Питання по інвертору Anern FGI-S5000

немає часу зовсім, як писав, але перед обідньою перервою після виробничого meeting вдалося підійти до інвертора і зробити фото щодо відсутності продувки.
Інвертор саме заряджав акумулятор з 98% і до переходу у float, коли струм був в межах 3 А, далі до 0А я вже не чекав через брак часу.
При відсутності продувки температура відповідно до додатку AEC Cloud не перевищила 47С коли струм доходив до 0А
Скріншоти зроблено по часу процес.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    680,9 Кб · Перегляди: 7
  • 1_.jpg
    1_.jpg
    357,1 Кб · Перегляди: 6
  • 2.jpg
    2.jpg
    682,1 Кб · Перегляди: 7
  • 2_.jpg
    2_.jpg
    358,7 Кб · Перегляди: 6
  • 3.jpg
    3.jpg
    680,2 Кб · Перегляди: 7
  • 3_.jpg
    3_.jpg
    333,2 Кб · Перегляди: 6
  • 4.jpg
    4.jpg
    679,5 Кб · Перегляди: 6
  • 4_.jpg
    4_.jpg
    355,9 Кб · Перегляди: 6
  • 1.jpg
    1.jpg
    677,9 Кб · Перегляди: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    943,7 Кб · Перегляди: 7
  • 3.jpg
    3.jpg
    995,3 Кб · Перегляди: 7
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.007,2 Кб · Перегляди: 6
  • 5.jpg
    5.jpg
    1,2 Mб · Перегляди: 6
  • 6.jpg
    6.jpg
    919,5 Кб · Перегляди: 8
Доповнюючи тему обдуву, на моїй "майнінговій фермі" при роботі від мережі гвинти навіть при -5°С працюють. То інтенсивніше, то майже засинають, але не вимикаються ніколи. А від сонця, то наче інший інвертор. По годині тиша, а потім продувка на 5 - 7 хвилин і знову тиша.
При нагріванні бойлерів, то вже - турбодвигун. І в паузах реально корпус прогрівається десь до 40 градусів. Про якісь експерименти із гвинтами я не думаю. Мене усе влаштовує.
 
Це в основному стосується до використання інвертора, як безперебійників у міській квартирі.
А коли гібридний інвертор виконує всі силові функції, які від нього чекають, то це інша справа.
 
стоп писати про все і навколо. Будьте уважні, 230В "фаза"-"фаза" .
Справа в тому, що насправді там нема ніяких фаз. Термін "фаза" має сенс коли в схемі є і "нуль". У випадку інвертора маємо ізольований АС двухполюсник. Якщо заземлюємо один з його полюсів, тоді і отримуємо і "фазу", і "нуль".
А так це термін на рівні жаргону, бо викрутка світиться на обох виводах.
 
Справа в тому, що насправді там нема ніяких фаз. Термін "фаза" має сенс коли в схемі є і "нуль". У випадку інвертора маємо ізольований АС двухполюсник. Якщо заземлюємо один з його полюсів, тоді і отримуємо і "фазу", і "нуль".
А так це термін на рівні жаргону, бо викрутка світиться на обох виводах.
Я думаю що таке ізольована нейтраль, він не дуже знає, іде вона використовується теж не знає. Бо не писав би таку "вумну" промово.
От тільки мені одному здається, що читає пости tsmarko1 відчувається якась зухвалість. Що тільки він має супер пупер інформацію, може спілкуватись з виробником чи ще кимось. І знає такі секрети, які нікому не розкаже, або звертатись до нього особисто. Мені це здається чи як?
 
Я думаю що таке ізольована нейтраль, він не дуже знає, іде вона використовується теж не знає. Бо не писав би таку "вумну" промово.
От тільки мені одному здається, що читає пости tsmarko1 відчувається якась зухвалість. Що тільки він має супер пупер інформацію, може спілкуватись з виробником чи ще кимось. І знає такі секрети, які нікому не розкаже, або звертатись до нього особисто. Мені це здається чи як?
думати можна завжди вдома, якщо є чим думати. Про те, чи є у вас чим , я ніколи не стверджував, бо не був у вас вдома.
Здаватися, думати - це риси українського менталітету на основі яких завжди була будована хибна історія, яка в свою чергу призвела до відомого результату.
 
в плаваючому режимі струм 0 - 0,7А, іноді коротко до 1А .
У додатку AEC Cloud :
Battery - CHG Temperature 58C (вище не піднімається))
CHG2 Temperature 62C - тоді вмикається "турбопродувка" .
Говоримо про плаваючий режим. Бо при зарядці акума температура вище 45-46С не піднімається при струмі заряду 50-60А (більшим струмом не пробував).
Пояснення від виробника з технічної точки зору, чому саме в режимі заряджання коли переходить на float при мізерному струмі піднімається температура і відповідно це викликає продувку, як представник виробника так і я ще не отримали. Але , відповідь виробник готує. Як тільки отримаю, то відразу скину для загального ознайомлення.
Проте, я самостійно зробив так, що продувок немає, без втручання у схему інвертора. І це буде корисно для тих, хто спить поруч з інвертором у квартирі, де в режимі безперебійника та очікування не вмикались продувки і для тих у кого поганий сон не було незручностей.
Що вдалося зробити я тестую, продувок немає. невдовзі зроблю відео.
Просто і доступно виконати кожному. Прохання, не підганяти, бо зараз багато роботи, час відпусток ніхто не відміняв.
У кого інвертор працює з сонцем (продувок немає звісно, якщо температура в приміщенні не зашкалює), чи інвертор в приміщенні, де можливі продувки не хвилюють, таке доповнення не потрібнео, але кожен має право на своє рішення.
дякую за розширену відповідь, в мене при заряді 40А теж тихо працює але коли плаваючий режим струм 5-10А і продувки починаються, я думав, можливо, комірки балансуються, але майже дві доби не падає струм до 1А. Бентежить не шум а те що 150-450Вт тягне на себе без навантаження. В АКБ на комірках напругу зменшити я ще не пробував. Чекаю на відео.
 
доречі, а через комунікаційні порти хтось пробував підключати і як в плаваючому режимі працює, тут була інфа що JK BMS видає сигнал на інвертор при float режимі. А заводські батареї Аnern AN-LPB-N-24100, Felicity FLA24100 або інші, можливо, хтось підключав чи користується?
 
доречі, а через комунікаційні порти хтось пробував підключати і як в плаваючому режимі працює, тут була інфа що JK BMS видає сигнал на інвертор при float режимі. А заводські батареї Аnern AN-LPB-N-24100, Felicity FLA24100 або інші, можливо, хтось підключав чи користується?
При під'єднані по CAN до JK-BMS режиму float немає. Або я його не можу дочекатися )
JK-BMS біла не інвертора.
 
Останнє редагування:
gamester писав 22 стор. 427 пост: JK-bms серія PB. Серія B веде себе трохи інакше. Вона постійно видає RCV.


JK-bms серія PB (вона чорна, якщо не помиляюсь)
А в заводських Аnern AN-LPB-N-24, Felicity FLA24 або інші які BMS використовуються? Можливо в когось є інфа.
 
Останнє редагування:
gamester писав 22 стор. 427 пост: JK-bms серія PB. Серія B веде себе трохи інакше. Вона постійно видає RCV.


JK-bms серія PB (вона чорна, якщо не помиляюсь)
А в заводських Аnern AN-LPB-N-24, Felicity FLA24 або інші які BMS використовуються? Можливо в когось є інфа.
А я ось дивлюся на свої полиці із акумів і роблю такий висновок: одна і та фірма, різна прошивка тих що джиконгів і маємо, одні входять у плаваючий режим, інші постійно "булькають".
Не буде порядку там, де штани одягають через ноги. Тобто, обладнання правильно не спрягається, а якщо і є якесь часткове інформаційні порозуміння, не факт, що воно задовольнить усі користувацькі вимоги.
 
доречі, а через комунікаційні порти хтось пробував підключати і як в плаваючому режимі працює, тут була інфа що JK BMS видає сигнал на інвертор при float режимі. А заводські батареї Аnern AN-LPB-N-24100, Felicity FLA24100 або інші, можливо, хтось підключав чи користується?
у мене коли переходить у float , то струм 0,5-0,7 А далі 20-30 сек > 0 А і по колу.
моя заводська батарея Аnern AN-LPB-N-24100 Npro вже сьогодні на митниці у Києві. Завтра обіцяють що буде на складі і 1-2 дні на відправку. Тоді буде можливість протестувати співпрацю.
 
Останнє редагування:
Щодо запиту до виробника. Представник в Україні отримав відповідь щодо першої частини запитання після безпосередньої розмови з ним.
На основне питання > щодо продувки при малому струмі float та відсутності продувки коли заряджається акум струмом 40-50А упродовж двох годин (порівняння цих двох ситуацій) ще не написав, а попросив уточнити це питання коротко, одним реченням.

За інформацією користувачів у яких працює фотовольтаїка, то при зарядженному акумі 100% продувок інвертора немає.
У мене фотовольтаїки ще немає, тому не можу перевірити.
 
доречі, а через комунікаційні порти хтось пробував підключати і як в плаваючому режимі працює, тут була інфа що JK BMS видає сигнал на інвертор при float режимі. А заводські батареї Аnern AN-LPB-N-24100, Felicity FLA24100 або інші, можливо, хтось підключав чи користується?
акумулятор Volt Polska 120Ah 24V BMS не smart, налаштування в інверторі bulk 28V, float 26V, струм зарядки 50А
відео, як з charging переходить в float . Струми мінімальні з переходом в нульове значення. Якщо далі так залишається в очікуванні,
то 0-0,1А
 

Вкладення

  • charging-float.mp4
    74,2 Mб
дякую за розширену відповідь, в мене при заряді 40А теж тихо працює але коли плаваючий режим струм 5-10А і продувки починаються, я думав, можливо, комірки балансуються, але майже дві доби не падає струм до 1А. Бентежить не шум а те що 150-450Вт тягне на себе без навантаження. В АКБ на комірках напругу зменшити я ще не пробував. Чекаю на відео.
"150-450Вт тягне на себе без навантаження". Це коли переходить у float? Напишіть про це докладніше, де і чим робили замір. Дякую
 
Назад
Угорі