Гібридні інвертори від PowMr. Досвід використання та відгуки

Він же пише що незначні шуми ще є на перфораторі. Тепловентилятор не приймаємо до уваги там 80% активного навантаження.
В холодильнику під підозрою лише компресор, точніше його пускова обмотка, яку з якоїсь причини хоче ввімкнути реле, відповідно і йоно можно поміняти провсяк випадок, Але все одно схиляюсь до інвертора. Якщо б в мене така проблема бута, то я б спробував запустити сусідський холодильник (схожий за параметрами)від інвертора і вже потім приймав остаточне рашення.
 
Він же пише що незначні шуми ще є на перфораторі.
ну не скаче же

просто перфоратор дав нагрузку воно на якомусь рівні стабілізувалось і працює
а холодильник явно щось увімкнути намагається, звісно китайці на конденсаторах зекономили бо не повинно воно так просідати, але маємо що маємо
 
ну не скаче же

просто перфоратор дав нагрузку воно на якомусь рівні стабілізувалось і працює
а холодильник явно щось увімкнути намагається, звісно китайці на конденсаторах зекономили бо не повинно воно так просідати, але маємо що маємо
Перфоратор працював в холосту а компресор постійно під навантаженням. Якщо би замість перфоратора був компресор з ресівером то ОК.
 
Перфоратор працював в холосту а компресор постійно під навантаженням.
ну так я і кажу в холодильнику проблема, хай автор навантажить перфоратор, навантажить перфоратор нерівномірно, подивится присідає напруга на АКБ при роботі холодильника - осцилографом, бо цифровий вольтметр нічого не покаже,
і подивится в нього ж куча приладів
 
Инвертор только вчера забрал с почты, может вернуть или выставить запрос на компенсацию. Перфоратором нагружал, ток на акб показывал до 40А, АКБ просаживался до 23В. Не понятно, почему при подкидывании сети - холодильник начинает работать нормально (и явно не запускает пусковую обмотку), а при работе от АКБ - уже запущенный компрессор пытается (ну по моим предположениям, иначе как объяснить такую большую нагрузку) включать пусковую обмотку. Если бы напруга проседала на АКБ - то инвертер бы уходил в защиту и вырубался, разве нет? А такие качели - не понятно почему. Сегодня померяю напругу на АКБ во время таких колебаний, ну ток холодильника смогу только мультиметром померять (но думаю скачки увижу). Вариант инвертор + батареи к соседу - не вариант, другого холодильника у меня тоже нет. Может на выходе инвертора в схеме синуса не поставили или сэкономили на кондерах, а холодос то индуктивная нагрузка - может в какой то резонанс входит на одной из гармоник.
 
Назад
Угорі