Часті відключення електроенергії

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
В мене уже тиждень відключають електрику з 9 до 17 год. Чи має хтось практику боротьби з цим? Колцентр нічого не знає... Куди звертатись?
 

Taras

Tier0
Реєстрування
23 Тра 2020
Дописи
381
Бали
63
Сонячні панелі
Ja solar
Інвертор
Huawei SUN2000-33KTL-A
В мене уже тиждень відключають електрику з 9 до 17 год. Чи має хтось практику боротьби з цим? Колцентр нічого не знає... Куди звертатись?
На сайті ресу гляньте графік відключень. Можливо щось ремонтують...
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
На сайті ресу гляньте графік відключень. Можливо щось ремонтують...
На сайті пусто. Колцентр каже, що інфу не виставлять у військовий час. Ремонтують... На паралельній улиці міняють стовпи. На вулиці 30-50 будинків, ставлять в день по 2-4 стовпи і весь час або курять, або обідають або валяються. Таке враження, що їм по днях платять.
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Піпец. Сьогодні зловив двох ледарів/робочих, які на траві валялись. Сказати у них по плану до 27-го "роботи". Два тижні щодня з 9 по 17...
 
Останнє редагування:

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Піпец. Сьогодні зловив двох ледарів/робочих, які на траві валялись. Сказати у них по плану до 27-го "роботи". Піпец. Два тижні щодня з 9 по 17...
«Ласкаво просимо в нову суперсучасну Україну» , як казав аваков
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
«Ласкаво просимо в нову суперсучасну Україну» , як казав аваков
Я сьогодні був в РЕМі писав заяву на відшкодування через неякісне надання послуг. Так от з розмови в приймальні, я перший в їхній історії, що писав таку заяву. Тому це не в державі проблема, а проблема в тупій бидломасі, що краще буде терпіти, ніж боротись за свої права. Якщо б РЕМ один раз заплатив десятки тисяч грн, то більше б такого не було.
 

Ilya

Tier2
Реєстрування
14 Жов 2019
Дописи
97
Бали
18
Я сьогодні був в РЕМі писав заяву на відшкодування через неякісне надання послуг. Так от з розмови в приймальні, я перший в їхній історії, що писав таку заяву. Тому це не в державі проблема, а проблема в тупій бидломасі, що краще буде терпіти, ніж боротись за свої права. Якщо б РЕМ один раз заплатив десятки тисяч грн, то більше б такого не було.
Істина. Людям потрібно бути менш інертним і завжди добиватись свого
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Відпишусь по результату :))))
Прийшла відповідь на заяву про компенсацію. У відповіді вказано, що відключень в мене було лише 6 протягом року. А усе інше мені просто приснилось напевно :)

Впринципі я іншого і не очікував.
 
Угорі