Питання по інвертору Anern FGI-S5000

немає часу зовсім, як писав, але перед обідньою перервою після виробничого meeting вдалося підійти до інвертора і зробити фото щодо відсутності продувки.
Інвертор саме заряджав акумулятор з 98% і до переходу у float, коли струм був в межах 3 А, далі до 0А я вже не чекав через брак часу.
При відсутності продувки температура відповідно до додатку AEC Cloud не перевищила 47С коли струм доходив до 0А
Скріншоти зроблено по часу процес.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    680,9 Кб · Перегляди: 5
  • 1_.jpg
    1_.jpg
    357,1 Кб · Перегляди: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    682,1 Кб · Перегляди: 4
  • 2_.jpg
    2_.jpg
    358,7 Кб · Перегляди: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    680,2 Кб · Перегляди: 4
  • 3_.jpg
    3_.jpg
    333,2 Кб · Перегляди: 4
  • 4.jpg
    4.jpg
    679,5 Кб · Перегляди: 4
  • 4_.jpg
    4_.jpg
    355,9 Кб · Перегляди: 4
  • 1.jpg
    1.jpg
    677,9 Кб · Перегляди: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    943,7 Кб · Перегляди: 4
  • 3.jpg
    3.jpg
    995,3 Кб · Перегляди: 4
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.007,2 Кб · Перегляди: 4
  • 5.jpg
    5.jpg
    1,2 Mб · Перегляди: 4
  • 6.jpg
    6.jpg
    919,5 Кб · Перегляди: 6
Доповнюючи тему обдуву, на моїй "майнінговій фермі" при роботі від мережі гвинти навіть при -5°С працюють. То інтенсивніше, то майже засинають, але не вимикаються ніколи. А від сонця, то наче інший інвертор. По годині тиша, а потім продувка на 5 - 7 хвилин і знову тиша.
При нагріванні бойлерів, то вже - турбодвигун. І в паузах реально корпус прогрівається десь до 40 градусів. Про якісь експерименти із гвинтами я не думаю. Мене усе влаштовує.
 
Це в основному стосується до використання інвертора, як безперебійників у міській квартирі.
А коли гібридний інвертор виконує всі силові функції, які від нього чекають, то це інша справа.
 
стоп писати про все і навколо. Будьте уважні, 230В "фаза"-"фаза" .
Справа в тому, що насправді там нема ніяких фаз. Термін "фаза" має сенс коли в схемі є і "нуль". У випадку інвертора маємо ізольований АС двухполюсник. Якщо заземлюємо один з його полюсів, тоді і отримуємо і "фазу", і "нуль".
А так це термін на рівні жаргону, бо викрутка світиться на обох виводах.
 
Справа в тому, що насправді там нема ніяких фаз. Термін "фаза" має сенс коли в схемі є і "нуль". У випадку інвертора маємо ізольований АС двухполюсник. Якщо заземлюємо один з його полюсів, тоді і отримуємо і "фазу", і "нуль".
А так це термін на рівні жаргону, бо викрутка світиться на обох виводах.
Я думаю що таке ізольована нейтраль, він не дуже знає, іде вона використовується теж не знає. Бо не писав би таку "вумну" промово.
От тільки мені одному здається, що читає пости tsmarko1 відчувається якась зухвалість. Що тільки він має супер пупер інформацію, може спілкуватись з виробником чи ще кимось. І знає такі секрети, які нікому не розкаже, або звертатись до нього особисто. Мені це здається чи як?
 
Я думаю що таке ізольована нейтраль, він не дуже знає, іде вона використовується теж не знає. Бо не писав би таку "вумну" промово.
От тільки мені одному здається, що читає пости tsmarko1 відчувається якась зухвалість. Що тільки він має супер пупер інформацію, може спілкуватись з виробником чи ще кимось. І знає такі секрети, які нікому не розкаже, або звертатись до нього особисто. Мені це здається чи як?
думати можна завжди вдома, якщо є чим думати. Про те, чи є у вас чим , я ніколи не стверджував, бо не був у вас вдома.
Здаватися, думати - це риси українського менталітету на основі яких завжди була будована хибна історія, яка в свою чергу призвела до відомого результату.
 
Назад
Угорі