Зняття показів лічильника

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Підкажіть будь ласка, в яких числах місяця Рем знімає покази лічильника? У мене зараз ще нема договору по зт, але станція працює. Покази не внесені, мені цікаво чи покази знімуть останнього дня місяця, чи знімуть після підписання договору? В кого які дати показів в кабінеті?
 

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A
пока договор не оформите по Зелёному тарифу вся ваша наработанная генерация будет уходить по проводам государству...
отсчёт кВт начнётся с того дня когда подпишите...
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
пока договор не оформите по Зелёному тарифу вся ваша наработанная генерация будет уходить по проводам государству...
отсчёт кВт начнётся с того дня когда подпишите...
Щось це ви дуже велику дурницю написали... Взагалі-то відлік починається з моменту встановлення лічильника та обстеження станції інспектором. Саме тоді інспектор фіксує початкові покази лічильника і дозволяє запуск та підключення СЕС. Навіть десь там в законі описано це. Мене цікавить з якої дати почне працювати модем, що вносить покази.
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Щось це ви дуже велику дурницю написали
Я теж так вважав, і в мене був саме ваш сценарій. Але все міняється, і вже неодноразово люди писали, що все, що було до підписання ЗТ в них згоріло. Навіть тут на форумі було. І 'згоріло' досить багато.
 
  • Like
Реакції: Tvik

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Дуже дивно...
 

ReVolt

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2020
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Risen 450
Інвертор
33 ktl-a
В мене від запуску станції вся генерація була врахована
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Так, але на жаль є. Не можу знайти де саме, але там і пару місяців в когось пролетіло.
Можете сказати якими у вас числами модем вносить дані генерації? В кабінеті може це є.
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
Можете сказати якими у вас числами модем вносить дані генерації? В кабінеті може це є.
має бути на 00.00 першого числа місяця, або на 23.59 останнього числа місяця. По факту модем передає дані майже постійно, тобто завжди.
 

ReVolt

Tier3
Реєстрування
24 Лис 2020
Дописи
9
Бали
3
Сонячні панелі
Risen 450
Інвертор
33 ktl-a
В мене в особистому кабінеті, вказаний останній день місяця,час не вказано.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
відпишусь. 5-го числа лічильник заніс дані за квітень. І тепер принаймні я нічого не винен РЕМу :). В кабінеті прописана моя генерація (вона звичайно мала, бо котел, напрям панелей, ще багато чого). Тепер чекаємо коли мені зателефонують щодо підписання договору та проплати.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Ви маєте доступ до АСКОЕ? чи що мається на увазі під словом кабінет?
я не знаю що таке АСКОЕ. Я маю на увазі електронний кабінет в мого постачальника. Де я бачу свою абон книжку та іншу статистику. Там в абон книжці в мене записана моя генерація-моє споживання і до сплати 0грн за квітень.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
530
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Ви маєте доступ до АСКОЕ? чи що мається на увазі під словом кабінет?
АСКОЕ - автоматизована система комерційного обліку електроенергії
ЛУЗОД - локальне устаткування збору та обробки даних
Якщо дуже спростити - АСКОЕ - дані обліку електроенергії читають ененргопостачальна організація та споживач
ЛУЗОД - лише енергопостачальна організація.
При підключенні до ЗТ фізособи встановлюється ЛУЗОД
На сьогодні деякі обли пропонують послугу кабінету для споживачів - дані про споживання та генерацію,
що вони беруть зі своїх БД, що формуються засобами ЛУЗОД чи АСКОЕ.
Теоретично така можливість є у кожного обла (більш того, така функція є прямо в ПЗ, що використовується
для збору показів личильників)
Але практично в них немає фінансових можливостей (чи бажання) для підтримання інфраструктури.
Тим більше , що поставити це на комерційну основу вони не можуть. Але з часом можливо передача таких функцій
комерційним організаціям.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
а хто може пояснити ще це за число таке: 4,75грн/квт ? І чому вони врахували не усі нічні квт? Бо так їм вигідніше?:)))) По-ідеї повинно бути 4.25??
 

Вкладення

  • oblenergo.jpg
    oblenergo.jpg
    174,9 Кб · Перегляди: 50

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Так, але на жаль є. Не можу знайти де саме, але там і пару місяців в когось пролетіло.
Оплатили мені за квітень. Сьогодні договір підписали квітнем. І воювати не прийшлось :).
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Дата подачі на ЗТ чи від моменту встановлення лічілька
Тобто? Поставили лічильник, написав заяву, підключили станцію. (Це до тижня часу). Через півтора місяця підписав договір. І по показах заплатили.
 
Угорі