АТ Вінницяобленерго ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» Вінницька обл

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28
Всі питання пов`язані з підключенням та отриманням оплат у Вінниці та Вінницькій обл.

Все про сонячні батареї Вінниця - вігуки на форумі про сонячні панелі.

На 1 січня 2021 року у Вінницькій області було встановлено 1094 приватних СЕС

Ставки плати за стандартне приєднання електроустановок до електричних мереж IІ ступеня (від 16 кВт до 50 кВт включно) на 2021 рік для міської та сільської місцевостей III категорії надійності електропостачання

1,103 місто / 1,003 сільська місцевість , без ПДВ

Прогнозована генерація 1 кВт встановлених сонячних панелей у Вінницькій області
1171,13

Помісячна прогнозована генерація сонячної електростанції на 1 кВт у Вінницькій області
Січень 34,87
Лютий 51,29
Березень 86,97
Квітень 123,5
Травень 146,06
Червень 146,69
Липень 151,89
Серпень 146,23
Вересень 119,99
Жовтень 86,9
Листопад 42,72
Грудень 34,02
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Це моє "рідне" Обленерго, з яким я спочатку сварився, потім мирився, а потім врешті решт зміг нормально завершити роботи.

Із того що було в мене - підрядна організація одна на область, і її розривають на шматки, і навіть при всьому бажанні та обіцянках, терміни підключення не завжди вкладаються у нормативи.
Треба домовлятись, аби одразу ставили нормальні автомати. Слідкувати за роботами, на жаль, всі поспішають та іноді "зрізають кути".

При підключенні однієї приватної сонячної станції, я би казав вартує ідти правильним шляхом, нема нічого надзвичайного. Ну помурижать трохи довше. Вести спілкування у письмовій формі, слідкувати за реєстрацією документів.

Якщо хто є з півдня Віннічини і має свою приватну СЕС - можу завітати в гості з тепловізором, але вже з весни. В мому районі крім мене, було лише ще 2 власника сонячних станцій, станом на осінь 2020р.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вінниця оплатили 29,11
 

svitlana88

Tier3
Реєстрування
17 Січ 2021
Дописи
1
Бали
1
я хочу ставить,с чего начать,кто подскажет,в доме холод собачий,надо чтот о менять
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
я хочу ставить,с чего начать,кто подскажет,в доме холод собачий,надо чтот о менять
Утеплять дом?
Всё начинается с повышения мощности. Если опишите детальнее вопрос, можно будет что то умное написать.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Вінницька впевнено перевела розрахунки на самий кінець місяця.
Оплатили 29.01
 

bujhm

Tier3
Реєстрування
9 Лют 2021
Дописи
16
Бали
1
Здравствуйте
. Думаю разместить у себя в селе (Юг. Винницкой обл.) солнечную станцию. Подскажите: Как лучше решать вопросы с ВинОблэнерго? Можно ли решить вопрос если договор например подписать на 10кВт, поставить инвертор 10кВт, но солнечных панелей на 3кВт?
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Здравствуйте
. Думаю разместить у себя в селе (Юг. Винницкой обл.) солнечную станцию. Подскажите: Как лучше решать вопросы с ВинОблэнерго? Можно ли решить вопрос если договор например подписать на 10кВт, поставить инвертор 10кВт, но солнечных панелей на 3кВт?
По закону дозволено
 

0828sergej

Tier3
Реєстрування
2 Лют 2021
Дописи
16
Бали
3
Как производится оплата по ночному тарифу владельцам действующей СЕС? По коефициенту 0,5, или идёт отминусование от общей выработанной ел.енергии?
 

Tvik

Tier2
Реєстрування
16 Тра 2020
Дописи
82
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 405 и 440
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Как производится оплата по ночному тарифу владельцам действующей СЕС? По коефициенту 0,5, или идёт отминусование от общей выработанной ел.енергии?
от общей выработанной , если она есть в плюсе ...
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Почему в письменной форме? Что именно?
Всё общение. Подали заяву на поднятие мощность - сразу просите номер ее регистрации (у меня теряли заяву). Прошли сроки - заява а чего ничего не происходит, тоже с номером регистрации. И т.д. Но тут такое, мне ухитрились написать что расстояние превышает 300м хоть по выкопировке 250. Так что если бороться, то запасаться терпением.
 

0828sergej

Tier3
Реєстрування
2 Лют 2021
Дописи
16
Бали
3
Всё общение. Подали заяву на поднятие мощность - сразу просите номер ее регистрации (у меня теряли заяву). Прошли сроки - заява а чего ничего не происходит, тоже с номером регистрации. И т.д. Но тут такое, мне ухитрились написать что расстояние превышает 300м хоть по выкопировке 250. Так что если бороться, то запасаться терпением.
У меня была точь в точь такая ситуация. Только наоборот, сначала указали в акте, что расстояние более 300м, хотя реально 130м. , а писали акт не в моем присутствии. Потом все переписывали через 2 месяца. Потом потеряли документы... В итоге все длилось 7 месяцев!
Нужно жёстко контролировать !!
 

bujhm

Tier3
Реєстрування
9 Лют 2021
Дописи
16
Бали
1
Я думаю, перед началом работ, заявой запросить в письменном виде какую максимальную мощность они могут обеспечить. К заяве приложить выкопировку (для определения расстояния от трансформатора). Потом после получения ответа определюсь с расходами и какой инвертор (мощность инвертора) покупать. Что скажите?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Я думаю, перед началом работ, заявой запросить в письменном виде какую максимальную мощность они могут обеспечить. К заяве приложить выкопировку (для определения расстояния от трансформатора). Потом после получения ответа определюсь с расходами и какой инвертор (мощность инвертора) покупать. Что скажите?
Просто пишете заяву на 30. Они сами скажут, сколько дадут. Оборудование покупать до проведения линии не стоит. Реально может занять очень много времени.
 
Угорі