться к нему? или каждый за себя?
Вся координація вібувається в телеграмі.
Тут вижимка новин, від мене. Канал
А є ще група, де більш людно

Підписатись як мінімум на канал дуже рекомендую. Там ви знайдете відповіді на свої питання.
 

plkm

Tier3
Реєстрування
29 Сер 2021
Дописи
24
Бали
3
Сонячні панелі
raizen 400-410
Інвертор
HUAWEI SUN2000-50KTL-MO
Вся координація вібувається в телеграмі.
Тут вижимка новин, від мене. Канал
А є ще група, де більш людно

Підписатись як мінімум на канал дуже рекомендую. Там ви знайдете відповіді на свої питання.
Ок дякую
 
Реєстрування
13 Січ 2022
Дописи
2
Бали
3
В мене є борг за використану електроенергію. До встановлення СЕС. Запропонував офіційно листом погасити борг за рахунок грошей які мені заборгували. Написали що то різні кошти, так не можливо
 
Угорі