Питання по інвертору Anern FGI-S5000

Буде на виході з інвертору дві фази по 110В. Так як і звичайно.
помиляєтесь.
- якщо інвертор приєднаний до акумулятора і до зовнішньої електромережі 230В ("фаза","нуль") і зовнішню електромережу вимкнути (для цього достатньо від'єднати з ввідного автомату до інвертора "фазний" провід) , то на виході з інвертора буде 230В ("фаза" і "нуль").
- якщо відключити ввідним автоматом зовнішню електромережу повністю, то на виході з інвертора буде 230В ("фаза" і "фаза").
 
помиляєтесь.
- якщо інвертор приєднаний до акумулятора і до зовнішньої електромережі 230В ("фаза","нуль") і зовнішню електромережу вимкнути (для цього достатньо від'єднати з ввідного автомату до інвертора "фазний" провід) , то на виході з інвертора буде 230В ("фаза" і "нуль").
- якщо відключити ввідним автоматом зовнішню електромережу повністю, то на виході з інвертора буде 230В ("фаза" і "фаза").
Нічого я не помиляюсь. Буде дві фази перевіряв особисто. І при відключенні не буде працювати фазозалежне обладнання (газовий котел) І я вище писав що при відключенні фазного провідну в мене не працював котел (з обманкою, хоча на іншому інверторі працював при тих же умовах). Прийшлось для цього купити смарт автомат який розриває і фазу і нуль, інвертор працює по тарифу день-ніч.
І це твердження правильне тільки якщо у вас немає заземлення, у мене не має. Можливо якщо є то буде і фаза і нуль. Перевірити немає як.
 
Нічого я не помиляюсь. Буде дві фази перевіряв особисто. І при відключенні не буде працювати фазозалежне обладнання (газовий котел) І я вище писав що при відключенні фазного провідну в мене не працював котел (з обманкою, хоча на іншому інверторі працював при тих же умовах). Прийшлось для цього купити смарт автомат який розриває і фазу і нуль, інвертор працює по тарифу день-ніч.
І це твердження правильне тільки якщо у вас немає заземлення, у мене не має. Можливо якщо є то буде і фаза і нуль. Перевірити немає як.
ок, я наступного тижня зроблю відео , щоб ви переконатись, що :
- при навності власного контуру заземлення , чи при наявності третього проводу "заземлення"до квартири
а також:
- без власного заземлення чи наявності 3-го проводу

при вимкненні "фази" ззовні (я від'єднаю фазний провід фізично на ввідному автоматі), на виході з інвертора буде 230В "фаза" і "нуль".
Чому наступного тижня, бо треба просити дружину (а це завжди дилема у таких випадках), або когось іншого, щоб знімали відео, як я це буду робити, і щоб не було підозри про монтаж.
 
помиляєтесь.
- якщо інвертор приєднаний до акумулятора і до зовнішньої електромережі 230В ("фаза","нуль") і зовнішню електромережу вимкнути (для цього достатньо від'єднати з ввідного автомату до інвертора "фазний" провід) , то на виході з інвертора буде 230В ("фаза" і "нуль").
- якщо відключити ввідним автоматом зовнішню електромережу повністю, то на виході з інвертора буде 230В ("фаза" і "фаза")
Трохи не так, нуль є тільки в режимі роботи від мережі (GPB). В інших режимах L+L.
Для котла, у мене, між корпусом та N стоїть опір, щось в районі 80-120 кОм. Таким чином штучно створена різниця потенціалів для датчика вогню.
Але ввідний та на інвертор автомат, у мене, двополюсний.
 
Трохи не так, нуль є тільки в режимі роботи від мережі (GPB). В інших режимах L+L.
Для котла, у мене, між корпусом та N стоїть опір, щось в районі 80-120 кОм. Таким чином штучно створена різниця потенціалів для датчика вогню.
Але ввідний та на інвертор автомат, у мене, двополюсний.
Теж опір стоїть. Grid Photovoltaic Battery - в цьому режимі при відсутності мережі ( фізично автомат не відключений) буде і фаза і нуль?
 
якщо вимикають енергію ззовні, це вимикають "фазу". На вході до квартири, будинку залишиться "нуль".
Про це запитували?
так) нуль не вимикають, але на виході у цього інвертора буде, скоріш за все, дві фази
Буде на виході з інвертору дві фази по 110В. Так як і звичайно.
на своєму теперішньому так і є, думав у цьому якось підшаманили)
 
ок, я наступного тижня зроблю відео , щоб ви переконатись, що :
- при навності власного контуру заземлення , чи при наявності третього проводу "заземлення"до квартири
а також:
- без власного заземлення чи наявності 3-го проводу

при вимкненні "фази" ззовні (я від'єднаю фазний провід фізично на ввідному автоматі), на виході з інвертора буде 230В "фаза" і "нуль".
Чому наступного тижня, бо треба просити дружину (а це завжди дилема у таких випадках), або когось іншого, щоб знімали відео, як я це буду робити, і щоб не було підозри про монтаж.
Буде цікаво подивитися. Якщо у вас квартира із заземленням і інвертор заземлений і буде так, як ви описали - то багато питань відпаде)
А якщо заземлення немає.... як ви перевірите - просто від'єднаєте інвертор від жовто-зеленого провідника... а розетки?
 
Буде цікаво подивитися. Якщо у вас квартира із заземленням і інвертор заземлений і буде так, як ви описали - то багато питань відпаде)
А якщо заземлення немає.... як ви перевірите - просто від'єднаєте інвертор від жовто-зеленого провідника... а розетки?
а розетки і все інше до розеток....
спробуйте надати відповіь на своє запитання. ОК, я вам допоможу.
Якщо можна фізично від'єднати заземлення від контакту на корпусі інвертора, то аналогічно можна фізично від'єднати заземлення в щитку квартири, будинку. Тобто, фізично від'єднати заземлення від вашого помешкання. По-іншому, пояснити не можу. Сподіваюсь ви зрозуміли, чи не зовсім? Признавайтесь відразу. Все повинно бути прозоро.
Якщо вам дуже потрібно, то я можу ще організувати з РЕМ, що на 30хв. самостійно вимкну автомат в ТП - живлення ЛЕП1 кВ.
Вимикати ЛЕП10кВ, чи 35кВ на ПС 110/35/10 кВ , як це роблять в час примусових вимкнень по графіку в необхідні моменти, це вже буде занадто. Хоча ніхто не відміняв негативну рису українського менталітету, "що там хтось, ми знаємо краще" і сидимо з цим краще відомо де.
 
а розетки і все інше до розеток....
спробуйте надати відповіь на своє запитання. ОК, я вам допоможу.
Якщо можна фізично від'єднати заземлення від контакту на корпусі інвертора, то аналогічно можна фізично від'єднати заземлення в щитку квартири, будинку. Тобто, фізично від'єднати заземлення від вашого помешкання. По-іншому, пояснити не можу. Сподіваюсь ви зрозуміли, чи не зовсім? Признавайтесь відразу. Все повинно бути прозоро.
Якщо вам дуже потрібно, то я можу ще організувати з РЕМ, що на 30хв. самостійно вимкну автомат в ТП - живлення ЛЕП1 кВ.
Я все розумію, але це наші реалії - може бути що завгодно) якось в тг читав, що у розетках кухні заземлення було від сусіда(
Далеко не треба йти - у мене на площадці 4 квартири, але в щитку на тій же площадці лише три вимикачі фаз....

З нетерпінням чекаю відео і з коментарями)
 
Я все розумію, але це наші реалії - може бути що завгодно) якось в тг читав, що у розетках кухні заземлення було від сусіда(
Далеко не треба йти - у мене на площадці 4 квартири, але в щитку на тій же площадці лише три вимикачі фаз....

З нетерпінням чекаю відео і з коментарями)
ок. Не так так просто все охопити одночасно, але спробую це зробити якомога швидше
 
Без заземлення. При вимірі напруги на виході з інвертору відносно провідника N мережі буде 150В і 80В. При цьому індикаторна викрутка не буде світитися в клемнеику де 80В (або буде дуже слабо, я в себе не бачив свічення). І таким чим створюється хибне враження що на виході повноцінна фаза і нуль, але такого режиму не достатньо для роботи МОГО фазозалежного котлу. Можливо при заземленні буде і повноцінно L та N.
 
Та продзвоніть вже той 0 на корпус на вимкненій мережі, чи ні в кого нема мультиметра (?)
 
давайте спробуємо всі разом припинити, як часто говорив мій батько "безтолкові розмови" про "може, якщо і т.д.".
Робимо тестування з цього питання, записуємо відео і показуємо хто і що та до чого дійшов. У кого немає можливості, або знань та досвіду, щоб випадково не потрапити під напругу, очікує на результати інших.
Ще раз тестуємо інвертор і що реально отримуємо на виході 230В з нього. Про котли, швейні машинки Zinger, електричні зубочистки та інші фазозалежні гаджети дискусію варто припинити.
Такий підхід буде коректним.
 
давайте спробуємо всі разом припинити, як часто говорив мій батько "безтолкові розмови" про "може, якщо і т.д.".
Робимо тестування з цього питання, записуємо відео і показуємо хто і що та до чого дійшов. У кого немає можливості, або знань та досвіду, щоб випадково не потрапити під напругу, очікує на результати інших.
Ще раз тестуємо інвертор і що реально отримуємо на виході 230В з нього. Про котли, швейні машинки Zinger, електричні зубочистки та інші фазозалежні гаджети дискусію варто припинити.
Такий підхід буде коректним.
Тут й питання в основному, що на виході з інвертора? А потрібно це для чого? Для фазозалежних приладів? А в основному це які придати? Так, вірно, котел.
Я експеримент з відсутнім заземлення РЕ провідником зробив. Відео не знімав, бо лінь)
Якщо дуже комусь кортить і не вірить на слово, то можу зробити) але ситуацію це не виправить) на виході дві неповноцінні фази) тільки чомусь здвинуті відносно друг друга
 
Тут й питання в основному, що на виході з інвертора? А потрібно це для чого? Для фазозалежних приладів? А в основному це які придати? Так, вірно, котел.
Я експеримент з відсутнім заземлення РЕ провідником зробив. Відео не знімав, бо лінь)
Якщо дуже комусь кортить і не вірить на слово, то можу зробити) але ситуацію це не виправить) на виході дві неповноцінні фази) тільки чомусь здвинуті відносно друг друга
щоб бути до кінця точним, треба сказати, що для прикладу однофазні електричні двигуни, які працюють на напрузі 230В і підключені до електромережі 230В "фаза"-"фаза" будуть працювати з дещо меншою потужністю і трошхи більше нагріватись, ніж при роботі від 230В "фаза"-"нуль". Їх ккд. відповідно зменшується. І це легко наочно перевірити.
Тільки не треба відразу хапатись за голову. Ой, що трапиться, перегріється і т.д. Не вникайте в такі речі, якщо ви звичайний користувач і до теоретичних знань далеко, оскільки у вас інший фах.
 
щоб бути до кінця точним, треба сказати, що для прикладу однофазні електричні двигуни, які працюють на напрузі 230В і підключені до електромережі 230В "фаза"-"фаза" будуть працювати з дещо меншою потужністю і трошхи більше нагріватись, ніж при роботі від 230В "фаза"-"нуль". Їх ккд. відповідно зменшується. І це легко наочно перевірити.
Тільки не треба відразу хапатись за голову. Ой, що трапиться, перегріється і т.д. Не вникайте в такі речі, якщо ви звичайний користувач і до теоретичних знань далеко, оскільки у вас інший фах.
"Дві фази" на виході інвертора це зовсім не те саме що дві фази з трифазної мережі. Спільного в них тільки те, що індикаторна викрутка світиться і там, і там. До речі, двигун в вашому прикладі просто сгорить. Можете наочно перевірити :)
 
"Дві фази" на виході інвертора це зовсім не те саме що дві фази з трифазної мережі. Спільного в них тільки те, що індикаторна викрутка світиться і там, і там. До речі, двигун в вашому прикладі просто сгорить. Можете наочно перевірити :)
стоп писати про все і навколо. Будьте уважні, 230В "фаза"-"фаза" .
До чого тут трифазна мережа 380В? Якщо піти далі, то можна розглядати також електромережу 3х220В , де обмотка трансформатора в ТП з'єднана трикутником, так така мережа є в Україні. Якщо цікаво де, і як це працює, то в Гугл, а ні то мені безпосередньо.
Але це не тема нашого обговорення-реального тестування.
 
Доброго дня всім, кілька разів перечитав цю тему і налаштування і тип батареї міняв, а в режимі плаваючого заряду інвертор все одно споживає струм до 10А та вентилятори з перервами маслають, не стихають, одного разу майже добу мовчав і споживання біля 0А було, налашвування не міняв, а потім знову почав маслати. Чи вдалося вам якось приборкати в режимі плаваючого заряду? АКБ залізофосфатна без компортів.
 
в плаваючому режимі струм 0 - 0,7А, іноді коротко до 1А .
У додатку AEC Cloud :
Battery - CHG Temperature 58C (вище не піднімається))
CHG2 Temperature 62C - тоді вмикається "турбопродувка" .
Говоримо про плаваючий режим. Бо при зарядці акума температура вище 45-46С не піднімається при струмі заряду 50-60А (більшим струмом не пробував).
Пояснення від виробника з технічної точки зору, чому саме в режимі заряджання коли переходить на float при мізерному струмі піднімається температура і відповідно це викликає продувку, як представник виробника так і я ще не отримали. Але , відповідь виробник готує. Як тільки отримаю, то відразу скину для загального ознайомлення.
Проте, я самостійно зробив так, що продувок немає, без втручання у схему інвертора. І це буде корисно для тих, хто спить поруч з інвертором у квартирі, де в режимі безперебійника та очікування не вмикались продувки і для тих у кого поганий сон не було незручностей.
Що вдалося зробити я тестую, продувок немає. невдовзі зроблю відео.
Просто і доступно виконати кожному. Прохання, не підганяти, бо зараз багато роботи, час відпусток ніхто не відміняв.
У кого інвертор працює з сонцем (продувок немає звісно, якщо температура в приміщенні не зашкалює), чи інвертор в приміщенні, де можливі продувки не хвилюють, таке доповнення не потрібнео, але кожен має право на своє рішення.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі